The Reef Water Hotel w Frederikshavn w Danii

Tropikalny azyl jest bliżej niż myślisz. Położony w samym sercu Frederikshavn hotel The Reef jest po części kurortem, po części parkiem wodnym i w 100% radosną przyjemnością – a dzięki Stena Line sama droga do tej rodzinnej oazy to już świetna zabawa.

 

The Reef to tropikalne temperatury, baseny z atrakcjami, jacuzzi i zjeżdżalniami wodnymi, czyli hotel z krytą plażą, w którym lato trwa przez cały rok. Pluskaj się, śmiej i przeżywaj niezapomniane chwile w parku wodnym i sali zabaw, a potem przygotuj się na ucztę. Restauracja Calypso oferuje wspaniałe dania kuchni karaibskiej, a Det Gule Parkhus serwuje potrawy sezonowe w rustykalnym, eleganckim otoczeniu. Lobster Bob's i Sundeck zaś zapraszają na orzeźwiające drinki idealne do popijania przy basenie.

 

Pokoje w The Reef zapewniają komfort, jakiego oczekujesz od hoteli sieci Scandic. Znajdziesz tu przytulne pokoje standardowe, większe pokoje dla dużychrodzin a nawet Master Suite z widokiem na port. Bez względu na preferencje, cokolwiek zarezerwujesz, znajdziesz tu komfort i pyszne śniadanie w formie bufetu.

 

Codziennie oferujemy wiele rejsów do Frederikshavn na pokładach Stena Danica, Stena Vinga i Stena Jutlandica, z zakupami, jedzeniem, napojami i rozrywkami po drodze do tego tropikalnego raju. A kiedy nasz statek dotrze do portu, będzie Cię od niego dzielić tylko krótki spacer!

 

Jako bonus, lokalizacja The Reef w samym środku regionu idealnie nadaje się do zwiedzania okolic samochodem i pieszo. Spaceruj po urokliwym centrum Frederikshavn lub kontynuuj podróż po duńskim Półwyspie Jutlandzkim. Lub po prostu usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zostań w kurorcie. W The Reef można robić tak wiele rzeczy, że to nic dziwnego, że jednak pozostaniesz na swojej osobistej „wyspie”.

 

Zarezerwuj prom i hotel w Sembo!

 

Wybierzcie się całą klasą na szkolną wycieczkę promem z Göteborga do Frederikshavn i przeżyjcie przygodę na karaibskich plażach w The Reef! Mamy świetne ceny dla wycieczek szkolnych, które obejmują rejs promem z autokarem, pobyt w hotelu ze śniadaniem i wstęp do parku wodnego na czas nieograniczony. Brzmi kusząco?  Aby uzyskać więcej informacji, zapytaj The Reef pod adresem thereef@scandichotels.com

Tropikalny azyl jest bliżej niż myślisz. Położony w samym sercu Frederikshavn hotel The Reef jest po części kurortem, po części parkiem wodnym i w 100% radosną przyjemnością – a dzięki Stena Line sama droga do tej rodzinnej oazy to już...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Tropikalny azyl czeka... w Danii

199

Tropikalny azyl czeka... w Danii

199

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.