Prom do Halmstad i Grenaa

Wybierz się w podróż promem Stena Nautica z Grenaa w Danii do Halmstad w Szwecji. Na pokładzie możesz się zrelaksować, zjeść coś pysznego, zrobić zakupy w naszym sklepie pokładowym i oczywiście podziwiać piękne widoki na morze.  Rejs – do wyboru dzienny lub nocny – trwa tylko 4 godziny 35 minut i odbywa się w znakomitych warunkach.

 

Z Grenaa do Halmstad na pokładzie promu Stena Nautica

Jeśli chcesz zwiedzić zachodnie wybrzeże Szwecji, wybierz prom z Grenaa do Halmstad. Skorzystaj z wielu atrakcji na świeżym powietrzu i podziwiaj piękno wiejskich krajobrazów Halmstad, stolicy regionu Halland.   

 

Halmstad – stolica regionu Halland

Halmstad to miejsce popularne wśród turystów i pełne atrakcji – są tu sklepy, piaszczyste plaże, pola golfowe, a całość tchnie historią i urzeka piękną scenerią. Zwiedź zamek w Halmstad, wybierz się do rezerwatu przyrody Möllegårds, koniecznie zobacz wodospad Danska i wejdź na wydmę Lynga.

 

Wybierz się promem z Halmstad do Grenaa 

Na pokładzie promu Stena Nautica możesz obejrzeć film, a Twoje dzieci pobawią się w strefie gier albo na placu zabaw pełnym klocków LEGO®.  Zrób sobie przyjemność i wykup dostęp do salonu Stena Plus Lounge albo zarezerwuj kabinę, aby mieć jeszcze więcej prywatności i miejsca do relaksu. Dotrzesz na miejsce w pełni sił do zwiedzania Grenaa i reszty Danii. 

 

Zobacz wszystko, co Grenaa ma do zaoferowania

Prom z Halmstad do Grenaa zabiera Cię do środkowej Jutlandii, skąd możesz wyruszyć na wycieczkę po całej Danii. Spędź przyjemnie czas w Grenaa, spacerując długimi plażami, jedząc w znakomitych restauracjach i korzystając z wielu innych atrakcji.  Niedaleko od miasta leżą idylliczne wioski z domami z muru pruskiego, dobrze zachowanymi zamkami i posiadłościami oraz świetnymi polami golfowymi. Wybierz się do Kattegat Centre, gdzie zobaczysz rekiny, albo do Djurs Sommerland, czyli największego parku rozrywki w Skandynawii.

 

Wrzuć bagaże do samochodu i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line

Wybierz się w podróż promem Stena Nautica z Grenaa w Danii do Halmstad w Szwecji. Na pokładzie możesz się zrelaksować, zjeść coś...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Nautica

do Halmstad i Greny

Od 278 zł /Samochód+1

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Stena Nautica
    Stena Nautica

Lokalizacje portów

Port w Halmstad
Port w Grenaa

Do portu Halmstad na zachodnim wybrzeżu Szwecji bardzo łatwo dojechać autostradą z północy, południa i wschodu. Do miasta można też dotrzeć pociągiem i autobusem, a z dworca do terminalu kursuje autobus wahadłowy.

Wyświetl stronę Port w Halmstad

Port Grenaa na wschodnim wybrzeżu duńskiego Półwyspu Jutlandzkiego znajduje się na końcu drogi nr 16, więc łatwo do niego dotrzeć samochodem. Połączenia transportu publicznego są dogodne, ponieważ dostępne są w odległości krótkiego spaceru od terminalu.

Wyświetl stronę Port w Grenaa

Rejs promem Stena Nautica

do Halmstad i Greny

Od 278 zł /Samochód+1

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.