Prom do Karlskrony i Gdyni

Wybierz się w najwygodniejszą, bezpośrednią podróż promową między Gdynią a szwedzką Karlskroną promami Stena Ebba, Stena Estelle i Stena Spirit, które kursują nawet 6 razy dziennie.  Wybierz rejs dzienny lub nocny i skorzystaj ze wszystkich udogodnień na pokładzie statku Stena Line.

 

Wybierz się w rejs z Gdyni do Karlskrony

Wykup miejsce na promie z Gdyni do Karlskrony i zrelaksuj się, podziwiając widoki Morza Bałtyckiego. Na promach kursujących między Polską a Szwecją dostępnych jest wiele różnych udogodnień, w tym restauracje, sklep pokładowy, spa, a nawet klub nocny. Oferujemy różne kabiny dostosowane do każdego budżetu, w których można dobrze przespać całą noc lub zdrzemnąć się przed dotarciem do portu.

 

Poznaj Karlskronę i szwedzkie wybrzeże

Poczuj niepowtarzalny charakter Karlskrony, miasta zbudowanego na 33 wyspach, gdzie znajduje się historyczny port wojskowy z 1680 roku, a także wiele wyjątkowych pomników wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tym, którzy chcą poznać Skandynawię, Karlskrona oferuje nieskończone możliwości; można pojechać na zachód do Malmö lub Kopenhagi, zwiedzić wschodnie wybrzeże w kierunku Sztokholmu lub podziwiać ogromne otwarte przestrzenie i jeziora w centralnej Szwecji. 

 

Popłyń z Karlskrony do Gdyni

Wybierz się promem z Karlskrony do Gdyni i przekonaj się, jak przyjemny jest taki sposób podróżowania. Oferujemy mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, a także znakomite bary, kawiarnie i restauracje na pokładzie – każdy znajdzie coś dla siebie!  Do Gdyni, pięknego miasta portowego, dotrzesz w pełni sił do zwiedzania.

 

Odwiedź historyczną Gdynię, bramę Europy

Gdynia to miasto z bajecznymi sklepami i setkami butików oraz znakomitymi restauracjami i barami, do których możesz się wybrać po zakupach. Zapalonym podróżnikom Gdynia oferuje doskonałe połączenia transportowe w głąb Polski oraz do reszty Europy.

Wybierz się w najwygodniejszą, bezpośrednią podróż promową między Gdynią a szwedzką Karlskroną promami Stena Ebba, Stena Estelle i Stena Spirit, które kursują nawet 6 razy dziennie.  Wybierz rejs dzienny lub nocny i skorzystaj ze wszystkich udogodnień na pokładzie statku Stena Line.

 

Wybierz się...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Popłyń promami Stena Ebba, Stena Estelle i Stena Spirit

Karlskrona i Gdynia

Od 299zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Ebba e-flexer ferry at sea
    Stena Ebba
  • Stena Estelle
    Stena Estelle
  • Stena Spirit ferry at sea
    Stena Spirit

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Poland

Do portu w Karlskronie na południowo-wschodnim wybrzeżu Szwecji można łatwo dojechać autostradą. Karlskrona ma doskonałe połączenia komunikacyjne, ale ponieważ port znajduje się na innej wyspie niż główna część miasta, pasażerowie bez samochodu muszą skorzystać z taksówki lub autobusu.

 

Uwaga dla pasażerów podróżujących pieszo i rowerów na pokładzie promów Stena Estelle i Stena Ebba: ze względu na trwającą budowę naszego terminalu w Karlskronie pasażerowie poruszający się pieszo i rowerem będą przewożeni autobusem między naszym terminalem a promem Stena Estelle lub Stena Ebba. Dla pasażerów przybywających do Karlskrony z Gdyni proces opuszczania pokładu może potrwać do 1 godziny. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas podróży. Rowery zostaną przewiezione na prom i z promu przez naszą załogę, a po przybyciu będzie je można odebrać w terminalu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.  

Wyświetl stronę Port w Karlskronie

Port Stena Line w Gdyni znajduje się w północnej Polsce, około 40 km na zachód od Gdańska. Do portu łatwo dojechać drogą ekspresową S6, a także transportem publicznym.

 

Uwaga dla pasażerów podróżujących pieszo i z rowerami na pokładzie promów Stena Estelle i Stena Ebba: ze względu na trwającą budowę naszego terminalu w Karlskronie pasażerowie poruszający się pieszo i rowerem będą przewożeni autobusem między naszym terminalem a promem Stena Estelle lub Stena Ebba. Dla pasażerów przybywających do Karlskrony z Gdyni proces opuszczania pokładu może potrwać do 1 godziny. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas podróży. Rowery zostaną przewiezione na prom i z promu przez naszą załogę, a po przybyciu będzie je można odebrać w terminalu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.  

Wyświetl stronę Port w Gdyni

Popłyń promami Stena Ebba, Stena Estelle i Stena Spirit

Karlskrona i Gdynia

Od 299zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.