Prom do Dublina i Holyhead

Wybierz się promem w rejs między Holyhead a Dublinem – to prosty sposób na dotarcie do Walii i Irlandii. Wybierz się w podróż po Morzu Irlandzkim i ciesz się najlepszymi udogodnieniami na pokładzie superpromów Stena Adventurer i Stena Estrid. Statki kursują 8 razy dziennie i pokonują trasę między Holyhead a Dublinem w zaledwie 3 godziny 15 minut.

 

Z Holyhead do Dublina – podróż w dobrym stylu

Spakuj wszystko do samochodu i wybierz się promem do serca Dublina. Zrelaksuj się na pokładzie, zjedz coś pysznego, idź na drinka do baru lub spraw sobie małą przyjemność w sklepie bezcłowym.  Dublin, stolica Irlandii, to jedno z najbardziej fascynujących miast Europy. Jest przesycone kulturą i słynie z poetów, dramaturgów, artystów i muzyków.

 

Co można robić w Dublinie

Od czego zacząć? Podróż promem do Dublina, pełnego muzeów, oszałamiających widoków i znakomitych sklepów to doskonały pomysł na krótki wypad.  Odwiedź muzeum Guinness Storehouse i posmakuj słynnego czarnego piwa, a jeśli jesteś amatorem whiskey, wybierz się do słynnej destylarni Jameson Distillery.  Zabaw się w Temple Bar, przespaceruj się po parku St. Stephen’s Green i przygotuj się na spotkanie z historią w słynnym na całym świecie Trinity College i jego niesamowitych bibliotekach.

 

Z Dublinu do Holyhead – łatwa podróż samochodem

Pojedź do Holyhead samochodem, zabierając ze sobą cały sprzęt potrzebny do pieszych lub rowerowych wycieczek po północnej Walii i nie tylko. Wyspa Anglesey słynie z przepięknej linii brzegowej i można stąd łatwo dojechać do Liverpoolu, Manchesteru, Chester i Birmingham.

 

Co robić w Holyhead i okolicach?

Nieodłącznymi elementami pobytu w Holyhead i Walii Północnej są pływanie kajakami i motorówkami oraz spacery po plaży. Jedz w najlepszych restauracjach, zwiedzaj piękne miasta i wsie i korzystaj z gościnności miejscowych.

 

Nie musisz płacić za bagaż, jeśli płyniesz promem do Dublina i Holyhead, zatem spakuj wszystko, co może Ci się przydać, i już dziś wyrusz na wakacje na czterech kółkach ze Stena Line.

 

Nowość! Sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszych portowych sklepach bezcłowych w Holyhead i Fishguard! Skorzystaj ze specjalnych ofert przy zakupach w większych ilościach dostępnych tylko w tych sklepach – wystarczy zaparkować, zrobić bezcłowe zakupy, a ciężkie torby zostawić w samochodzie. Udanego polowania na okazje! 

Wybierz się promem w rejs między Holyhead a Dublinem – to prosty sposób na dotarcie do Walii i Irlandii. Wybierz się w podróż po Morzu Irlandzkim i ciesz się najlepszymi udogodnieniami na pokładzie superpromów Stena Adventurer i Stena Estrid. Statki kursują 8 razy...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Adventurer i Stena Estrid

Dublin i Holyhead

Od 710zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Adventurer ferry at sea
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    Stena Estrid

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Port Holyhead znajduje się na wyspie Anglesey w północnej Walii. Port jest dogodnie położony na końcu drogi A55.

 

Odwiedź nasz sklep bezcłowy w porcie

Jeśli podróżujesz samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować hurtem w naszych portowych sklepach bezcłowych! W Holyhead, Fishguard i Harwich znajdziesz specjalne oferty hurtowe dostępne wyłącznie w tych portach.

Wystarczy zaparkować i zrobić bezcłowe zakupy, a ciężary zostawić w samochodzie! Nasze portowe sklepy bezcłowe są zawsze otwarte dla pasażerów.

 

Sprawdź tutaj limity bezcłowe lub zapytaj personel, który chętnie Ci pomoże. 

 

Udanych zakupów!

Wyświetl stronę Port w Holyhead

Port w Dublinie to obiekt wybudowany specjalnie do obsługi promów Stena Line typu Superferry. Terminal promowy Stena Line w Dublinie znajduje się 6 km na wschód od centrum Dublina. Rozbudowane oznakowanie na wszystkich głównych drogach prowadzących do portu zapewnia jasne wskazówki.

Wyświetl stronę Port w Dublinie

Rejs promami Stena Adventurer i Stena Estrid

Dublin i Holyhead

Od 710zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.