Prom do Rosslare i Fishguard

Promem Stena Europe udasz się w komfortową i relaksującą podróż między Rosslare a Fishguard.  Wybierz się w najkrótszą i najszybszą trasę między południową Walią a Irlandią – do wyboru są cztery rejsy dziennie.  Usiądź i zrelaksuj się w ekskluzywnym salonie Stena Plus Lounge, napij się kawy w Coffee House albo rzuć się w wir zakupów w sklepie bezcłowym – na naszym pokładzie nie będziesz się nudzić! Oferujemy także bezpłatne Wi-Fi w głównych salonach pasażerskich, dzięki czemu zachowasz stałą łączność ze światem na Morzu Irlandzkim.

 

Wybierz się na urlop samochodem z Fishguard do Rosslare

Rejs promem do Rosslare to najlepszy sposób na dotarcie na zalany słońcem południowy wschód Irlandii.  Ucieknij od codzienności i wybierz się promem na wycieczkę po okolicznych hrabstwach Wexford, Waterford i Kilkenny.  Możesz też pojechać jeszcze dalej: do stolicy Irlandii, Dublina, dotrzesz w mniej niż 2 godziny, a do Cork – w niecałe 3 godziny.

 

Odkryj południowy wschód Irlandii

Hrabstwo Wexford słynie ze złotych plaż, pasjonaci ogrodnictwa z pewnością docenią piękne ogrody Wexford Garden Trail, a entuzjaści historii z przyjemnością będą zwiedzać zamki i inne atrakcje.  Nie zapomnij skosztować tamtejszych truskawek – Wexford z nich słynie!

 

Z Rosslare do Fishguard – najkrótsza i najszybsza przeprawa

Wybierz się promem do Fishguard na południowym zachodzie Walii. Ta piękna część świata słynie z cudownych plaż i krajobrazów. Z Fishguard możesz z łatwością dotrzeć do Cardiff, Swansea i Bristolu, a od Londynu będzie Cię dzielić mniej niż 5 godzin samochodem.

 

Zwiedzanie południowej Walii

Południowa Walia jest wprost oszałamiająca. Odwiedź hrabstwo Pembrokeshire z zachwycającymi krajobrazami, piaszczystymi plażami i spektakularnymi klifami. Możesz też pojechać dalej i poznać bujne życie nocne Cardiff, stolicy Walii.  Bez problemu dotrzesz też do Londynu.

 

Ponieważ nie płacisz za bagaż, spakuj do samochodu wszystko, czego możesz potrzebować, i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line!

Promem Stena Europe udasz się w komfortową i relaksującą podróż między Rosslare a Fishguard.  Wybierz się w najkrótszą i najszybszą...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Europe

do Rosslare Fishguardu

Od 795 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Prom Stena Europe na morzu
    Stena Europe

Lokalizacje portów

Map showing routes and ports to and from Ireland
Map showing routes and ports to and from Ireland

Rosslare Europort znajduje się na końcu drogi N25, a dojazd wyraźnie wskazują znaki przy wszystkich drogach prowadzących do portu. Port znajduje się 20 minut jazdy od Wexford, 1 godzinę 20 minut od Waterford, 1 godzinę 45 minut od Kilkenny, 2 godziny 15 minut od Dublina i 3 godziny od Cork.

 

Rosslare to mała wioska z supermarketem, bankiem, hotelami, pensjonatami, pubami i restauracjami.

Wyświetl stronę Port w Rosslare

Port Fishguard jest położony 1 milę na północny zachód od centrum miasta Fishguard, które leży w południowo-zachodniej Walii i można do niego dojechać autostradami M4 i A40 ze wschodu lub A497 z północy.

 

Każdego dnia przez cały rok odbywają się dwie przeprawy do Rosslare promem Stena Europe.

 

Odwiedź nasz sklep bezcłowy w porcie

Jeśli podróżujesz samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować hurtem w naszych portowych sklepach bezcłowych! W Holyhead, Fishguard, Harwich i Hoek van Holland znajdziesz specjalne oferty hurtowe dostępne wyłącznie w tych portach.

Wystarczy zaparkować i zrobić bezcłowe zakupy, a ciężary zostawić w samochodzie! Nasze portowe sklepy bezcłowe są zawsze otwarte dla pasażerów.

 

Sprawdź tutaj limity bezcłowe lub zapytaj personel, który chętnie Ci pomoże. 

 

Udanych zakupów!

 

Wyświetl stronę Port w Fishguard

Rejs promem Stena Europe

do Rosslare Fishguardu

Od 795 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.