Prom do Dublina i Holyhead

Wybierz się promem w rejs między Holyhead a Dublinem – to prosty sposób na dotarcie do Walii i Irlandii. Wybierz się w podróż po Morzu Irlandzkim i ciesz się najlepszymi udogodnieniami na pokładzie superpromów Stena Adventurer i Stena Estrid. Statki kursują 8 razy dziennie i pokonują trasę między Holyhead a Dublinem w zaledwie 3 godziny 15 minut.

 

Z Holyhead do Dublina – podróż w dobrym stylu

Spakuj wszystko do samochodu i wybierz się promem do serca Dublina. Zrelaksuj się na pokładzie, zjedz coś pysznego, idź na drinka do baru lub spraw sobie małą przyjemność w sklepie bezcłowym.  Dublin, stolica Irlandii, to jedno z najbardziej fascynujących miast Europy. Jest przesycone kulturą i słynie z poetów, dramaturgów, artystów i muzyków.

 

Co można robić w Dublinie

Od czego zacząć? Podróż promem do Dublina, pełnego muzeów, oszałamiających widoków i znakomitych sklepów to doskonały pomysł na krótki wypad.  Odwiedź muzeum Guinness Storehouse i posmakuj słynnego czarnego piwa, a jeśli jesteś amatorem whiskey, wybierz się do słynnej destylarni Jameson Distillery.  Zabaw się w Temple Bar, przespaceruj się po parku St. Stephen’s Green i przygotuj się na spotkanie z historią w słynnym na całym świecie Trinity College i jego niesamowitych bibliotekach.

 

Z Dublinu do Holyhead – łatwa podróż samochodem

Pojedź do Holyhead samochodem, zabierając ze sobą cały sprzęt potrzebny do pieszych lub rowerowych wycieczek po północnej Walii i nie tylko. Wyspa Anglesey słynie z przepięknej linii brzegowej i można stąd łatwo dojechać do Liverpoolu, Manchesteru, Chester i Birmingham.

 

Co robić w Holyhead i okolicach?

Nieodłącznymi elementami pobytu w Holyhead i Walii Północnej są pływanie kajakami i motorówkami oraz spacery po plaży. Jedz w najlepszych restauracjach, zwiedzaj piękne miasta i wsie i korzystaj z gościnności miejscowych.

 

Nie musisz płacić za bagaż, jeśli płyniesz promem do Dublina i Holyhead, zatem spakuj wszystko, co może Ci się przydać, i już dziś wyrusz na wakacje na czterech kółkach ze Stena Line.

 

Nowość! Sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszych portowych sklepach bezcłowych w Holyhead i Fishguard! Skorzystaj ze specjalnych ofert przy zakupach w większych ilościach dostępnych tylko w tych sklepach – wystarczy zaparkować, zrobić bezcłowe zakupy, a ciężkie torby zostawić w samochodzie. Udanego polowania na okazje! 

Wybierz się promem w rejs między Holyhead a Dublinem – to prosty sposób na dotarcie do Walii i Irlandii. Wybierz się w podróż po Morzu Irlandzkim i ciesz się najlepszymi udogodnieniami na pokładzie superpromów Stena Adventurer i Stena Estrid. Statki kursują 8 razy...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Adventurer i Stena Estrid

Dublin i Holyhead

Od 725zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Prom do Dublina i Holyhead

  • Stena Adventurer ferry at sea
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    Stena Estrid

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Holyhead

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Dublinie

Rejs promami Stena Adventurer i Stena Estrid

Dublin i Holyhead

Od 725zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.