Prom do Liverpoolu i Belfastu

Wybierz się w podróż do Belfastu lub Liverpoolu na pokładzie promów Stena Edda i Stena Embla – i przekonaj się, na czym polega nowa jakość podróżowania! Bezpośredni rejs między Anglią a Irlandią Północną trwa tylko 8 godzin i odbywa się 4 razy dziennie – w ciągu dnia i w nocy. Te dwa nowe promy to największe, najbardziej przestronne i najbardziej stylowe jednostki, jakie kiedykolwiek pływały między Belfastem a Liverpoolem. Wnętrza są utrzymane w wyjątkowym skandynawskim stylu. Wybierz się na drinka do znakomitego baru Sky Bar, odpocznij w kabinie z prywatną łazienką lub wykup dostęp do salonu Stena Plus albo Hygge Lounge.

 

Z Liverpoolu do Belfastu – z miasta do miasta

Po przybyciu promem do terminalu promowego Stena Line w Belfaście, od centrum miasta dzieli Cię zaledwie 10 minut jazdy, a jeszcze bliżej znajdują się autostrady umożliwiające dojazd na północ i południe kraju. Do Dublina można dotrzeć w 2 godziny, kierując się na południe. Można też wybrać oszałamiającą trasę na północ, która prowadzi przez wybrzeże do Grobli Olbrzyma w mniej niż 2 godziny.

 

Belfast – małe miasto o wielkim sercu

Belfast to miasto kontrastów i brama do Irlandii Północnej. Bogata i urzekająca historia oraz energiczny charakter Irlandczyków przyciągają tu ludzi z całego świata. Poczuj atmosferę słynnej dzielnicy Cathedral Quarter – jednej z najbardziej tętniących życiem części miasta, gdzie znajduje się wiele klubów, restauracji i galerii sztuki. Warto też odwiedzić znaną dzielnicę Titanic Quarter, a do obowiązkowych punktów wycieczki należy również Titanic Belfast. Świetne puby, fantastyczne muzea, słynne uliczne murale i pięknie zielone przestrzenie – stąd nie chce się wyjeżdżać! 

 

Wybierz się w 8-godzinny rejs z Belfastu do Liverpoolu

Popłyń do Liverpoolu promem, na którym odpoczniesz przed atrakcjami, jakie to miasto ma do zaoferowania. Z Liverpoolu możesz też dotrzeć do pozostałych części Wielkiej Brytanii autostradą, pociągiem lub autobusem. Z portu można szybko dojechać do centrum Liverpoolu albo wybrać się na krótką wycieczkę promową po rzece Mersey.

 

Liverpool – jedno z najbardziej przyjaznych miast w Wielkiej Brytanii

Liverpool serdecznie wita swoich gości, zapewniając im wiele atrakcji, łącznie ze znakomitymi sklepami i restauracjami rozsianymi po całym mieście. Albert Dock na liverpoolskim nadbrzeżu to kompleksowe centrum rozrywki. Możesz tu m.in. obejrzeć wystawę The Beatles Story, wybrać się na wycieczkę Magical Mystery Tour, zajrzeć do galerii sztuki Tate Liverpool lub zwiedzić Międzynarodowe Muzeum Niewolnictwa, a w przerwie usiąść w barze lub restauracji albo zrobić zakupy w jednym z licznych sklepów!

 

Belfast i Liverpool to miasta pełne możliwości. Spakuj wszystko, co może się przydać – za bagaż nie płacisz! Zarezerwuj miejsce na promie już dziś i wybierz się na wakacje na czterech kółkach ze Stena Line!

Wybierz się w podróż do Belfastu lub Liverpoolu na pokładzie promów Stena Edda i Stena Embla – i przekonaj się, na czym polega nowa jakość podróżowania! Bezpośredni rejs między Anglią a Irlandią Północną trwa tylko 8 godzin i odbywa się...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Edda i Stena Embla

do Belfastu i Liverpoolu

Od 700zł za samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa do
PROM
Status

Prom do Belfastu i Liverpoolu

  • Stena Edda
  • Stena Embla ferry docked at Liverpool Port
    Stena Embla

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Liverpoolu

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port Belfast (trasa do Liverpoolu)

Rejs promami Stena Edda i Stena Embla

do Belfastu i Liverpoolu

Od 700zł za samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.