Prom do Rosslare i Fishguard

Stena Nordica to wygodny i relaksujący środek podróży do Rosslare i Fishguard. Popłyń najkrótszą i najszybszą trasą między Południową Walią a Irlandią, jednym z 4 rejsów dziennie do wyboru. Usiądź wygodnie i odpręż się w naszym wyjątkowym salonie Stena Plus Lounge, napij się kawy w kawiarni Social Café lub, jeśli wolisz, zafunduj sobie małą terapię zakupową w sklepie bezcłowym. Na pokładzie nigdy się nie znudzisz! Oferujemy także bezpłatne Wi-Fi w głównych salonach pasażerskich, dzięki czemu zachowasz stałą łączność ze światem na Morzu Irlandzkim.

 

Wybierz się na urlop samochodem z Fishguard do Rosslare

Prom do Rosslare to najlepszy sposób dotarcia na słoneczny, południowy wschód Irlandii. Ucieknij od codzienności i wybierz się na wycieczkę do pobliskich miast Wexford, Waterford i Kilkenny. Dalej łatwo dojechać do stolicy Irlandii, Dublina, w niecałe 2 godziny, a do Cork w niecałe 3 godziny.

 

Odkryj południowy wschód Irlandii

Hrabstwo Wexford znane jest ze złotych plaż. Pasjonaci ogrodnictwa z pewnością docenią piękne ogrody Wexford Garden Trail, a entuzjaści historii z przyjemnością będą zwiedzać zamki i inne atrakcje. Koniecznie spróbuj tamtejszych truskawek – Wexford z nich słynie!

 

Z Rosslare do Fishguard – najkrótsza i najszybsza przeprawa

Wybierz się promem do Fishguard na południowym zachodzie Walii. Ta piękna część świata słynie z cudownych plaż i krajobrazów. Z Fishguard możesz z łatwością dotrzeć do Cardiff, Swansea i Bristolu, a od Londynu będzie Cię dzielić mniej niż 5 godzin samochodem.

 

Zwiedzanie południowej Walii

Południowa Walia jest wprost oszałamiająca. Odwiedź hrabstwo Pembrokeshire z zachwycającymi krajobrazami, piaszczystymi plażami i spektakularnymi klifami. Możesz też pojechać dalej i poznać bujne życie nocne Cardiff, stolicy Walii. Niedaleko jest też do Londynu.

 

Ponieważ nie płacisz za bagaż, spakuj do samochodu wszystko, czego możesz potrzebować, i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line!

 

Nowość! Sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszych portowych sklepach bezcłowych w Holyhead i Fishguard! Skorzystaj ze specjalnych ofert przy zakupach w większych ilościach dostępnych tylko w tych sklepach – wystarczy zaparkować, zrobić bezcłowe zakupy, a ciężkie torby zostawić w samochodzie. Udanego polowania na okazje! 

Stena Nordica to wygodny i relaksujący środek podróży do Rosslare i Fishguard. Popłyń najkrótszą i najszybszą trasą między Południową Walią a Irlandią, jednym z 4 rejsów dziennie do wyboru. Usiądź wygodnie i odpręż się w naszym wyjątkowym salonie Stena Plus Lounge, napij się kawy w kawiarni Social Café lub, jeśli...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Nordica

Rosslare i Fishguard

Od 710zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • SONY DSC
    Stena Nordica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Rosslare Europort znajduje się na końcu drogi N25, a dojazd wyraźnie wskazują znaki przy wszystkich drogach prowadzących do portu. Port znajduje się 20 minut jazdy od Wexford, 1 godzinę 20 minut od Waterford, 1 godzinę 45 minut od Kilkenny, 2 godziny 15 minut od Dublina i 3 godziny od Cork.

 

Rosslare to mała wioska z supermarketem, bankiem, hotelami, pensjonatami, pubami i restauracjami.

Wyświetl stronę Port w Rosslare

Port Fishguard jest położony 1 milę na północny zachód od centrum miasta Fishguard, które leży w południowo-zachodniej Walii i można do niego dojechać autostradami M4 i A40 ze wschodu lub A497 z północy.

 

Przez cały rok, do Rosslare, odbywają się dwa rejsy dziennie promu Stena Nordica.

 

Odwiedź nasz sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszych portowych sklepach bezcłowych! W Holyhead, Fishguard i Harwich znajdziesz specjalne oferty zakupów w większych ilościach dostępne wyłącznie w tych portach.

Wystarczy zaparkować i zrobić bezcłowe zakupy, a ciężary zostawić w samochodzie! Nasze portowe sklepy bezcłowe są zawsze otwarte dla pasażerów.

 

Sprawdź limity bezcłowe lub zapytaj personel, który chętnie Ci pomoże. 

 

Udanych zakupów!

 

Wyświetl stronę Port Fishguard

Rejs promem Stena Nordica

Rosslare i Fishguard

Od 710zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.