Prom do Nynäshamn i Ventspils

Wybierz się w komfortową podróż promami Stena Baltica i Stena Scandica kursującymi między Ventspils na Łotwie a Nynäshamn w Szwecji. Oferujemy nawet 4 rejsy dziennie i świetne warunki podróży. Na pokładzie dostępnych jest wiele wygodnych miejsc siedzących, nasze restauracje serwują świetny wybór dań i napojów, a w sklepie pokładowym można skorzystać z doskonałych okazji. Przy korzystnej pogodzie koniecznie wybierz się na pokład słoneczny i ponapawaj się pięknymi widokami na morze. Aby zapewnić sobie jeszcze większy komfort i prywatność, możesz wykupić kabinę z łazienką, gdzie odpoczniesz przed dalszą podróżą.  Jeśli podróżujesz ze zwierzęciem, możesz skorzystać z naszych kabin specjalnie do tego przeznaczonych.

 

Wybierz się na urlop na czterech kółkach z Ventspils do Nynäshamn

Port Nynäshamn, do którego możesz dotrzeć promem z Ventspils, znajduje się zaledwie 60 km na południe od stolicy Szwecji – Sztokholmu.  Nynäshamn leży na półwyspie Södertörn i cieszy się popularnością zarówno wśród miejscowych, jak i wśród turystów ze względu na malownicze krajobrazy oraz tętniącą życiem przystań.

 

Poznaj Nynäshamn i wschodnie wybrzeże Szwecji

Nynäshamn to raj dla piechurów, którzy znajdą tam wiele tras i mnóstwo pięknych miejsc, którymi warto się podzielić na Instagramie. Miasto otacza wiele wysp, na które można się wybrać kajakiem – to tutaj ulubiona rozrywka. Wspaniały Sztokholm znajduje się około godziny drogi stąd, a po drodze miłośnicy przyrody mogą wstąpić do zacisznego parku narodowego Tyresta.

 

Z Nynäshamn do Ventspils – przygotuj się na zwiedzanie

Zapakuj bagaże do samochodu i wybierz się na prom z Nynäshamn do Ventspils, szóstego pod względem wielkości miasta na Łotwie – miejsca przyjaznego rodzinom, które doskonale się nadaje na pierwszy przystanek dłuższej wycieczki.  Ventspils to stolica kwiatów i fontann, z dostępną dla wszystkich piękną plażą objętą programem ekologicznym Błękitna Flaga.

 

Odkryj Ventspils i przyrodę Łotwy

To małe miasto portowe jest doskonałe na długie spacery wśród nieskażonej przyrody. Warto odwiedzić Stare Miasto oraz lokalne muzeum w XIII-wiecznym zamku! Podróżnicy pokochają Łotwę za jej przyrodę, tysiące rzek, duże połacie lasów i wiele parków narodowych, które czekają na odkrycie. Oczywiście nie można też pominąć Rygi i jej Starego Miasta, gdzie historia miesza się z nowoczesnością – to tylko 2 godziny 30 minut drogi z Ventspils. 

Wybierz się w komfortową podróż promami Stena Baltica i Stena Scandica kursującymi między Ventspils na Łotwie a Nynäshamn w Szwecji. Oferujemy nawet 4 rejsy dziennie i świetne warunki podróży. Na pokładzie dostępnych jest wiele wygodnych miejsc siedzących, nasze restauracje serwują świetny...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Baltica i Stena Scandica

do Nynäshamn i Ventspils

Od 324 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i siedzenie

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Prom do Nynäshamn i Ventspils

  • Stena Baltica at sea
    Stena Baltica
  • Stena Scandica ferry at sea
    Stena Scandica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Latvia

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Nynäshamn

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Ventspils

Rejs promami Stena Baltica i Stena Scandica

do Nynäshamn i Ventspils

Od 324 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i siedzenie

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.