Prom do Lipawa i Travemünde

Skorzystaj z najbardziej bezpośredniego połączenia promowego z Travemünde w Niemczech do Lipawa na Łotwie. Dostępne są 2 rejsy dziennie promami Stena Livia i Stena Flavia. Usiądź i zrelaksuj się w przyjemnym otoczeniu, ciesz się cudownymi widokami na morze, odpocznij w jednej z naszych kabin lub odpręż się na fotelu lotniczym.  Kup upominek dla kogoś bliskiego lub dla siebie w The Shop, gdzie znajdziesz doskonałą ofertę kosmetyków, perfum i alkoholi w świetnych cenach. Witamy na pokładzie! 

 

Wybierz się w podróż z Travemünde do Lipawa poznaj Łotwę

Wybierz się w podróż z Travemünde do Lipawa na południowo-zachodnim brzegu Bałtyku należącym do Łotwy. Lipawa jest pięknie położona między 2 jeziorami i może się poszczycić bogatą kulturą muzyczną. Dojazd z Rygi, stolicy Łotwy, do Lipawa zajmuje mniej niż trzy godziny.

 

Wypad do Lipawa na Łotwę

Lipawa leży na bałtyckim wybrzeżu i można tu znaleźć kilka najlepszych plaż Łotwy. To także świetne miejsce do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu, takich jak piesze wędrówki czy jazda na rowerze. Łotwa zachwyci miłośników przyrody cudownymi parkami narodowymi i pięknymi rezerwatami, takimi jak Jurmala. W planie każdej wizyty na Łotwie powinna się znaleźć wycieczka do stolicy, Rygi, która w intrygujący sposób łączy w sobie nowoczesność z 800-letnią historią.

 

Doskonała wycieczka – z Lipawa do Travemünde

Wybierz się w podróż z Lipawa do Travemünde, największego portu na niemieckim brzegu Bałtyku. Ten historyczny nadmorski kurort ma plażę o długości 1,7 km. Odbywają się tu także liczne koncerty i festiwale muzyczne. Travemünde to przedmieścia Lubeki, do której można dojechać w 20 minut.

 

Zwiedzanie Travemünde i północnych Niemiec

Travemünde leży na północno-zachodnim wybrzeżu Niemiec i jest niczym ukryty skarb! To nadmorskie miasto powita Cię tradycyjną niemiecką gościnnością, której doświadczysz w wielu różnych restauracjach, barach i na licznych straganach z jedzeniem. Wszystkie te kalorie możesz potem spalić, zwiedzając lokalne zabytki lub spacerując po plaży. Jeśli nie chcesz na tym poprzestawać, możesz się wybrać do pobliskiego Hamburga lub w 4 godziny dojechać do Berlina.

 

Zapakuj bagaż do samochodu i już dziś wyjedź na objazdowy urlop ze Stena Line.

Skorzystaj z najbardziej bezpośredniego połączenia promowego z Travemünde w Niemczech do Lipawa na Łotwie. Dostępne są 2 rejsy dziennie promami Stena Livia i Stena Flavia. Usiądź i zrelaksuj się w przyjemnym otoczeniu, ciesz się cudownymi widokami na morze, odpocznij w jednej z...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Rejs promami Stena Livia i Stena Flavia

do Lipawy i Travemünde

Od 391 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i siedzenie

Odlot
Przypłynięcie
Czas podróży
Odprawa możliwa do
PROM
Status

Promy na trasie

  • Prom Stena Livia na morzu
    Stena Livia
  • Prom Stena Flavia na morzu
    Stena Flavia

Lokalizacje portów

Map showing routes and ports to and from Germany
Map showing routes and ports to and from Latvia

Port Travemünde nad Zatoką Lubecką przy ujściu rzeki Trave jest częścią słynnego, zabytkowego hanzeatyckiego miasta Lubeka i znajduje się około 20 km od jego centrum. Dojazd do portu jest dobrze oznakowany przy trasie A1.

Wyświetl stronę Port w Travemünde

Do portu w Liepāja można łatwo dojechać autostradą A9 ze wschodu lub A11 z południa Łotwy, a także pociągiem – port znajduje się niecałe 30 minut pieszo od dworca kolejowego w Liepāja.

Wyświetl stronę Port Liepāja

Rejs promami Stena Livia i Stena Flavia

do Lipawy i Travemünde

Od 391 zł w jedną stronę, samochód, kierowca i siedzenie

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.