Prom do Cherbourga i Rosslare

Wybierz się w bezpośredni rejs do Francji i Irlandii promem Stena Horizon, który zabierze Cię do Cherbourga i Rosslare! Dzięki najtańszym taryfom i 6 rejsom w tygodniu możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie porę. Podczas podróży do Cherbourga i Rosslare możesz skorzystać w wielu udogodnień na pokładzie. Zjedz pyszny posiłek w restauracji, wybierz się na drinka do baru lub obejrzyj film w sali kinowej.  Warto wcześniej zarezerwować kabinę, aby móc wypocząć i dotrzeć na miejsce w pełni sił do dalszej podroży. Jeśli podróżujesz ze zwierzęciem, możesz je zostawić w samochodzie – nic wtedy za swojego towarzysza nie zapłacisz. Możesz też zarezerwować dla niego klatkę za symboliczną opłatą. 

 

Bezpośredni rejs z Rosslare do Cherbourga

Prom do Cherbourga zabierze Cię do północno-zachodniej Francji. Z portu Cherbourg dotrzesz bezpośrednio do Normandii i Bretanii, gdzie możesz zwiedzać liczne zabytki, korzystać z wielu atrakcji i przeżyć niezapomniany urlop.

 

Cherbourg – brama do Francji i reszty Europy 

Warto się wybrać na wycieczkę samochodową po północnej Francji – odwiedzić wyspę Mont St. Michel, zobaczyć tkaninę z Bayeux i nacieszyć oko oszałamiającymi krajobrazami. Można też pojechać jeszcze dalej do wypełnionego atrakcjami Paryża. 

 

Z Cherbourga do Rosslare – czeka na Ciebie irlandzkie powitanie

Wybierz się promem do Rosslare w hrabstwie Wexford, na słonecznym południowym wschodzie Irlandii, i zwiedź piękne wybrzeże ze stromymi klifami oraz oszałamiającymi krajobrazami. Możesz też pojechać dalej i odwiedzić takie miasta, jak Dublin, Cork i Limerick, oddalone od Rosslare o kilka godzin jazdy, zatrzymując się po drodze w mniejszych miejscowościach, gdzie doświadczysz irlandzkiej gościnności. 

 

Wyrusz z Rosslare na spotkanie z bogatą historią wschodniej Irlandii 

Ta część Irlandii, najbardziej wysunięta na południowy wschód, tchnie historią jak żaden inny region tego kraju. Wycieczka po wschodniej Irlandii jest jak otwarcie księgi z magicznymi opowieściami. Hrabstwa Waterford, Kilkenny i Wexford były latami kształtowane przez burzliwe koleje losu. Oprócz bujnych zielonych pastwisk znajdziesz tu także fascynujące miasta o porywającej historii.

Wybierz się w bezpośredni rejs do Francji i Irlandii promem Stena Horizon, który zabierze Cię do Cherbourga i Rosslare! Dzięki...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Horizon

do Cherbourga i Rosslare

Od 995 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Prom Stena Horizon zacumowany w porcie
    Stena Horizon

Lokalizacje portów

Map showing routes and ports to and from France
Map showing routes and ports to and from Ireland

Cherbourg-Octeville to piękne nadmorskie miasto w północnej Francji z urokliwą przystanią oraz wieloma fantastycznymi restauracjami i barami.

 

Port znajduje się niedaleko większych miast Francji i ciekawych atrakcji turystycznych. Cherbourg jest oddalony o godzinę drogi autostradą N13 od miasta Bayeux (skąd pochodzi słynna tkanina z Bayeux). W półtorej godziny można dotrzeć do miasta Caen, a w 2 godziny – na niesamowitą wyspę Mont Saint-Michel. Paryż jest oddalony o 4 godziny jazdy autostradą A13.

Wyświetl stronę Port w Cherbourgu

Rosslare Europort znajduje się na końcu drogi N25, a dojazd wyraźnie wskazują znaki przy wszystkich drogach prowadzących do portu. Port znajduje się 20 minut jazdy od Wexford, 1 godzinę 20 minut od Waterford, 1 godzinę 45 minut od Kilkenny, 2 godziny 15 minut od Dublina i 3 godziny od Cork.

 

Rosslare to mała wioska z supermarketem, bankiem, hotelami, pensjonatami, pubami i restauracjami.

Wyświetl stronę Port w Rosslare

Rejs promem Stena Horizon

do Cherbourga i Rosslare

Od 995 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.