Park tematyczny LEGOLAND®

Przeszła Ci kiedykolwiek przez głowę myśl, jak by to było żyć wewnątrz swojego ulubionego zestawu LEGO®? Park tematyczny LEGOLAND® pozwala ziścić fantazję, zapraszając gości do świata zbudowanego z wielu milionów klocków — a sama podróż na miejsce promem Stena Line to już połowa frajdy!

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

 

Oddzielony od naszych portów we Frederikshavn i Grenaa malowniczą trasą, LEGOLAND® to tylko jedna z pięciu wartych odwiedzenia atrakcji, jakie znajdziesz w Billund położonym w centralnej Jutlandii. 

 

Wybudowany tuż obok pierwotnej fabryki LEGO®, LEGOLAND® to spełnienie marzeń dla każdego, kto kiedykolwiek spędzał czas na łączeniu klocków. Ten niezwykle angażujący park tematyczny stymuluje nie tylko umysł, ale i ciało, z ponad 30 trasami stale dostarczających adrenaliny, jak również nieskończonymi możliwościami, jakie oferuje park, by zostać mistrzem budownictwa. 

 

Znajdziesz coś magicznego za każdym rogiem, zwiedzając miniaturowe budynki i zmyślnie szczegółowe fantastyczne światy skonstruowane z ponad 75 milionów klocków LEGO®. Na terenie parku rozsiane są nawet stacje budowania oraz rozrywki interaktywne na wypadek nagłego przypływu natchnienia, w tym nowa atrakcja Ferrari Build & Race, której otwarcie zaplanowane jest na 18 maja 2023 roku.  

 

Wszystkie z 10 fantastycznych stref parku LEGOLAND® są odpowiednie dla osób w każdym wieku, a większość tras dostosowano do dzieci nawet poniżej 100 cm wzrostu. Przeżyj  spływ wodospadem i poznaj kowbojów we wzorowanym na Dziki Zachód miasteczku LEGOREDO. Sprawdź swoje umiejętności ninja w świecie Ninjago, mijaj  księżniczki, pędząc kolejką przez Knights Kingdom i szybuj nad ulubionymi bohaterami w świecie The LEGO® Movie™. Nie zabrakło nawet krainy DUPLO® Land, zaprojektowanej z myślą o młodszych gościach!

 

Bez względu na to, czy przyjeżdżasz tu, by spędzić dzień na zabawie, zatrzymać się w hotelu LEGOLAND® Castle, bądź pobiwakować w Holiday Village, LEGOLAND® nie jest jedynie parkiem tematycznym. To miejsce, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, gdzie wszystko jest doprawdy niesamowite.

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

Przeszła Ci kiedykolwiek przez głowę myśl, jak by to było żyć wewnątrz swojego ulubionego zestawu LEGO®? Park tematyczny LEGOLAND® pozwala ziścić fantazję, zapraszając gości do świata zbudowanego z wielu milionów klocków — a sama podróż na miejsce promem Stena Line to...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Wybierz trasę

Cały kraj zbudowany z 75 milionów klocków!

Zaoszczędź do 20%

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND® Holiday Village

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Obraz miejsca zakwaterowania

The Lodge Billund

Wybierz trasę

Cały kraj zbudowany z 75 milionów klocków!

Zaoszczędź do 20%

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.