Wybierz się do LEGOLAND® Billund Resort

W samym sercu półwyspu jutlandzkiego ninja, księżniczki oraz dzikie zwierzęta są gotowe do zabawy. Ta tropikalna oaza rozgrzewa nawet podczas najmroczniejszej zimy. Moc atrakcji zaczyna się na kolejkach górskich, a kończy na podniebnej eksploracji. Wszystko to czeka na Ciebie i Twoją rodzinę w LEGOLAND® Billund Resort

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

 

Oddzielone od naszych portów w Grenaa i Frederikshavn malowniczą trasą, Billund jest miejscem narodzin LEGO®. Okolica oferuje pięć wspaniałych atrakcji w jednym pięknym duńskim regionie. W Billund znajdziesz park tematyczny LEGOLAND®, rozbudzający wyobraźnię LEGO® House, stylizowany na tropiki kurort Lalandia, park WOW będący strefą dla osób poszukujących przygód na świeżym powietrzu, a także zoo w Givskud.

 

Dla każdej z tych atrakcji z osobna warto odwiedzić Billund. Razem zaś sprawiają, że ten duński region koniecznie powinny odwiedzić osoby w każdym wieku — a sama podróż na miejsce promem Stena Line to dodatkowa zabawa.

 

Przeczytaj więcej o najbardziej interesujących miejscach w Billund, a potem przygotuj się na pięć wspaniałych atrakcji w jednym niezapomnianym miejscu.

 

LEGOLAND® Billund

Główną atrakcją, rzecz jasna, jest sam LEGOLAND®. Rozległy park tematyczny, który w zasadzie sprawia wrażenie serii gigantycznych i możliwych do zwiedzania zestawów LEGO®. Oferując ponad 30 przejażdżek rozsianych po dziewięciu różnych fantastycznych strefach, miejsce to łączy ze sobą rozrywki parku tematycznego z nieskończonymi pokładami wyobraźni, urzekając osoby w każdym wieku.

 

Przeczytaj więcej o parku tematycznym LEGOLAND®.

 

LEGO® House

Wybudowany w 2017 roku, LEGO® House to niezwykle nowoczesny kreatywny plac zabaw, w którym 25 milionów klocków czeka na Ciebie, byś złożył z nich swoje własne arcydzieło. „Dom Klocków” oferuje sześć stref doznań, dziewięć ulokowanych na dachu tarasów, interaktywną restaurację i wiele, wiele więcej.

 

Przeczytaj więcej o LEGO® House.

 

Kurort Lalandia®

Lalandia to oferujący pełen zakres usług kurort, który tylko czeka, by zaprosić Cię do tropikalnego raju, położonego w samym sercu Billund. Oprócz luksusowych pokoi, wybornego jedzenia i hotelu na krytej plaży, znajduje się tam również Aquadome, największy park wodny w Skandynawii, oferujący zjeżdżalnie, groty, baseny z atrakcjami i nie tylko. Znajdziesz tam również kręgle, mini golfa oraz lodowisko w Winter World. To miejsce, w którym naprawdę cała rodzina może się wspólnie bawić, ucztować i odpoczywać.

 

Przeczytaj więcej o kurorcie Lalandia.

 

Park WOW

Ukryty pośród bujnych lasów poza Billund PARK WOW to wciągające doświadczenie, które przeobraża przyrodę w gigantyczny plac zabaw. Dzień w WOW PARK to moc atrakcji zarówno nad ziemią, jak i pod nią – cała rodzina będzie zachwycona, przechodząc wiszącymi mostami do chatek na drzewach, znajdujących się 14 metrów nad ziemią, a następnie zjeżdżając na ziemię z dużą prędkością, aby odkryć podziemne tunele. Park WOW robi ogromne wrażenie.

 

Przeczytaj więcej o Parku WOW.

 

Zoo w Givskud – Zootopia

 

Zlokalizowane 20 minut drogi od bram parku LEGOLAND®, Zoo w Givskud — Zootopia, przemówi do dzikiej strony Twojej natury głosem nosorożców, zebr, lwów, żyraf oraz innych zwierząt. Zoo można zwiedzać na piechotę lub samodzielnie własnym samochodem. Uważaj tylko na prehistoryczne stworzenia czające się w zakamarkach parku dinozaurów, gdzie ryk odległej historii wdziera się do czasów współczesnych.

 

Przeczytaj więcej o zoo w Givskud.

 

Zarezerwuj prom i zakwaterowanie z Sembo

W samym sercu półwyspu jutlandzkiego ninja, księżniczki oraz dzikie zwierzęta są gotowe do zabawy. Ta tropikalna oaza rozgrzewa nawet podczas najmroczniejszej zimy. Moc atrakcji zaczyna się na kolejkach górskich, a kończy na podniebnej eksploracji. Wszystko to czeka na Ciebie i...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Jeden kierunek, pięć wspaniałych atrakcji

LEGOLAND® Billund Resort

Zaoszczędź do 20%

Obraz miejsca zakwaterowania

Lalandia Billund

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND® Holiday Village

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

Refborg Billund Hotel

POBLISKIE ATRAKCJE

 

LEGOLAND®  to najsłynniejsza atrakcja Billund, ale podczas pobytu tutaj jest o wiele więcej do zrobienia i zobaczenia!

Doświadczenie LEGO® wykracza poza mury LEGOLAND® dzięki LEGO® House, kreatywnemu placowi zabaw, w którym można wykorzystać 25 milionów klocków do stworzenia własnego arcydzieła. „Home of the Brick” to ogromny pomnik kreatywności, który czeka na pobudzenie wyobraźni z sześcioma obszarami do zabawy, dziewięcioma tarasami na dachu i wieloma placami zabaw. Kup bilet na legohouse.com, aby zarezerwować miejsce i oszczędzić!

Przyjeżdżając do Danii, nie oczekujesz tropikalnego raju, ale znajdziesz go w Lalandia® Aquadome™. Ten największy park wodny w Skandynawii oferuje ekscytujące zjeżdżalnie, odprężające groty, brodziki i możliwość relaksu pod kołyszącymi się palmami, wygrzewając się w 30-stopniowej temperaturze przez cały rok. Zagraj w Monky Tonky Land lub spróbuj kręgli, minigolfa i jazdy na łyżwach, a następnie zakończ dzień smacznym posiłkiem w jednej z restauracji w Lalandia® Plaza. Wejście na basen i plac zabaw jest wliczone w cenę pobytu w Lalandia®.

Ukryty pośród bujnych lasów poza Billund, WOW PARK to wciągające doświadczenie, które przeobraża przyrodę w gigantyczny plac zabaw. Dzień w WOW PARK to moc atrakcji zarówno nad ziemią, jak i pod nią – cała rodzina będzie zachwycona, przechodząc przez wiszące mostów do chat w koronach drzew 14 metrów nad ziemią, a następnie zjeżdżając na ziemię z dużą prędkością, aby odkryć podziemne tunele. Park WOW o powierzchni 40 boisk piłkarskich wypełnionych emocjami robi ogromne wrażenie. 

LEGOLAND® słynie ze smoków, piratów, księżniczek, jednorożców i ninja. Zoo Givskud, do którego można dotrzeć w 20 minut, z pewnością obudzi w Tobie dziką naturę, gdy ujrzysz nosorożce, zebry, lwy, żyrafy i inne bestie. Zoo można zwiedzać pieszo lub na safari samochodowym z przewodnikiem. Uważaj tylko na prehistoryczne stworzenia, które czają się w parku dinozaurów, gdzie pradawna historia wkracza z rykiem do współczesności. 

Obraz miejsca zakwaterowania

Lalandia Billund

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel LEGOLAND®

Obraz miejsca zakwaterowania

LEGOLAND® Holiday Village

Obraz miejsca zakwaterowania

Hotel Svanen

Obraz miejsca zakwaterowania

Refborg Billund Hotel

Jeden kierunek, pięć wspaniałych atrakcji

LEGOLAND® Billund Resort

Zaoszczędź do 20%

Zobacz więcej celów podróży

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.