Prom do Göteborgu i Frederikshavn

Wybierz się w najbardziej bezpośrednią trasę łączącą Danię ze Szwecją promem kursującym między Frederikshavn a Göteborgiem. Na miejsce dotrzesz w zaledwie 3 godziny 30 minut, a na statku zdążysz odpocząć przed dalszą podróżą.

 

Z Frederikshavn do Göteborga – w zaledwie 3 godziny 30 minut!

Göteborg to drugie co do wielkości miasto w Szwecji oraz siedziba firmy Stena Line. Stąd możesz wyruszyć w podróż do pozostałych regionów Skandynawii: Oslo znajduje się zaledwie 3,5 godziny drogi, a od Sztokholmu dzieli Cię nieco ponad 5 godzin. Wsiądź w samochód i zwiedzaj!

 

Odkryj Göteborg

Zapraszamy do Göteborgu, drugiego co do wielkości miasta Szwecji, z zapierającym dech w piersiach archipelagiem, światowej klasy restauracjami i świetnymi atrakcjami, gdzie żyje się sposób przyjazny środowisku. Wsiądź na prom wypływający z Frederikshavn i przygotuj się na odkrywanie tego wspaniałego miasta.

 

Z Göteborga do Frederikshavn – najprostsza trasa do Danii

Na naszej trasie do Frederikshavn pływają promy Stena Danica, Stena Jutlandica i Stena Vinga i bez względu na to, który z nich wybierzesz, możesz liczyć na ciepłe przyjęcie oraz miło spędzony czas.  Usiądź w restauracji i ciesz się pięknymi morskimi widokami przy pysznym jedzeniu lub drinku z baru.  Z niecierpliwością czekamy, aby powitać Cię na pokładzie.

 

Frederikshavn – coś dla każdego

Po przybyciu do Danii nic już nie stoi na przeszkodzie, by zwiedzić całą Jutlandię.  Frederikshavn to małe, ale urokliwe miasteczko portowe, gdzie możesz odwiedzić świetne sklepy, zjeść w pysznych restauracjach i popływać w morzu na przepięknej plaży z palmami. Wybierz się do zoo w Aalborgu, parku wodnego Reef albo parku rozrywki Fårup Sommarland – północna Jutlandia oferuje atrakcje dla każdego.

Wybierz się w najbardziej bezpośrednią trasę łączącą Danię ze Szwecją promem kursującym między Frederikshavn a Göteborgiem. Na miejsce dotrzesz w...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Danica, Stena Jutlandica i Stena Vinga

do Göteborgu i Frederikshavn

Od 278 zł /Samochód+1

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Danica
    Stena Danica
  • Stena Jutlandica
    Stena Jutlandica
  • Stena Vinga
    Stena Vinga

Lokalizacje portów

Port w Frederikshavn
Port Göteborg (trasa do Frederikshavn)

Port Frederikshavn znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego, w północnej Danii. Można do niego łatwo dojechać autostradą E45 lub transportem publicznym – przystanki znajdują się w odległości 20 minut pieszo od terminalu. 

Wyświetl stronę Port w Frederikshavn

Stena Line ma dwa terminale w Göteborgu: jeden obsługujący trasę do Kilonii w Niemczech, a drugi dla podróżnych udających się do Frederikshavn w Danii. Terminal do Danii znajduje się dalej na wschód, nad rzeką Göta, niedaleko dzielnicy Masthugget. Dojazd do terminalu trasą E6 jest wyraźnie oznakowany. Można do niego dotrzeć też tramwajem.

 

Uwaga: Wejście na pokład jest możliwe tylko pojazdem w przypadku wypłynięć poza godzinami otwarcia terminalu lub wypłynięć na pokładzie Stena Vinga. W przypadku tych wypłynięć nie jest możliwe wejście na pokład pieszo. 

 

Letnie godziny otwarcia portu w Göteborgu (do 14 sierpnia):

poniedziałek – niedziela: 06:45 – 20:15

 

Godziny otwarcia od 15 sierpnia:

niedziela i poniedziałek: 06:30 – 18:30

wtorek – piątek: 07:30 – 18:30

sobota: 07:30 – 15:00

Wyświetl stronę Port Göteborg (trasa do Frederikshavn)

Rejs promami Stena Danica, Stena Jutlandica i Stena Vinga

do Göteborgu i Frederikshavn

Od 278 zł /Samochód+1

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.