Prom do Dublina i Holyhead

Wybierz się promem w rejs między Holyhead a Dublinem – to prosty sposób na dotarcie do Walii i Irlandii. Wybierz się w podróż po Morzu Irlandzkim i ciesz się najlepszymi udogodnieniami na pokładzie superpromów Stena Adventurer i Stena Estrid. Statki kursują 8 razy dziennie i pokonują trasę między Holyhead a Dublinem w zaledwie 3 godziny 15 minut.

 

Z Holyhead do Dublina – podróż w dobrym stylu

Spakuj wszystko do samochodu i wybierz się promem do serca Dublina. Zrelaksuj się na pokładzie, zjedz coś pysznego, idź na drinka do baru lub spraw sobie małą przyjemność w sklepie bezcłowym.  Dublin, stolica Irlandii, to jedno z najbardziej fascynujących miast Europy. Jest przesycone kulturą i słynie z poetów, dramaturgów, artystów i muzyków.

 

Co można robić w Dublinie

Od czego zacząć? Podróż promem do Dublina, pełnego muzeów, oszałamiających widoków i znakomitych sklepów to doskonały pomysł na krótki wypad.  Odwiedź muzeum Guinness Storehouse i posmakuj słynnego czarnego piwa, a jeśli jesteś amatorem whiskey, wybierz się do słynnej destylarni Jameson Distillery.  Zabaw się w Temple Bar, przespaceruj się po parku St. Stephen’s Green i przygotuj się na spotkanie z historią w słynnym na całym świecie Trinity College i jego niesamowitych bibliotekach.

 

Z Dublinu do Holyhead – łatwa podróż samochodem

Pojedź do Holyhead samochodem, zabierając ze sobą cały sprzęt potrzebny do pieszych lub rowerowych wycieczek po północnej Walii i nie tylko. Wyspa Anglesey słynie z przepięknej linii brzegowej i można stąd łatwo dojechać do Liverpoolu, Manchesteru, Chester i Birmingham.

 

Co robić w Holyhead i okolicach?

Nieodłącznymi elementami pobytu w Holyhead i Walii Północnej są pływanie kajakami i motorówkami oraz spacery po plaży. Jedz w najlepszych restauracjach, zwiedzaj piękne miasta i wsie i korzystaj z gościnności miejscowych.

 

Nie musisz płacić za bagaż, jeśli płyniesz promem do Dublina i Holyhead, zatem spakuj wszystko, co może Ci się przydać, i już dziś wyrusz na wakacje na czterech kółkach ze Stena Line.

Wybierz się promem w rejs między Holyhead a Dublinem – to prosty sposób na dotarcie do Walii i Irlandii. Wybierz...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Adventurer i Stena Estrid

do Dublina i Holyhead

Od 795 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Prom Stena Adventurer na morzu
    Stena Adventurer
  • Prom Stena Estrid wypływający z portu
    Stena Estrid

Lokalizacje portów

Map showing routes and ports to and from Ireland
Map showing routes and ports to and from Ireland

Port Holyhead znajduje się na wyspie Anglesey w północnej Walii. Port jest dogodnie położony na końcu drogi A55.

 

Odwiedź nasz sklep bezcłowy w porcie

Jeśli podróżujesz samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować hurtem w naszych portowych sklepach bezcłowych! W Holyhead, Fishguard i Harwich znajdziesz specjalne oferty hurtowe dostępne wyłącznie w tych portach.

Wystarczy zaparkować i zrobić bezcłowe zakupy, a ciężary zostawić w samochodzie! Nasze portowe sklepy bezcłowe są zawsze otwarte dla pasażerów.

 

Sprawdź tutaj limity bezcłowe lub zapytaj personel, który chętnie Ci pomoże. 

 

Udanych zakupów!

Wyświetl stronę Port w Holyhead

Port w Dublinie to obiekt wybudowany specjalnie do obsługi promów Stena Line typu Superferry. Terminal promów Stena Line w Dublinie znajduje się 6 km (4 mile) na wschód od centrum Dublina. Dzięki bogatemu oznakowaniu na wszystkich głównych drogach prowadzących do portu kierowcy uzyskują jasne wskazówki.

Wyświetl stronę Port w Dublinie

Rejs promami Stena Adventurer i Stena Estrid

do Dublina i Holyhead

Od 795 zł w jedną stronę, samochód i kierowca

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.