Prom do Trelleborgu i Rostocku

Wybierz się w podróż do Szwecji i Niemiec promem Skåne lub Mecklenburg-Vorpommern, który kursuje 6 razy dziennie – za dnia oraz nocą.  Bez względu na to, który rejs między Trelleborgiem a Rostockiem wybierzesz, będziesz mieć zapewnione komfortowe warunki. Nasze restauracje serwują pyszne jedzenie, sklep The Shop oferuje okazyjne ceny, a dzieci mogą szaleć i zawierać nowe przyjaźnie na placu zabaw Happy World. Aby przybyć na miejsce w pełni sił, wyśpij się podczas nocnego rejsu lub utnij sobie popołudniową drzemkę w jednej z naszych kabin. Dysponujemy różnymi kabinami, które zaspokoją potrzeby każdego pasażera. Możesz także zarezerwować sobie miejsce siedzące na pokładzie. Twój urlop zaczyna się na naszym promie!

 

Odkryj Szwecję – wybierz się w podróż z Rostocku do Trelleborgu

Wybierz się promem z Rostocka do Trelleborgu, najbardziej wysuniętego na zachód miasta Szwecji. Stąd szybko dojedziesz do innych miast w Skandynawii – Malmö i Kopenhagi. Jeśli lubisz wycieczki objazdowe, spodoba Ci się trasa prowadząca wzdłuż zachodniego wybrzeża przez Halmstad i Göteborg aż do Oslo.

 

Trelleborg –  miasto palm

W Trelleborgu jest dużo atrakcji, więc warto zaplanować sobie więcej czasu na zwiedzanie tego miasta, które jako jedyne w Szwecji ma aleję porośniętą palmami. W pobliżu terminalu promowego znajduje się jedna z głównych atrakcji miasta – dawna twierdza Wikingów. Są tu także różne muzea, galerie sztuki i znakomite sklepy, więc z pewnością nie zabraknie Ci rozrywki.  

 

Z Trelleborga do Rostocku – łatwa podróż samochodem

Prom z Trelleborgu do Rostocka zabierze Cię do tętniącego życiem miasta portowego z licznymi atrakcjami.  Rostock to miasto bogate kulturalnie, które słynie z jedzenia i świetnych sklepów. Jeśli nie chcesz kończyć na tym swojej wycieczki, w pobliżu przebiega autostrada, którą w zaledwie 2 godziny dotrzesz do Hamburga, a podróż do Berlina zajmie tylko 3 godziny.

 

Poznaj Rostock – tętniące życiem miasto portowe

Rostock to cudowne miasto z fantastycznymi sklepami, restauracjami, mikrobrowarami i bujnym życiem nocnym, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Znajduje się tu także jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie. Miasto ma 7 kościołów należących do słynnej „rostockiej siódemki” – to m.in. imponujące murowane gotyckie świątynie pw. Św. Marii i Św. Piotra.  Miasto słynie także z pięknych plaż, a w niewielkiej odległości od centrum Rostocku znajduje się miejski kurort z 15-kilometrową plażą pokrytą pięknym, białym piaskiem. 

Wybierz się w podróż do Szwecji i Niemiec promem Skåne lub Mecklenburg-Vorpommern, który kursuje 6 razy dziennie – za dnia oraz nocą.  Bez względu na to, który rejs między Trelleborgiem a Rostockiem wybierzesz, będziesz mieć zapewnione komfortowe warunki. Nasze restauracje serwują...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Mecklenburg-Vorpommern i Skåne

do Trelleborgu i Rostocka

Od 188zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Mecklenburg-Vorpommern ferry at sea
    Mecklenburg – Vorpommern
  • Skane ferry at sea
    Skåne

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Port w Trelleborgu jest najbardziej wysuniętym na południe portem Szwecji i nazywa się go bramą między Skandynawią a Europą Środkową. Można do niego łatwo dojść pieszo z centrum Trelleborgu albo dojechać autobusem, pociągiem lub samochodem.

Wyświetl stronę Port w Trelleborgu

Port Rostock na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w Niemczech znajduje się na końcu autostrady A19 i jest dobrze oznakowany, więc łatwo do niego dojechać samochodem. Dla pasażerów bez samochodu dostępne są regularne połączenia autobusowe.

Wyświetl stronę Port w Rostocku

Rejs promami Mecklenburg-Vorpommern i Skåne

do Trelleborgu i Rostocka

Od 188zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.