Prom do Rosslare i Fishguard

Promem Stena Europe udasz się w komfortową i relaksującą podróż między Rosslare a Fishguard.  Wybierz się w najkrótszą i najszybszą trasę między południową Walią a Irlandią – do wyboru są cztery rejsy dziennie.  Usiądź i zrelaksuj się w ekskluzywnym salonie Stena Plus Lounge, napij się kawy w Coffee House albo rzuć się w wir zakupów w sklepie bezcłowym – na naszym pokładzie nie będziesz się nudzić! Oferujemy także bezpłatne Wi-Fi w głównych salonach pasażerskich, dzięki czemu zachowasz stałą łączność ze światem na Morzu Irlandzkim.

 

Wybierz się na urlop samochodem z Fishguard do Rosslare

Rejs promem do Rosslare to najlepszy sposób na dotarcie na zalany słońcem południowy wschód Irlandii.  Ucieknij od codzienności i wybierz się promem na wycieczkę po okolicznych hrabstwach Wexford, Waterford i Kilkenny.  Możesz też pojechać jeszcze dalej: do stolicy Irlandii, Dublina, dotrzesz w mniej niż 2 godziny, a do Cork – w niecałe 3 godziny.

 

Odkryj południowy wschód Irlandii

Hrabstwo Wexford słynie ze złotych plaż, pasjonaci ogrodnictwa z pewnością docenią piękne ogrody Wexford Garden Trail, a entuzjaści historii z przyjemnością będą zwiedzać zamki i inne atrakcje.  Nie zapomnij skosztować tamtejszych truskawek – Wexford z nich słynie!

 

Z Rosslare do Fishguard – najkrótsza i najszybsza przeprawa

Wybierz się promem do Fishguard na południowym zachodzie Walii. Ta piękna część świata słynie z cudownych plaż i krajobrazów. Z Fishguard możesz z łatwością dotrzeć do Cardiff, Swansea i Bristolu, a od Londynu będzie Cię dzielić mniej niż 5 godzin samochodem.

 

Zwiedzanie południowej Walii

Południowa Walia jest wprost oszałamiająca. Odwiedź hrabstwo Pembrokeshire z zachwycającymi krajobrazami, piaszczystymi plażami i spektakularnymi klifami. Możesz też pojechać dalej i poznać bujne życie nocne Cardiff, stolicy Walii.  Bez problemu dotrzesz też do Londynu.

 

Ponieważ nie płacisz za bagaż, spakuj do samochodu wszystko, czego możesz potrzebować, i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line!

Promem Stena Europe udasz się w komfortową i relaksującą podróż między Rosslare a Fishguard.  Wybierz się w najkrótszą i najszybszą...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Europe

do Rosslare Fishguardu

Od 655 zł /Samochód+1

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Europe
    Stena Europe

Lokalizacje portów

Port w Rosslare
Port w Fishguard

Rosslare Europort znajduje się na końcu drogi N25, a dojazd wyraźnie wskazują znaki przy wszystkich drogach prowadzących do portu. Port znajduje się 20 minut jazdy od Wexford, 1 godzinę 20 minut od Waterford, 1 godzinę 45 minut od Kilkenny, 2 godziny 15 minut od Dublina i 3 godziny od Cork.

 

Rosslare to mała wioska z supermarketem, bankiem, hotelami, pensjonatami, pubami i restauracjami.

Wyświetl stronę Port w Rosslare

Port Fishguard jest położony 1 milę na północny zachód od centrum miasta Fishguard, które leży w południowo-zachodniej Walii i można do niego dojechać autostradami M4 i A40 ze wschodu lub A497 z północy.

 

Każdego dnia przez cały rok odbywają się dwie przeprawy do Rosslare promem Stena Europe.

 

Odwiedź nasz sklep bezcłowy w porcie

Jeśli podróżujesz samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować hurtem w naszych portowych sklepach bezcłowych! W Holyhead, Fishguard, Harwich i Hoek van Holland znajdziesz specjalne oferty hurtowe dostępne wyłącznie w tych portach.

Wystarczy zaparkować i zrobić bezcłowe zakupy, a ciężary zostawić w samochodzie! Nasze portowe sklepy bezcłowe są zawsze otwarte dla pasażerów.

 

Sprawdź tutaj limity bezcłowe lub zapytaj personel, który chętnie Ci pomoże. 

 

Udanych zakupów!

 

Wyświetl stronę Port w Fishguard

Rejs promem Stena Europe

do Rosslare Fishguardu

Od 655 zł /Samochód+1

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.