Prom do Nynäshamn i Ventspils

Wybierz się w komfortową podróż promami Stena Baltica i Stena Scandica kursującymi między Ventspils na Łotwie a Nynäshamn w Szwecji. Oferujemy nawet 4 rejsy dziennie i świetne warunki podróży. Na pokładzie dostępnych jest wiele wygodnych miejsc siedzących, nasze restauracje serwują świetny wybór dań i napojów, a w sklepie pokładowym można skorzystać z doskonałych okazji. Przy korzystnej pogodzie koniecznie wybierz się na pokład słoneczny i ponapawaj się pięknymi widokami na morze. Aby zapewnić sobie jeszcze większy komfort i prywatność, możesz wykupić kabinę z łazienką, gdzie odpoczniesz przed dalszą podróżą.  Jeśli podróżujesz ze zwierzęciem, możesz skorzystać z naszych kabin specjalnie do tego przeznaczonych.

 

Wybierz się na urlop na czterech kółkach z Ventspils do Nynäshamn

Port Nynäshamn, do którego możesz dotrzeć promem z Ventspils, znajduje się zaledwie 60 km na południe od stolicy Szwecji – Sztokholmu.  Nynäshamn leży na półwyspie Södertörn i cieszy się popularnością zarówno wśród miejscowych, jak i wśród turystów ze względu na malownicze krajobrazy oraz tętniącą życiem przystań.

 

Poznaj Nynäshamn i wschodnie wybrzeże Szwecji

Nynäshamn to raj dla piechurów, którzy znajdą tam wiele tras i mnóstwo pięknych miejsc, którymi warto się podzielić na Instagramie. Miasto otacza wiele wysp, na które można się wybrać kajakiem – to tutaj ulubiona rozrywka. Wspaniały Sztokholm znajduje się około godziny drogi stąd, a po drodze miłośnicy przyrody mogą wstąpić do zacisznego parku narodowego Tyresta.

 

Z Nynäshamn do Ventspils – przygotuj się na zwiedzanie

Zapakuj bagaże do samochodu i wybierz się na prom z Nynäshamn do Ventspils, szóstego pod względem wielkości miasta na Łotwie – miejsca przyjaznego rodzinom, które doskonale się nadaje na pierwszy przystanek dłuższej wycieczki.  Ventspils to stolica kwiatów i fontann, z dostępną dla wszystkich piękną plażą objętą programem ekologicznym Błękitna Flaga.

 

Odkryj Ventspils i przyrodę Łotwy

To małe miasto portowe jest doskonałe na długie spacery wśród nieskażonej przyrody. Warto odwiedzić Stare Miasto oraz lokalne muzeum w XIII-wiecznym zamku! Podróżnicy pokochają Łotwę za jej przyrodę, tysiące rzek, duże połacie lasów i wiele parków narodowych, które czekają na odkrycie. Oczywiście nie można też pominąć Rygi i jej Starego Miasta, gdzie historia miesza się z nowoczesnością – to tylko 2 godziny 30 minut drogi z Ventspils. 

Wybierz się w komfortową podróż promami Stena Baltica i Stena Scandica kursującymi między Ventspils na Łotwie a Nynäshamn w Szwecji. Oferujemy nawet 4 rejsy dziennie i świetne warunki podróży. Na pokładzie dostępnych jest wiele wygodnych miejsc siedzących, nasze restauracje serwują świetny...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Baltica i Stena Scandica

do Nynäshamn i Ventspils

Od 254zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Baltica at sea
    Stena Baltica
  • Stena Scandica ferry at sea
    Stena Scandica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Latvia

Nasze promy wypływają z nowego terminalu Norvik, który znajduje się 4 km (10 minut jazdy) od centrum Nynäshamn. Do nowego terminalu można dotrzeć taksówką z dworca kolejowego i autobusowego.

Wyświetl stronę Port w Nynäshamn

Port w Windawie jest położony w starej części miasta nad rzeką o tej samej nazwie, niecały kilometr od centrum. Do portu można łatwo dojechać samochodem (autostrada E22) i autobusami międzymiastowymi (dworzec autobusowy w Windawie znajduje się zaledwie 7 minut spacerem od portu).

Wyświetl stronę Port w Ventspils

Rejs promami Stena Baltica i Stena Scandica

do Nynäshamn i Ventspils

Od 254zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.