Prom do Hoek van Holland i Harwich

Wybierz się w luksusową podróż między Anglią a Holandią na pokładzie superpromów Stena Britannica i Stena Hollandica. Trasa z Harwich do Hoek van Holland to najbardziej bezpośrednie połączenie Holandii i Niemiec z południową Anglią. Masz do wyboru 4 rejsy dziennie, które trwają tylko 6 godzin 30 minut. Bez względu na porę rejsu możesz zarezerwować kabinę z prywatną łazienką – to doskonała prywatna przestrzeń do odpoczynku. Na pokładzie naszych Superferries czeka na Ciebie szeroki wybór miejsc z menu, które zadowolą każde podniebienie, szansa na zagranie z dziećmi w grę wideo w Family Hub, a do tego możliwość skorzystania z ekskluzywnej strefy Stena Plus Lounge. Nie zapomnij skorzystać z rewelacyjnych okazji w naszym sklepie bezcłowym! Usiądź i odpręż się podczas bezpośredniego rejsu między Holandią a Wielką Brytanią.

 

Z Harwich do Hoek van Holland – zobacz więcej

Po dotarciu promem do Hoek van Holland możesz dalej wyruszyć do innych miast Holandii: niedaleko znajduje się Rotterdam, a do Amsterdamu i Hagi można łatwo dojechać. Dostępne są także dogodne połączenia z resztą Europy, więc możesz dodatkowo wydłużyć swoją urlopową trasę. 

 

Poznaj Holandię i nie tylko

Z Hoek van Holland można dojechać w niecałe 40 minut do Hagi, historycznego miasta położonego na zachodnim wybrzeżu Holandii. Jeśli pojedziesz nieco dalej, dotrzesz do średniowiecznego Utrechtu. Nad miastem króluje piękna wieża Domtoren – to najstarsza i najwyższa wieża dzwonnicza w Holandii. W nieco ponad cztery godziny samochodem na północny wschód od Hoek van Holland dotrzesz do Hanoweru, eleganckiego niemieckiego miasta o bogatej historii.

 

Zabierz swój samochód na prom z Hoek van Holland do Harwich 

Prom do Harwich zabierze Cię na piękne południowe wybrzeże Anglii z malowniczymi wioskami i pięknymi widokami. Potem Londyn już tylko czeka na wizytę. Poznaj jego kulturę i historię, zasmakuj w jedzeniu i skorzystaj z licznych atrakcji. Dotrzesz tam w dwie godziny samochodem lub pociągiem. Jeśli chcesz pojechać jeszcze dalej, możesz zwiedzić Walię i Szmaragdową Wyspę – Irlandię. 

 

Odwiedź południowe wybrzeże Anglii

Wybierz się na objazdową wycieczkę po słonecznym południowym wybrzeżu i odwiedź takie miasta, jak Cambridge, Norwich, Oxford i Londyn.  Po drodze możesz się zatrzymać w wielu uroczych wioskach, wykąpać się na jednej z piaszczystych plaż należących do programu ekologicznego Błękitna Flaga, a także zwiedzić wiele miejsc z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO, katedr, kościołów, pałaców, zamków i innych zabytków. Zrób sobie krótki wypad lub wybierz się na dłuższe wakacje – z pewnością Ci się spodoba.

 

Ponieważ nie płacisz za bagaż, spakuj do samochodu wszystko, co może Ci się przydać w podróży, i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line.

 

Nowość! Sklep bezcłowy w porcie

Podróżując samochodem, nie tylko możesz liczyć na duże oszczędności na pokładzie, ale możesz też kupować w większych ilościach w naszym portowym sklepie bezcłowym w Harwich! Skorzystaj ze specjalnych ofert przy zakupach w większych ilościach dostępnych tylko w tym sklepie – wystarczy zaparkować, zrobić bezcłowe zakupy, a ciężkie torby zostawić w samochodzie. Udanego polowania na okazje! 

Wybierz się w luksusową podróż między Anglią a Holandią na pokładzie superpromów Stena Britannica i Stena Hollandica. Trasa z Harwich do Hoek van Holland to najbardziej bezpośrednie połączenie Holandii i Niemiec z południową Anglią. Masz do wyboru 4 rejsy dziennie...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Britannica i Stena Hollandica

do Hoek van Holland i Harwich

Od 697zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa do
PROM
Status

Prom do Hoek van Holland i Harwich

  • Stena Britannica ferry at sea
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica ferry at sea
    Stena Hollandica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port Harwich

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port Hoek van Holland

Rejs promami Stena Britannica i Stena Hollandica

do Hoek van Holland i Harwich

Od 697zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.