Prom do Cherbourga i Rosslare

Wybierz się w bezpośredni rejs do Francji i Irlandii promami Stena Horizon lub Stena Vision, które zabiorą Cię do Cherbourga i Rosslare! Dzięki najniższym cenom i ofercie 6 odpłynięć tygodniowo w każdą stronę, możesz wybrać czas podróży, który najbardziej Ci odpowiada. Na pokładach promów do Cherbourga i Rosslare czeka na Ciebie wiele atrakcji – delektuj się wspaniałym posiłkiem lub drinkiem w barze, zrelaksuj się w jednej z naszych kabin z prywatną łazienką lub typu Deluxe i wyrusz w dalszą podróż odświeżony i z pełnią energii. Stena Vision posiada duży wybór kabin dla pasażerów podróżujących ze zwierzętami, a na Stena Horizon zwierzę może podróżować za darmo, jeśli pozostaje w pojeździe. Stena Horizon oferuje również klatki dla psów dostępne po wcześniejszej rezerwacji.  Zrelaksuj się podczas rejsu w Pure Nordic Spa na pokładzie Stena Vision. Wspaniała podróż czeka!

 

Bezpośredni rejs z Rosslare do Cherbourga

Prom do Cherbourga zabierze Cię do północno-zachodniej Francji. Z portu Cherbourg dotrzesz bezpośrednio do Normandii i Bretanii, gdzie możesz zwiedzać liczne zabytki, korzystać z wielu atrakcji i przeżyć niezapomniany urlop.

 

Cherbourg – brama do Francji i reszty Europy 

Warto się wybrać na wycieczkę samochodową po północnej Francji – odwiedzić wyspę Mont St. Michel, zobaczyć tkaninę z Bayeux i nacieszyć oko oszałamiającymi krajobrazami. Można też pojechać jeszcze dalej do wypełnionego atrakcjami Paryża. 

 

Z Cherbourga do Rosslare – czeka na Ciebie irlandzkie powitanie

Wybierz się promem do Rosslare w hrabstwie Wexford, na słonecznym południowym wschodzie Irlandii, i zwiedź piękne wybrzeże ze stromymi klifami oraz oszałamiającymi krajobrazami. Możesz też pojechać dalej i odwiedzić takie miasta, jak Dublin, Cork i Limerick, oddalone od Rosslare o kilka godzin jazdy, zatrzymując się po drodze w mniejszych miejscowościach, gdzie doświadczysz irlandzkiej gościnności. 

 

Wyrusz z Rosslare na spotkanie z bogatą historią wschodniej Irlandii 

Ta część Irlandii, najbardziej wysunięta na południowy wschód, tchnie historią jak żaden inny region tego kraju. Wycieczka po wschodniej Irlandii jest jak otwarcie księgi z magicznymi opowieściami. Hrabstwa Waterford, Kilkenny i Wexford były latami kształtowane przez burzliwe koleje losu. Oprócz bujnych zielonych pastwisk znajdziesz tu także fascynujące miasta o porywającej historii.

Wybierz się w bezpośredni rejs do Francji i Irlandii promami Stena Horizon lub Stena Vision, które zabiorą Cię do Cherbourga i Rosslare! Dzięki najniższym cenom i ofercie 6 odpłynięć tygodniowo w każdą stronę, możesz wybrać czas podróży, który najbardziej Ci...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Popłyń promem Stena Horizon lub Stena Vision

do Cherbourga i Rosslare

Od 1154 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Prom do Cherbourga i Rosslare

  • Stena Horizon ferry docked at port
    Stena Horizon

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from France
Map showing the routes to and from Ireland

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Cherbourgu

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Rosslare

Popłyń promem Stena Horizon lub Stena Vision

do Cherbourga i Rosslare

Od 1154 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.