Prom do Karlskrony i Gdyni

Wybierz się w najwygodniejszą, bezpośrednią podróż promową między Gdynią a szwedzką Karlskroną promami Stena Vision, Stena Spirit lub Stena Estelle, które kursują nawet 6 razy dziennie.  Wybierz rejs dzienny lub nocny i skorzystaj ze wszystkich udogodnień na pokładzie statku Stena Line.

 

Wybierz się w rejs z Gdyni do Karlskrony

Wykup miejsce na promie z Gdyni do Karlskrony i zrelaksuj się, podziwiając widoki Morza Bałtyckiego. Na promach kursujących między Polską a Szwecją dostępnych jest wiele różnych udogodnień, w tym restauracje, sklep pokładowy, spa, a nawet klub nocny. Oferujemy różne kabiny dostosowane do każdego budżetu, w których można dobrze przespać całą noc lub zdrzemnąć się przed dotarciem do portu.

 

Poznaj Karlskronę i szwedzkie wybrzeże

Poczuj niepowtarzalny charakter Karlskrony, miasta zbudowanego na 33 wyspach, gdzie znajduje się historyczny port wojskowy z 1680 roku, a także wiele wyjątkowych pomników wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tym, którzy chcą poznać Skandynawię, Karlskrona oferuje nieskończone możliwości; można pojechać na zachód do Malmö lub Kopenhagi, zwiedzić wschodnie wybrzeże w kierunku Sztokholmu lub podziwiać ogromne otwarte przestrzenie i jeziora w centralnej Szwecji. 

 

Popłyń z Karlskrony do Gdyni

Wybierz się promem z Karlskrony do Gdyni i przekonaj się, jak przyjemny jest taki sposób podróżowania. Oferujemy mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, a także znakomite bary, kawiarnie i restauracje na pokładzie – każdy znajdzie coś dla siebie!  Do Gdyni, pięknego miasta portowego, dotrzesz w pełni sił do zwiedzania.

 

Odwiedź historyczną Gdynię, bramę Europy

Gdynia to miasto z bajecznymi sklepami i setkami butików oraz znakomitymi restauracjami i barami, do których możesz się wybrać po zakupach. Zapalonym podróżnikom Gdynia oferuje doskonałe połączenia transportowe w głąb Polski oraz do reszty Europy.

Wybierz się w najwygodniejszą, bezpośrednią podróż promową między Gdynią a szwedzką Karlskroną promami Stena Vision, Stena Spirit lub Stena Estelle...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Estelle, Stena Spirit i Stena Vision

do Karlskrony i Gdyni

Od 299 zł /Samochód+1

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Estelle
    Stena Estelle
  • Stena Spirit
    Stena Spirit
  • Stena Vision
    Stena Vision

Lokalizacje portów

Port w Karlskronie
Port w Gdyni

Do portu w Karlskronie na południowo-wschodnim wybrzeżu Szwecji można łatwo dojechać autostradą. Karlskrona ma doskonałe połączenia komunikacyjne, ale ponieważ port znajduje się na innej wyspie niż główna część miasta, pasażerowie bez samochodu muszą skorzystać z taksówki lub autobusu.

 

Uwaga: po zakończeniu odprawy wszyscy pasażerowie piesi w porcie w Karlskronie wjadą na Stena Estelle i Stena Nordica autobusem. Przejście pasażerskie będzie dostępne tylko dla pasażerów podróżujących Stena Vision i Stena Spirit ze Szwecji do Polski.  Podczas pobytu w porcie Gdynia pasażerowie piesi wejdą na pokład wszystkich promów, w tym Stena Estelle, korzystając z przejścia pasażerskiego.

Wyświetl stronę Port w Karlskronie

Nasz adres w porcie w Gdyni uległ niedawno zmianie. Nowy adres dla wszystkich pasażerów podróżujących do Karlskrony to Publiczny Terminal Promowy, ul. Polska 4, 81-339 Gdynia.

 

Uwaga: W porcie w Karlskronie pasażerowie piesi są przewożeni na statek Stena Estelle oraz Stena Nordica autobusem, po odprawie. W przypadku pozostałych statków przejście odbywa się poprzez rękaw pasażerski. W porcie w Gdyni wejście pasażerów pieszych na Stena Estelle jak i inne statki również odbywa się rękawem pasażerskim.

Wyświetl stronę Port w Gdyni

Rejs promami Stena Estelle, Stena Spirit i Stena Vision

do Karlskrony i Gdyni

Od 299 zł /Samochód+1

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.