Prom do Göteborga i Kilonii

Wybierz się w szybką i wygodną podróż między Niemcami a Szwecją. Superpromy Stena Germanica i Stena Scandinavica kursują między Kilonią a Göteborgiem, a rejs trwa 14 godzin. Podróżuj w dobrym stylu za dnia albo nocą.

 

Skandynawska przygoda już na Ciebie czeka – wyrusz z Kilonii do Göteborga

Wybierz się do Göteborgu promem Stena Germanica lub Stena Scandinavica, aby zwiedzić to piękne miasto lub wybrać się w dalszą podróż. Göteborg leży na zachodnim wybrzeżu Szwecji i oprócz oferowania licznych atrakcji stanowi też świetny punkt wyjściowy do zwiedzania dalszych rejonów Skandynawii.

 

Zobacz Göteborg i jego archipelag

Poznaj to przyjazne miasto, zanurz się w jego kulturze, odwiedź znakomite sklepy i muzea i nie zapomnij o światowej klasy restauracjach i barach, z których Göteborg słynie. Jeśli chcesz się wyrwać z miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu na łonie natury, wybierz się na göteborski archipelag, do którego łatwo dotrzesz z miasta. 

 

Z Göteborga do Kilonii – doskonały pomysł na mały wypad!

Na pokładzie możesz korzystać z wielu udogodnień i atrakcji dla osób w każdym wieku, pysznie zjeść, wypić drinka i zrobić zakupy w świetnych cenach w sklepie pokładowym.  Odpocznij podczas rejsu dziennego lub nocnego w kabinie z prywatną łazienką, aby dotrzeć do portu w pełni sił do dalszej podróży.

 

Kilonia – relaksujące miasto nad morzem

Wybierz się promem z Göteborgu do Kilonii, najbardziej wysuniętego na północ miasta w Niemczech. Możesz tu zrobić zakupy w popularnej dzielnicy handlowej, odwiedzić muzea i przespacerować się po bujnych ogrodach botanicznych. Nie zapomnij też o tutejszych świetnych restauracjach i barach. Kilonia to także doskonały punkt początkowy do wycieczki objazdowej po całych Niemczech, a jest co zwiedzać.

 

Czekamy na Ciebie na pokładzie!

Wybierz się w szybką i wygodną podróż między Niemcami a Szwecją. Superpromy Stena Germanica i Stena Scandinavica kursują między Kilonią a Göteborgiem, a rejs trwa 14 godzin. Podróżuj w dobrym stylu za dnia albo nocą.

 

Skandynawska przygoda już na Ciebie...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Germanica i Stena Scandinavica

do Göteborgu i Kilonii

Od 899 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i kabinę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Germanica
    Stena Germanica
  • Stena Scandinavica
    Stena Scandinavica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Stena Line ma dwa terminale w Göteborgu: jeden obsługujący trasę do Frederikshavn w Danii, a drugi dla podróżnych udających się do Kilonii w Niemczech. Terminal do Niemiec znajduje się dalej na zachód, nad rzeką Göta, niedaleko mostu Älvsborgsbron. Dojazd do terminalu trasą E6 jest wyraźnie oznakowany. Można do niego dotrzeć też tramwajem.

Wyświetl stronę Port Göteborg (do Kilonii)

Port w Kilonii znajduje się na niemieckim wybrzeżu Morza Bałtyckiego i można do niego łatwo dojechać z autostrady A7 i innych głównych dróg. Ma on dobre połączenia transportu publicznego, a główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie 10 minut drogi pieszo od terminalu.

Wyświetl stronę Port w Kilonii

Rejs promami Stena Germanica i Stena Scandinavica

do Göteborgu i Kilonii

Od 899 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i kabinę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.