Prom do Halmstad i Grenaa

Wybierz się w podróż promem Stena Nautica z Grenaa w Danii do Halmstad w Szwecji. Na pokładzie możesz się zrelaksować, zjeść coś pysznego, zrobić zakupy w naszym sklepie pokładowym i oczywiście podziwiać piękne widoki na morze.  Rejs trwa zaledwie 4 godziny 35 minut i można wybrać pomiędzy rejsami dziennymi i nocnymi - niezależnie od tego, co wybierzesz, będziesz cieszyć się wspaniałymi wrażeniami z podróży.

 

Nie można podróżować pieszo z Halmstadu lub Grenaa.

 

Z Grenaa do Halmstad na pokładzie promu Stena Nautica

Jeśli chcesz zwiedzić zachodnie wybrzeże Szwecji, wybierz prom z Grenaa do Halmstad. Skorzystaj z wielu atrakcji na świeżym powietrzu i podziwiaj piękno wiejskich krajobrazów Halmstad, stolicy regionu Halland.   

 

Halmstad – stolica regionu Halland

Halmstad to miejsce popularne wśród turystów i pełne atrakcji – są tu sklepy, piaszczyste plaże, pola golfowe, a całość tchnie historią i urzeka piękną scenerią. Zwiedź zamek w Halmstad, wybierz się do rezerwatu przyrody Möllegårds, koniecznie zobacz wodospad Danska i wejdź na wydmę Lynga.

 

Wybierz się promem z Halmstad do Grenaa 

Na pokładzie promu Stena Nautica możesz obejrzeć film, a Twoje dzieci pobawią się w strefie gier albo na placu zabaw pełnym klocków LEGO®.  Zrób sobie przyjemność i wykup dostęp do salonu Stena Plus Lounge albo zarezerwuj kabinę, aby mieć jeszcze więcej prywatności i miejsca do relaksu. Dotrzesz na miejsce w pełni sił do zwiedzania Grenaa i reszty Danii. 

 

Zobacz wszystko, co Grenaa ma do zaoferowania

Prom z Halmstad do Grenaa zabiera Cię do środkowej Jutlandii, skąd możesz wyruszyć na wycieczkę po całej Danii. Spędź przyjemnie czas w Grenaa, spacerując długimi plażami, jedząc w znakomitych restauracjach i korzystając z wielu innych atrakcji.  Niedaleko od miasta leżą idylliczne wioski z domami z muru pruskiego, dobrze zachowanymi zamkami i posiadłościami oraz świetnymi polami golfowymi. Wybierz się do Kattegat Centre, gdzie zobaczysz rekiny, albo do Djurs Sommerland, czyli największego parku rozrywki w Skandynawii.

 

Wrzuć bagaże do samochodu i wybierz się na urlop na czterech kółkach ze Stena Line

Wybierz się w podróż promem Stena Nautica z Grenaa w Danii do Halmstad w Szwecji. Na pokładzie możesz się zrelaksować, zjeść coś pysznego, zrobić zakupy w naszym sklepie pokładowym i oczywiście podziwiać piękne widoki na morze.  Rejs trwa zaledwie 4 godziny 35...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promem Stena Nautica

Halmstad i Grenaa

Od 340zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Wypłynięcie
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Prom do Halmstad i Grenaa

  • Stena Nautica ferry at sea
    Stena Nautica

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Denmark

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Dojazd do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Halmstad

Odwiedź stronę portu, na której znajdziesz informacje takie, jak:

• Parking

• Godziny otwarcia

• Udogodnienia w porcie

• Podróż do portu

• Adres

Wyświetl stronę Port w Grenaa

Rejs promem Stena Nautica

Halmstad i Grenaa

Od 340zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.