Prom do Danii – świetny sposób na wyjazd!

Popłyń promem ze Szwecji ze Stena Line i zafunduj sobie niezapomniany wypoczynek w Danii.

 

Ten nieduży kraj pełen jest niezwykłych miejsc – od pustyń, przez surowe krajobrazy, po falujące zielone wzgórza, urocze miasteczka i kosmopolityczne miasta oraz zachwycające widoki. Dania ma wszystko – kulturę, jedzenie, wybrzeża. Słynie na całym świecie z wzornictwa, architektury i nowej skandynawskiej kuchni.

 

Kopenhaga zadowoli miłośników miejskich wypadów. Ta jedna z najstarszych stolic Europy posiada zdumiewające bogactwo fascynującej architektury, parków, restauracji dla smakoszy i innych atrakcji. Wycieczka do Ogrodów Tivoli jest obowiązkowa. Park jest piękny w dzień, ale magii nabiera w nocy, gdy oświetlają go tysiące świateł, tworząc prawdziwie wyjątkową, bajkową atmosferę. 

 

Aarhus jest drugim co do wielkości miastem Danii, ale ma bardziej przytulny charakter. Przesiąknięte historią miasto oferuje wspaniałe zabytki i atrakcje, restauracje z gwiazdkami Michelin i wspaniałe zakupy. Skagen, najdalej na północ wysunięte duńskie miasto, zachwyca białymi, piaszczystymi plażami, tradycyjnymi żółtymi domami, spektakularnymi krajobrazami i tętniącym życiem kulturalnym.

 

Żadna podróż do Danii nie jest kompletna bez wizyty w oryginalnym Legolandzie.  Legoland® Billund to pierwszy park Legoland®, w którym obejrzeć można znane na całym świecie miniatury budynków, poczuć się jak kowboj na Dzikim Zachodzie, pirat na morzu lub księżniczka w fantastycznym zamku. Legoland® to wymarzona atrakcja dla dzieci w każdym wieku, ale każdy, kto kiedykolwiek doświadczył magii klocków LEGO®, kocha to miejsce – nawet dorośli! 

 

Hotel i Park Wodny Reef we Frederikshavn to unikalny park wodnych przygód dla całej rodziny, mieszczący się nieopodal terminalu promowego Stena Line. Czekają tu na Ciebie ekscytujące baseny z falami, zjeżdżalnie wodne, muzyka i ciepła bryza znad palmowych liści w błogim, tropikalnym, 32-stopniowym upale! Pływaj, wspinaj się i nurkuj w poszukiwaniu skarbów lub po prostu udaj się do jacuzzi na zasłużony odpoczynek.

 

Czy aktywnie poszukujesz wrażeń i spektakularnych widoków, lubisz miejskie wypady, czy też szukasz rodzinnych wakacji – Dania ma to wszystko!

Popłyń promem ze Szwecji ze Stena Line i zafunduj sobie niezapomniany wypoczynek w Danii.

 

Ten nieduży kraj pełen jest niezwykłych miejsc – od pustyń, przez surowe krajobrazy, po falujące zielone wzgórza, urocze miasteczka i kosmopolityczne miasta oraz zachwycające widoki. Dania ma wszystko – kulturę, jedzenie, wybrzeża. Słynie na całym świecie z wzornictwa, architektury i nowej skandynawskiej kuchni....

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Wybierz trasę...

Wybierz się na wycieczkę do Danii

Od 278 zł /Samochód+1

Lokalizacje portów

Port Frederikshavn znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Półwyspu Jutlandzkiego, w północnej Danii. Można do niego łatwo dojechać autostradą E45 lub transportem publicznym – przystanki znajdują się w odległości 20 minut pieszo od terminalu. 

 

Uwaga: Wejście na pokład w przypadku wypłynięć poza godzinami otwarcia terminalu lub wypłynięć na pokładzie Stena Vinga jest możliwe tylko pojazdem. W przypadku tych wypłynięć nie jest możliwe wejście na pokład pieszo. 

 

Letnie godziny otwarcia portu Frederikshavn (do 14 sierpnia):

poniedziałek – niedziela: 07:00 – 21:00

 

Godziny otwarcia od 15 sierpnia:

poniedziałek – niedziela: 08:00 – 20:00

Port Grenaa na wschodnim wybrzeżu duńskiego Półwyspu Jutlandzkiego znajduje się na końcu drogi nr 16, więc łatwo do niego dotrzeć samochodem. Połączenia transportu publicznego są dogodne, ponieważ dostępne są w odległości krótkiego spaceru od terminalu.

Wybrane cele podróży

Wybierz trasę...

Wybierz się na wycieczkę do Danii

Od 278 zł /Samochód+1

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.