Park zabaw i rozrywki WOW w Billund

Szukasz przygody na świeżym powietrzu? W parku WOW wzniesiesz się wysoko ponad korony drzew, by następnie odwiedzić podziemny świat. To jedna z pięciu atrakcji, które sprawiają, że duński LEGOLAND® Billund Resort stanowi taką gratkę — a przygoda rozpoczyna się już na pokładzie promu Stena Lina.

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

 

Park WOW, oddzielony od naszych portów we Frederikshavn i Grenaa malowniczą trasą, to wciągające doświadczenie, które ukazuje naturę, jako wielki plac zabaw tuż za granicami Billund. Poszukiwacze przygód mogą tu zajrzeć do domków na drzewach i przejść po mostach linowych w przerwach między skakaniem, bujaniem się i wspinaniem po platformach, siatkach oraz innych elementach zawieszonych 14 metrów nad ziemią.

 

Gdy już zdecydujesz się zejść, czeka cię 40-metrowa przejażdżka saniami w kierunku poszycia leśnego... a następnie pod ziemię. Podziemne jaskinie parku WOW to labiryntowy sposób na zwiedzanie świata skrytego pod powierzchnią... a szukanie wyjścia to połowa zabawy. W parku znajdziesz także sporty wodne, warsztaty stolarskie, strefę, w której pobawisz się ze zwierzętami, tyrolki, kursy równowagi, a nawet pole bitwy Wikingów, na którym dzieci mogą stoczyć pojedynki z rodzicami.

 

A gdy dopadnie głód, udaj się do Madladen, restauracji w outdoorowym stylu, oferującej burgery, sandwiche, sałatki i nie tylko. Możesz też zabrać ze sobą własne jedzenie i przyrządzić je nad bezpłatnym paleniskiem — tylko pamiętaj, by zostawić nieco miejsca na lody.

 

Przygotuj się na spędzenie niezapomnianych chwil na łonie natury. Gdy mowa o powierzchni wielkości 40 boisk futbolowych, pełnej ekscytujących atrakcji, słowo „WOW” to mało powiedziane.

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

Szukasz przygody na świeżym powietrzu? W parku WOW wzniesiesz się wysoko ponad korony drzew, by następnie odwiedzić podziemny świat. To jedna z pięciu atrakcji, które sprawiają, że duński LEGOLAND® Billund Resort stanowi taką gratkę — a przygoda rozpoczyna się już na...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Park linowy i krajobrazowy WOW

Przygoda na świeżym powietrzu

Zaoszczędź do 20%

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND® Holiday Village

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Obraz miejsca zakwaterowania

The Lodge Billund

Park linowy i krajobrazowy WOW

Przygoda na świeżym powietrzu

Zaoszczędź do 20%

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.