Prom do Trelleborgu i Rostocku

Wybierz się w podróż do Szwecji i Niemiec promem Skåne lub Mecklenburg-Vorpommern, który kursuje 6 razy dziennie – za dnia oraz nocą.  Bez względu na to, który rejs między Trelleborgiem a Rostockiem wybierzesz, będziesz mieć zapewnione komfortowe warunki. Nasze restauracje serwują pyszne jedzenie, sklep The Shop oferuje okazyjne ceny, a dzieci mogą szaleć i zawierać nowe przyjaźnie na placu zabaw Happy World. Aby przybyć na miejsce w pełni sił, wyśpij się podczas nocnego rejsu lub utnij sobie popołudniową drzemkę w jednej z naszych kabin. Dysponujemy różnymi kabinami, które zaspokoją potrzeby każdego pasażera. Możesz także zarezerwować sobie miejsce siedzące na pokładzie. Twój urlop zaczyna się na naszym promie!

 

Odkryj Szwecję – wybierz się w podróż z Rostocku do Trelleborgu

Wybierz się promem z Rostocka do Trelleborgu, najbardziej wysuniętego na zachód miasta Szwecji. Stąd szybko dojedziesz do innych miast w Skandynawii – Malmö i Kopenhagi. Jeśli lubisz wycieczki objazdowe, spodoba Ci się trasa prowadząca wzdłuż zachodniego wybrzeża przez Halmstad i Göteborg aż do Oslo.

 

Trelleborg –  miasto palm

W Trelleborgu jest dużo atrakcji, więc warto zaplanować sobie więcej czasu na zwiedzanie tego miasta, które jako jedyne w Szwecji ma aleję porośniętą palmami. W pobliżu terminalu promowego znajduje się jedna z głównych atrakcji miasta – dawna twierdza Wikingów. Są tu także różne muzea, galerie sztuki i znakomite sklepy, więc z pewnością nie zabraknie Ci rozrywki.  

 

Z Trelleborga do Rostocku – łatwa podróż samochodem

Prom z Trelleborgu do Rostocka zabierze Cię do tętniącego życiem miasta portowego z licznymi atrakcjami.  Rostock to miasto bogate kulturalnie, które słynie z jedzenia i świetnych sklepów. Jeśli nie chcesz kończyć na tym swojej wycieczki, w pobliżu przebiega autostrada, którą w zaledwie 2 godziny dotrzesz do Hamburga, a podróż do Berlina zajmie tylko 3 godziny.

 

Poznaj Rostock – tętniące życiem miasto portowe

Rostock to cudowne miasto z fantastycznymi sklepami, restauracjami, mikrobrowarami i bujnym życiem nocnym, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Znajduje się tu także jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie. Miasto ma 7 kościołów należących do słynnej „rostockiej siódemki” – to m.in. imponujące murowane gotyckie świątynie pw. Św. Marii i Św. Piotra.  Miasto słynie także z pięknych plaż, a w niewielkiej odległości od centrum Rostocku znajduje się miejski kurort z 15-kilometrową plażą pokrytą pięknym, białym piaskiem. 

Wybierz się w podróż do Szwecji i Niemiec promem Skåne lub Mecklenburg-Vorpommern, który kursuje 6 razy dziennie – za dnia oraz nocą.  Bez względu na to, który rejs między Trelleborgiem a Rostockiem wybierzesz, będziesz mieć zapewnione komfortowe warunki. Nasze restauracje serwują...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Mecklenburg-Vorpommern i Skåne

do Trelleborgu i Rostocka

Od 212zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Mecklenburg-Vorpommern ferry at sea
    Mecklenburg – Vorpommern
  • Skane ferry at sea
    Skåne

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Trelleborgu

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Rostocku

Rejs promami Mecklenburg-Vorpommern i Skåne

do Trelleborgu i Rostocka

Od 212zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.