Rezerwacja biletów
Komunikat dla pasażerów

Przy wjeździe do Polski wyrywkowa kontrola graniczna, wymóg okazania negatywnego wyniku testu na Covid-19, dowodu szczepienia lub dowodu ozdrowienia. Dzieci do 12 r.ż. zwolnione z testu. Przy wjeździe do Szwecji cudzoziemców obowiązuje wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na Covid-19. Dzieci do 12 r.ż. zwolnione. Nasze promy kursują normalnie, zgodnie z rozkładem.

 

Więcej informacji >>

Promy do Szwecji

Trzy razy dziennie z Gdyni do Karlskrony

Promy do Szwecji wypływają z portu w Gdyni nawet trzy razy dziennie. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na to, aby dotrzeć do naszych północnych, zamorskich sąsiadów, poznać ich kulturę, architekturę i specyficzny skandynawski klimat. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę!


Promy z Polski, Niemiec i Łotwy do Szwecji

Promy do Szwecji, bilety promowe, rejsy turystyczne - linie Stena Line
Prom Polska-Szwecja wypływa z Gdyni, a portem docelowym jest Karlskona. To niewielkie miasto zadowoli wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć jak wygląda prawdziwa Szwecja. Jest to dawna osada rybacka, ale znajdują się tam również liczne zabytki sakralne i świeckie. Jest to idealne miejsce na jedno- czy dwudniową wycieczkę do Szwecji, bo pozwala poznać ten kraj w pigułce. Wiele osób zastanawia się czy można bezpośrednio dopłynąć promem do Sztokholmu, czyli stolicy kraju, ale nie ma takiej możliwości. Dobrą i wygodną alternatywą może być prom do wspomnianej już wcześniej Karlskrony, a następnie wyjazd z noclegiem do Sztokholmu.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że prom do Szwecji płynie około 10 godzin, a czas ten można wykorzystać na różne aktywności na pokładzie – można zrobić zakupy, odwiedzić restauracje lub bary. Dzięki temu wycieczka do Szwecji będzie dobrą zabawą już na samym jej starcie. Z drugiej strony nic nie szkodzi, aby rejs promem do Szwecji przespać w wygodnej kabinie i wypoczętym rozpocząć poznawanie naszego północnego sąsiada.

 

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej.

GlobalSign