Prom do Göteborgu i Frederikshavn

Wybierz się w najbardziej bezpośrednią trasę łączącą Danię ze Szwecją promem kursującym między Frederikshavn a Göteborgiem. Na miejsce dotrzesz w zaledwie 3 godziny 30 minut, a na statku zdążysz odpocząć przed dalszą podróżą.

 

Z Frederikshavn do Göteborga – w zaledwie 3 godziny 30 minut!

Göteborg to drugie co do wielkości miasto w Szwecji oraz siedziba firmy Stena Line. Stąd możesz wyruszyć w podróż do pozostałych regionów Skandynawii: Oslo znajduje się zaledwie 3,5 godziny drogi, a od Sztokholmu dzieli Cię nieco ponad 5 godzin. Wsiądź w samochód i zwiedzaj!

 

Odkryj Göteborg

Zapraszamy do Göteborgu, drugiego co do wielkości miasta Szwecji, z zapierającym dech w piersiach archipelagiem, światowej klasy restauracjami i świetnymi atrakcjami, gdzie żyje się sposób przyjazny środowisku. Wsiądź na prom wypływający z Frederikshavn i przygotuj się na odkrywanie tego wspaniałego miasta.

 

Z Göteborga do Frederikshavn – najprostsza trasa do Danii

Na naszej trasie do Frederikshavn pływają promy Stena Danica, Stena Jutlandica i Stena Vinga i bez względu na to, który z nich wybierzesz, możesz liczyć na ciepłe przyjęcie oraz miło spędzony czas.  Usiądź w restauracji i ciesz się pięknymi morskimi widokami przy pysznym jedzeniu lub drinku z baru.  Z niecierpliwością czekamy, aby powitać Cię na pokładzie.

 

Frederikshavn – coś dla każdego

Po przybyciu do Danii nic już nie stoi na przeszkodzie, by zwiedzić całą Jutlandię.  Frederikshavn to małe, ale urokliwe miasteczko portowe, gdzie możesz odwiedzić świetne sklepy, zjeść w pysznych restauracjach i popływać w morzu na przepięknej plaży z palmami. Wybierz się do zoo w Aalborgu, parku wodnego Reef albo parku rozrywki Fårup Sommarland – północna Jutlandia oferuje atrakcje dla każdego.

Wybierz się w najbardziej bezpośrednią trasę łączącą Danię ze Szwecją promem kursującym między Frederikshavn a Göteborgiem. Na miejsce dotrzesz w zaledwie 3 godziny 30 minut, a na statku zdążysz odpocząć przed dalszą podróżą.

 

Z Frederikshavn do Göteborga – w...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Danica, Stena Jutlandica i Stena Vinga

do Göteborgu i Frederikshavn

Od 311zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Sweden

Port Frederikshavn znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego, w północnej Danii. Można do niego łatwo dojechać autostradą E45 lub transportem publicznym – przystanki znajdują się w odległości 20 minut pieszo od terminalu. 

 

Uwaga:Wjechać na pokład pojazdem można tylko na rejsy, które odpływają poza godzinami otwarcia terminalu lub rejsy na pokładzie Stena Vinga. Na pokład tych rejsów pasażerowie piesi nie mają wstępu. 

Wyświetl stronę Port w Frederikshavn

Stena Line ma dwa terminale w Göteborgu: jeden obsługujący trasę do Kilonii w Niemczech, a drugi dla podróżnych udających się do Frederikshavn w Danii. Terminal do Danii znajduje się dalej na wschód, nad rzeką Göta, niedaleko dzielnicy Masthugget. Dojazd do terminalu trasą E6 jest wyraźnie oznakowany. Można do niego dotrzeć też tramwajem.

 

Uwaga: Wejście na pokład jest możliwe tylko pojazdem w przypadku wypłynięć poza godzinami otwarcia terminalu lub wypłynięć na pokładzie Stena Vinga. W przypadku tych wypłynięć nie jest możliwe wejście na pokład pieszo. 

Wyświetl stronę Port Göteborg (trasa do Frederikshavn)

Rejs promami Stena Danica, Stena Jutlandica i Stena Vinga

do Göteborgu i Frederikshavn

Od 311zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.