Prom do Danii – świetny sposób na wyjazd!

Popłyń promem ze Szwecji ze Stena Line i zafunduj sobie niezapomniany wypoczynek w Danii.

 

Ten nieduży kraj pełen jest niezwykłych miejsc – od pustyń, przez surowe krajobrazy, po falujące zielone wzgórza, urocze miasteczka i kosmopolityczne miasta oraz zachwycające widoki.  Dania ma wszystko – kulturę, jedzenie, wybrzeża. Słynie na całym świecie z wzornictwa, architektury i nowej skandynawskiej kuchni.

 

Kopenhaga zadowoli miłośników miejskich wypadów. Ta jedna z najstarszych stolic Europy posiada zdumiewające bogactwo fascynującej architektury, parków, restauracji dla smakoszy i innych atrakcji. Wycieczka do Ogrodów Tivoli jest obowiązkowa. Park jest piękny w dzień, ale magii nabiera w nocy, gdy oświetlają go tysiące świateł, tworząc prawdziwie wyjątkową, bajkową atmosferę. 

 

Aarhus jest drugim co do wielkości miastem Danii, ale ma bardziej przytulny charakter. Przesiąknięte historią miasto oferuje wspaniałe zabytki i atrakcje, restauracje z gwiazdkami Michelin i wspaniałe zakupy. Skagen, najdalej na północ wysunięte duńskie miasto, zachwyca białymi, piaszczystymi plażami, tradycyjnymi żółtymi domami, spektakularnymi krajobrazami i tętniącym życiem kulturalnym.

 

Żadna podróż do Danii nie jest kompletna bez wizyty w oryginalnym Legolandzie.  Legoland® Billund to pierwszy park Legoland®, w którym obejrzeć można znane na całym świecie miniatury budynków, poczuć się jak kowboj na Dzikim Zachodzie, pirat na morzu lub księżniczka w fantastycznym zamku. Legoland® to wymarzona atrakcja dla dzieci w każdym wieku, ale każdy, kto kiedykolwiek doświadczył magii klocków LEGO®, kocha to miejsce – nawet dorośli! 

 

Hotel i Park Wodny Reef we Frederikshavn to unikalny park wodnych przygód dla całej rodziny, mieszczący się nieopodal terminalu promowego Stena Line. Czekają tu na Ciebie ekscytujące baseny z falami, zjeżdżalnie wodne, muzyka i ciepła bryza znad palmowych liści w błogim, tropikalnym, 32-stopniowym upale! Pływaj, wspinaj się i nurkuj w poszukiwaniu skarbów lub po prostu udaj się do jacuzzi na zasłużony odpoczynek.

 

Czy aktywnie poszukujesz wrażeń i spektakularnych widoków, lubisz miejskie wypady, czy też szukasz rodzinnych wakacji – Dania ma to wszystko!

Popłyń promem ze Szwecji ze Stena Line i zafunduj sobie niezapomniany wypoczynek w Danii.

 

Ten nieduży kraj pełen jest niezwykłych miejsc – od pustyń, przez surowe krajobrazy, po falujące zielone wzgórza, urocze miasteczka i kosmopolityczne miasta oraz zachwycające...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Wybierz trasę...

Wybierz się na wycieczkę do Danii

Od 327zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Lokalizacje portów

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Denmark

Port Frederikshavn znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego, w północnej Danii. Można do niego łatwo dojechać autostradą E45 lub transportem publicznym – przystanki znajdują się w odległości 20 minut pieszo od terminalu. 

 

Uwaga: Wjechać na pokład pojazdem można tylko na rejsy, które odpływają poza godzinami otwarcia terminalu lub rejsy na pokładzie Stena Vinga. Na pokład tych rejsów pasażerowie piesi nie mają wstępu. 

Port Grenaa na wschodnim wybrzeżu duńskiego Półwyspu Jutlandzkiego znajduje się na końcu drogi nr 16, więc łatwo do niego dotrzeć samochodem. Połączenia transportu publicznego są dogodne, ponieważ dostępne są w odległości krótkiego spaceru od terminalu.

 

Ważne informacje: Nie można podróżować pieszo z Grenaa.

Wybrane cele podróży

Wybierz trasę...

Wybierz się na wycieczkę do Danii

Od 327zł za bilet w jedną stronę, samochód i kierowcę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.