Prom do Hoek van Holland i Harwich

Wybierz się w luksusową podróż między Anglią a Holandią na pokładzie superpromów Stena Britannica i Stena Hollandica. Trasa z Harwich do Hoek van Holland to najbardziej bezpośrednie połączenie Holandii i Niemiec z południową Anglią. Masz do wyboru 4 rejsy dziennie, które trwają tylko 6 godzin 30 minut. Bez względu na porę rejsu możesz zarezerwować kabinę z prywatną łazienką – to doskonała prywatna przestrzeń do odpoczynku. Na pokładzie naszych superpromów masz do wyboru różne restauracje i bary z ofertą odpowiednią dla każdego. Możesz też dodatkowo wykupić dostęp do ekskluzywnego salonu Stena Plus Lounge albo obejrzeć film w Movie Lounge. Nie zapomnij skorzystać z rewelacyjnych okazji w naszym sklepie bezcłowym!  Usiądź i odpręż się podczas bezpośredniego rejsu między Holandią a Wielką Brytanią.

 

Z Harwich do Hoek van Holland – zobacz więcej

Po dotarciu promem do Hoek van Holland możesz dalej wyruszyć do innych miast Holandii: niedaleko znajduje się Rotterdam, a do Amsterdamu i Hagi można łatwo dojechać. Dostępne są także dogodne połączenia z resztą Europy, więc możesz dodatkowo wydłużyć swoją urlopową trasę. 

 

Poznaj Holandię i nie tylko

Z Hoek van Holland można dojechać w niecałe 40 minut do Hagi, historycznego miasta położonego na zachodnim wybrzeżu Holandii. Jeśli pojedziesz nieco dalej, dotrzesz do średniowiecznego Utrechtu. Nad miastem króluje piękna wieża Domtoren – to najstarsza i najwyższa wieża dzwonnicza w Holandii. W nieco ponad cztery godziny samochodem na północny wschód od Hoek van Holland dotrzesz do Hanoweru, eleganckiego niemieckiego miasta o bogatej historii.

 

Zabierz swój samochód na prom z Hoek van Holland do Harwich 

Prom do Harwich zabierze Cię na piękne południowe wybrzeże Anglii z malowniczymi wioskami i pięknymi widokami. Potem Londyn już tylko czeka na wizytę. Poznaj jego kulturę i historię, zasmakuj w jedzeniu i skorzystaj z licznych atrakcji. Dotrzesz tam w dwie godziny samochodem lub pociągiem. Jeśli chcesz pojechać jeszcze dalej, możesz zwiedzić Walię i Szmaragdową Wyspę – Irlandię. 

 

Odwiedź południowe wybrzeże Anglii

Wybierz się na objazdową wycieczkę po słonecznym południowym wybrzeżu i odwiedź takie miasta, jak Cambridge, Norwich, Oxford i Londyn.  Po drodze możesz się zatrzymać w wielu uroczych wioskach, wykąpać się na jednej z piaszczystych plaż należących do programu ekologicznego Błękitna Flaga, a także zwiedzić wiele miejsc z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, katedr, kościołów, pałaców, zamków i innych zabytków. Zrób sobie krótki wypad lub wybierz się na dłuższe wakacje – z pewnością Ci się spodoba.

 

Ponieważ nie płacisz za bagaż, spakuj do samochodu wszystko, co może Ci się przydać w podróży, i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line.

 

Nowość! Sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszym portowym sklepie bezcłowym w Harwich! Skorzystaj ze specjalnych ofert przy zakupach w większych ilościach dostępnych tylko w tym sklepie – wystarczy zaparkować, zrobić bezcłowe zakupy, a ciężkie torby zostawić w samochodzie. Udanego polowania na okazje! 

Wybierz się w luksusową podróż między Anglią a Holandią na pokładzie superpromów Stena Britannica i Stena Hollandica. Trasa z Harwich do Hoek van Holland to najbardziej bezpośrednie połączenie Holandii i Niemiec z południową Anglią. Masz do wyboru 4 rejsy dziennie...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Britannica i Stena Hollandica

do Hoek van Holland i Harwich

Od 365zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Britannica ferry at sea
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica ferry at sea
    Stena Hollandica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Nasz port międzynarodowy w Harwich znajduje się 137 km na północny wschód od Londynu na wybrzeżu w hrabstwie Essex.  Można do niego łatwo dojechać samochodem drogami A12 i A120 oraz koleją.

 

Odwiedź nasz sklep bezcłowy w porcie

Jeśli podróżujesz samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować hurtem w naszych portowych sklepach bezcłowych! W Holyhead, Fishguard i Harwich znajdziesz specjalne oferty hurtowe dostępne wyłącznie w tych portach.

Wystarczy zaparkować i zrobić bezcłowe zakupy, a ciężary zostawić w samochodzie! Nasze portowe sklepy bezcłowe są zawsze otwarte dla pasażerów.

 

Sprawdź tutaj limity bezcłowe lub zapytaj personel, który chętnie Ci pomoże. 

 

Udanych zakupów!

Wyświetl stronę Port w Harwich

Nasz port w Hoek van Holland znajduje się na zachodnim wybrzeżu Holandii. Łatwo do niego dojechać z Rotterdamu (30 km), Hagi (20 km) i Amsterdamu (85 km).

Wyświetl stronę Port Hoek van Holland

Rejs promami Stena Britannica i Stena Hollandica

do Hoek van Holland i Harwich

Od 365zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.