LEGOLAND LEGO House w Billund

Billund jest miejscem narodzin  LEGO®,  a także domem tematycznego parku LEGOLAND®. Jednakże przygoda związana z LEGO® wykracza poza mury parku LEGOLAND® za sprawą LEGO® House - kreatywnego placu zabaw, w którym 25 milionów klocków tylko czeka, by stać się częścią Twojego własnego arcydzieła.  

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

 

LEGO® House to jedna z pięciu atrakcji, dla których koniecznie trzeba odwiedzić LEGOLAND® Billund Resort, a sama podróż na miejsce promem Stena Line to tylko dodatkowa dawka przyjemności. Popłyń z nami do Grenaa lub Frederikshavn, a od centralnej Jutlandii — a co za tym idzie, także Twojego przyszłego arcydzieła z klocków LEGO® — dzielić Cię będzie tylko krótka przejażdżka. 

 

Za sprawą ikonicznego, wielopoziomowego Drzewa Kreatywności, będącego główną atrakcją, „Dom Klocków” jest miejscem, w którym faktycznie możesz popuścić wodze fantazji. Umiejscowiony w nowoczesnym kompleksie, cechującym się eleganckim skandynawskim wzornictwem, LEGO® House oferuje cztery strefy doznań, zwiększające kreatywność budowniczych. Tymczasem dziewięć różnych placów zabaw, ulokowanych na dachu, pozwoli odpocząć i pomyśleć nad nowymi projektami.  


 
Potrzebujesz „pożywki” dla mózgu? Zarezerwuj stolik w Mini Chef. W tej interaktywnej restauracji goście sami „budują” swoje posiłki, a następnie korzystają z komputera, by złożyć zamówienie. Gdy posiłek jest gotowy, przynosi go przyjazny robot-kelner.  


 
Oprócz kreatywnych stref poświęconych zabawie, LEGO® House oferuje również Galerię Arcydzieł, w której znalazły się kreacje duże i małe; muzeum przedstawiające historię ikonicznych klocków; a także, co oczywiste, przeogromny sklep z klockami LEGO®.  


 
LEGO® House to doprawdy wspaniały pomnik wzniesiony na cześć ducha kreatywności — jak również miejsce, które musi odwiedzić każdy, kto choć raz spojrzał na kolorowe klocki i dostrzegł w nich potencjał nieskończonych możliwości. 

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

Billund jest miejscem narodzin  LEGO®,  a także domem tematycznego parku LEGOLAND®. Jednakże przygoda związana z LEGO® wykracza poza mury parku LEGOLAND® za sprawą LEGO® House - kreatywnego placu zabaw, w którym 25 milionów klocków tylko czeka, by stać się częścią Twojego...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Witaj w świecie klocków

Zaoszczędź do 20%

Obraz miejsca zakwaterowania

Lalandia Billund

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND® Holiday Village

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

Refborg Billund Hotel

Witaj w świecie klocków

Zaoszczędź do 20%

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.