Zoo w Givskud – Zootopia

Szukasz dzikich przygód w samym sercu Danii? Zoo w Givskud to Twoja szansa na odbycie safari bez opuszczania Skandynawii — jest to także jedna z pięciu wspaniałych atrakcji, które sprawiają, że LEGOLAND® Billund Resort jest obowiązkowym przystankiem na mapie każdego poszukiwacza przygód.

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

 

Wyrusz w rejs ze Stena Line do Grenaa lub Frederikshavn, a od spotkania z dziką przyrodą będzie dzieliła Cię jedynie krótka, acz bogata w malownicze widoki, przejażdżka. Gdy już dotrzesz na miejsce, znajdziesz się w bezpośrednim otoczeniu nosorożców, zebr, lwów, żyraf oraz innych dzikich zwierząt, które spotkasz dzięki safari.

 

Zdecyduj, czy wolisz pieszą wędrówkę, samodzielne safari samochodem, czy też wycieczkę z przewodnikiem na pokładzie autobusu. Szukasz bliższego obcowania z naturą? Zarezerwuj prywatną wizytę w zagrodzie, aby poznać z bliska swoje ulubione zwierzę. W Zoo w Givskud możesz samodzielnie stworzyć przygodę odpowiadającą Twoim gustom.

 

Oprócz zwierząt w zoo znajdziesz także różne wystawy dotyczące natury i ekologii. Jest tu plac zabaw dla dzieci oraz strefa, w której można pobawić się ze zwierzętami, nie zabraknie też atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. Park dinozaurów pozwoli nawet na chwile cofnąć się do prehistorii. Znajduje się w nim 50 wyjątkowych i czekających tylko na odkrycie rzeźb tych ogromnych gadów,

 

Chcesz poznać nocny tryb życia? W zoo znajduje się również hostel, a w okresie letnim istnieje możliwość rozbicia obozu na „sawannie”. Skowyt wilków wyrywający Cię ze snu to doprawdy niezapomniane przeżycie.

 

Poznaj dziką stronę swojej natury podczas jednodniowego safari, którego prędko nie zapomnisz — następnie kontynuuj zwiedzanie Billund, gdzie pięć wspaniałych atrakcji LEGOLAND® Billund Resort łączy się w jedno miejsce, którego z pewnością nie zechcesz przegapić.

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

Szukasz dzikich przygód w samym sercu Danii? Zoo w Givskud to Twoja szansa na odbycie safari bez opuszczania Skandynawii — jest to także jedna z pięciu wspaniałych atrakcji, które sprawiają, że LEGOLAND® Billund Resort jest obowiązkowym przystankiem na mapie każdego poszukiwacza...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Zoo w Givskud – Zootopia

Pora na dziką przygodę w Danii

Zaoszczędź do 20%

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

The Lodge Billund

Zoo w Givskud – Zootopia

Pora na dziką przygodę w Danii

Zaoszczędź do 20%

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.