Prom do Belfastu i Cairnryan

Wybierz się w stylową podróż na pokładzie największych i najbardziej luksusowych promów, jakie kiedykolwiek pływały między Szkocją a Irlandią Północną: Stena Superfast VII i Stena Superfast VIII. Te promy kursują 12 razy dziennie między Belfastem a Cairnryan, zabierając pasażerów zmotoryzowanych i pieszych, a rejs po Morzu Irlandzkim trwa 2 godziny 15 minut.

 

Wyjątkowa podróż między Cairnryan a Belfastem

Wybierz się promem do Belfastu i poznaj Irlandię Północną. Nasze statki Superfast zapewniają maksymalną wygodę oraz różne formy rozrywki, aby podróż była jak najprzyjemniejsza. Wsiądź do samochodu i wybierz się na objazdową wycieczkę po Irlandii Północnej – miejsca o burzliwej historii, bogatej kulturze i z licznymi atrakcjami.  

 

Belfast – brama do Irlandii Północnej!

Poznaj dwa wspaniałe miasta – Belfast i Derry ~ Londonderry, odwiedź wiele znanych na całym świecie atrakcji turystycznych, takich jak Titanic Belfast czy Grobla Olbrzyma na północnym wybrzeżu, wybierz się na piwo do jednego z najpopularniejszych pubów i zjedz coś w jednej ze znakomitych restauracji.  Zaszalej na zakupach, pozwiedzaj i odwiedź wiele historycznych miejsc. Możliwości są nieskończone, a gościnność – niepowtarzalna.

 

Z Belfastu do Cairnryan w zaledwie 2 godziny 15 minut

Wybierz się na zakupy, zjedz coś, obejrzyj bezpłatny film, skorzystaj z Pure Nordic Spa lub po prostu usiądź i odpocznij. Z portu Cairnryan można dojechać samochodem, pociągiem lub autobusem do Glasgow w mniej niż 2 godziny, a do Edynburga – w 3,5 godziny. Niesamowite krajobrazy i ciekawa kultura Szkocji na zawsze zapadną Ci w pamięć! 

 

Południowo-zachodnia Szkocja, Ayr i Glasgow – zwiedź je samochodem

Tchnące historią zamki, oszałamiająca sceneria i niezliczone atrakcje na świeżym powietrzu sprawiają, że Dumfries i Galloway oraz Ayrshire w południowo-zachodniej Szkocji to doskonały pomysł na wycieczkę. Odwiedź park leśny Galloway, przejedź się rowerem górskim po trasach 7stanes, zwiedź zamek Threave lub wybierz się do uroczego nadmorskiego miasta Ayr.  W niecałe 2 godziny dotrzesz z Cairnryan do Glasgow – sprawdź, co to wspaniałe miasto ma do zaoferowania.

 

Odwiedź Irlandię i Szkocję raz, a już zawsze będziesz za nimi tęsknić! Ponieważ nie płacisz za bagaż, możesz zapakować samochód po sam dach. Popłyń promem Stena Line do Belfastu lub Cairnryan na wakacje na czterech kółkach.

Wybierz się w stylową podróż na pokładzie największych i najbardziej luksusowych promów, jakie kiedykolwiek pływały między Szkocją a Irlandią Północną: Stena Superfast VII i Stena Superfast VIII. Te promy kursują 12 razy dziennie między Belfastem a Cairnryan, zabierając pasażerów zmotoryzowanych i pieszych, a rejs...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Superfast VII i Superfast VIII

do Belfastu i Cairnryan

Od 700zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Prom do Belfastu i Cairnryan

  • Stena Superfast VII ferry at sea
    Stena Superfast VII
  • Stena Superfast VIII ferry at sea
    Stena Superfast VIII

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Cairnryan

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port Belfast (trasa do Cairnryan)

Rejs promami Superfast VII i Superfast VIII

do Belfastu i Cairnryan

Od 700zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.