Prom do Rosslare i Fishguard

Popłyń najkrótszą i najszybszą trasą między Południową Walią a Irlandią, jednym z 4 rejsów dziennie do wyboru. Usiądź wygodnie i odpręż się w naszym wyjątkowym salonie Stena Plus Lounge jeśli wolisz, zafunduj sobie małą terapię zakupową w sklepie bezcłowym. Na pokładzie nigdy się nie znudzisz! Oferujemy także bezpłatne Wi-Fi w głównych salonach pasażerskich, dzięki czemu zachowasz stałą łączność ze światem na Morzu Irlandzkim.

 

Wybierz się na urlop samochodem z Fishguard do Rosslare

Prom do Rosslare to najlepszy sposób dotarcia na słoneczny, południowy wschód Irlandii. Ucieknij od codzienności i wybierz się na wycieczkę do pobliskich miast Wexford, Waterford i Kilkenny. Dalej łatwo dojechać do stolicy Irlandii, Dublina, w niecałe 2 godziny, a do Cork w niecałe 3 godziny.

 

Odkryj południowy wschód Irlandii

Hrabstwo Wexford znane jest ze złotych plaż. Pasjonaci ogrodnictwa z pewnością docenią piękne ogrody Wexford Garden Trail, a entuzjaści historii z przyjemnością będą zwiedzać zamki i inne atrakcje. Koniecznie spróbuj tamtejszych truskawek – Wexford z nich słynie!

 

Z Rosslare do Fishguard – najkrótsza i najszybsza przeprawa

Wybierz się promem do Fishguard na południowym zachodzie Walii. Ta piękna część świata słynie z cudownych plaż i krajobrazów. Z Fishguard możesz z łatwością dotrzeć do Cardiff, Swansea i Bristolu, a od Londynu będzie Cię dzielić mniej niż 5 godzin samochodem.

 

Zwiedzanie południowej Walii

Południowa Walia jest wprost oszałamiająca. Odwiedź hrabstwo Pembrokeshire z zachwycającymi krajobrazami, piaszczystymi plażami i spektakularnymi klifami. Możesz też pojechać dalej i poznać bujne życie nocne Cardiff, stolicy Walii. Niedaleko jest też do Londynu.

 

Ponieważ nie płacisz za bagaż, spakuj do samochodu wszystko, czego możesz potrzebować, i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line!

 

Nowość! Sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszych portowych sklepach bezcłowych w Holyhead i Fishguard! Skorzystaj ze specjalnych ofert przy zakupach w większych ilościach dostępnych tylko w tych sklepach – wystarczy zaparkować, zrobić bezcłowe zakupy, a ciężkie torby zostawić w samochodzie. Udanego polowania na okazje! 

Popłyń najkrótszą i najszybszą trasą między Południową Walią a Irlandią, jednym z 4 rejsów dziennie do wyboru. Usiądź wygodnie i odpręż się w naszym wyjątkowym salonie Stena Plus Lounge jeśli wolisz, zafunduj sobie małą terapię zakupową w sklepie bezcłowym. Na...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Popłyń najkrótszą i najszybszą trasą między Południową Walią a Irlandią

Rosslare i Fishguard

Od 725zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa do
PROM
Status

Prom do Rosslare i Fishguard

  • SONY DSC
    Stena Nordica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Rosslare

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port Fishguard

Popłyń najkrótszą i najszybszą trasą między Południową Walią a Irlandią

Rosslare i Fishguard

Od 725zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.