LEGOLAND LEGO House w Billund

Billund jest miejscem narodzin  LEGO®,  a także domem tematycznego parku LEGOLAND®. Jednakże przygoda związana z LEGO® wykracza poza mury parku LEGOLAND® za sprawą LEGO® House - kreatywnego placu zabaw, w którym 25 milionów klocków tylko czeka, by stać się częścią Twojego własnego arcydzieła.  

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

 

LEGO® House to jedna z pięciu atrakcji, dla których koniecznie trzeba odwiedzić LEGOLAND® Billund Resort, a sama podróż na miejsce promem Stena Line to tylko dodatkowa dawka przyjemności. Popłyń z nami do Grenaa lub Frederikshavn, a od centralnej Jutlandii — a co za tym idzie, także Twojego przyszłego arcydzieła z klocków LEGO® — dzielić Cię będzie tylko krótka przejażdżka. 

 

Za sprawą ikonicznego, wielopoziomowego Drzewa Kreatywności, będącego główną atrakcją, „Dom Klocków” jest miejscem, w którym faktycznie możesz popuścić wodze fantazji. Umiejscowiony w nowoczesnym kompleksie, cechującym się eleganckim skandynawskim wzornictwem, LEGO® House oferuje cztery strefy doznań, zwiększające kreatywność budowniczych. Tymczasem dziewięć różnych placów zabaw, ulokowanych na dachu, pozwoli odpocząć i pomyśleć nad nowymi projektami.  


 
Potrzebujesz „pożywki” dla mózgu? Zarezerwuj stolik w Mini Chef. W tej interaktywnej restauracji goście sami „budują” swoje posiłki, a następnie korzystają z komputera, by złożyć zamówienie. Gdy posiłek jest gotowy, przynosi go przyjazny robot-kelner.  


 
Oprócz kreatywnych stref poświęconych zabawie, LEGO® House oferuje również Galerię Arcydzieł, w której znalazły się kreacje duże i małe; muzeum przedstawiające historię ikonicznych klocków; a także, co oczywiste, przeogromny sklep z klockami LEGO®.  


 
LEGO® House to doprawdy wspaniały pomnik wzniesiony na cześć ducha kreatywności — jak również miejsce, które musi odwiedzić każdy, kto choć raz spojrzał na kolorowe klocki i dostrzegł w nich potencjał nieskończonych możliwości. 

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

Billund jest miejscem narodzin  LEGO®,  a także domem tematycznego parku LEGOLAND®. Jednakże przygoda związana z LEGO® wykracza poza mury parku LEGOLAND® za sprawą LEGO® House - kreatywnego placu zabaw, w którym 25 milionów klocków tylko czeka, by stać się częścią Twojego...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Witaj w świecie klocków

Zaoszczędź do 20%

Obraz miejsca zakwaterowania

Lalandia Billund

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND® Holiday Village

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Obraz miejsca zakwaterowania

Refborg Billund Hotel

Obraz miejsca zakwaterowania

The Lodge Billund

Obraz miejsca zakwaterowania

Billund Centrum Apartment

Witaj w świecie klocków

Zaoszczędź do 20%

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.