Prom do Halmstad i Grenaa

Wybierz się w podróż promem Stena Nautica z Grenaa w Danii do Halmstad w Szwecji. Na pokładzie możesz się zrelaksować, zjeść coś pysznego, zrobić zakupy w naszym sklepie pokładowym i oczywiście podziwiać piękne widoki na morze.  Rejs – do wyboru dzienny lub nocny – trwa tylko 4 godziny 35 minut i odbywa się w znakomitych warunkach.

 

Z Grenaa do Halmstad na pokładzie promu Stena Nautica

Jeśli chcesz zwiedzić zachodnie wybrzeże Szwecji, wybierz prom z Grenaa do Halmstad. Skorzystaj z wielu atrakcji na świeżym powietrzu i podziwiaj piękno wiejskich krajobrazów Halmstad, stolicy regionu Halland.   

 

Halmstad – stolica regionu Halland

Halmstad to miejsce popularne wśród turystów i pełne atrakcji – są tu sklepy, piaszczyste plaże, pola golfowe, a całość tchnie historią i urzeka piękną scenerią. Zwiedź zamek w Halmstad, wybierz się do rezerwatu przyrody Möllegårds, koniecznie zobacz wodospad Danska i wejdź na wydmę Lynga.

 

Wybierz się promem z Halmstad do Grenaa 

Na pokładzie promu Stena Nautica możesz obejrzeć film, a Twoje dzieci pobawią się w strefie gier albo na placu zabaw pełnym klocków LEGO®.  Zrób sobie przyjemność i wykup dostęp do salonu Stena Plus Lounge albo zarezerwuj kabinę, aby mieć jeszcze więcej prywatności i miejsca do relaksu. Dotrzesz na miejsce w pełni sił do zwiedzania Grenaa i reszty Danii. 

 

Zobacz wszystko, co Grenaa ma do zaoferowania

Prom z Halmstad do Grenaa zabiera Cię do środkowej Jutlandii, skąd możesz wyruszyć na wycieczkę po całej Danii. Spędź przyjemnie czas w Grenaa, spacerując długimi plażami, jedząc w znakomitych restauracjach i korzystając z wielu innych atrakcji.  Niedaleko od miasta leżą idylliczne wioski z domami z muru pruskiego, dobrze zachowanymi zamkami i posiadłościami oraz świetnymi polami golfowymi. Wybierz się do Kattegat Centre, gdzie zobaczysz rekiny, albo do Djurs Sommerland, czyli największego parku rozrywki w Skandynawii.

 

Wrzuć bagaże do samochodu i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line

Wybierz się w podróż promem Stena Nautica z Grenaa w Danii do Halmstad w Szwecji. Na pokładzie możesz się zrelaksować, zjeść coś...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Nautica

do Halmstad i Greny

Od 278 zł /Samochód+1

Trasa
Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
Prom
Status

Promy na trasie

  • Stena Nautica

Lokalizacje portów

Do portu Halmstad na zachodnim wybrzeżu Szwecji bardzo łatwo dojechać autostradą z północy, południa i wschodu. Do miasta można też dotrzeć pociągiem i autobusem, a z dworca do terminalu kursuje autobus wahadłowy.

Wyświetl Port w Halmstad stronę

Port Grenaa na wschodnim wybrzeżu duńskiego Półwyspu Jutlandzkiego znajduje się na końcu drogi nr 16, więc łatwo do niego dotrzeć samochodem. Połączenia transportu publicznego są dogodne, ponieważ dostępne są w odległości krótkiego spaceru od terminalu.

Wyświetl Port w Grenaa stronę

Rejs promem Stena Nautica

do Halmstad i Greny

Od 278 zł /Samochód+1

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.