Rezerwacja biletów
Economy od 195 zł

Samochód + kierowca

Na pokładzie

Atrakcje na pokładzie Stena Nautica

Między portami Halmstad a Grenå podróż odbywa się promem Stena Nautica. Na pokładzie którego znajdziesz pokój zabaw dla dzieci wypełniony LEGO®, kino i dobrze zaopatrzony sklep. Jeśli zgłodniejesz, jest restauracja, kawiarnia i bar, w którym można dobrze zjeść i napić się.


Plac zabaw

Na naszym placu zabaw na pokładzie 7 dzieci mogą bawić się klockami Lego i poznawać nowych przyjaciół. Istnieje również dziewiętnaście stacji z różnymi grami jak wyścigi samochodowe, piłka nożna dla dużych i małych dzieci oraz wiele innych atrakcji. Albo może przetestujesz szczęścia w siadając za manetkami dźwigu z miękkimi zwierzętami?

Food City

Zapraszamy do restauracji Food City na zimne przekąski i ciepłe dania. Codziennie serwujemy trzy różne dania do wyboru: mięsne, rybne oraz wegetariańskie. Natomiast rano po wypłynięciu, można zjeść pyszne śniadanie.

Kino na pokładzie

Na naszym promie mamy kino! Zbierz przyjaciół i razem obejrzyjcie film podczas rejsu. Jeśli chcesz po prostu usiąść i marzyć przez chwilę, możesz odwiedzić kino na pokładzie, gdzie pokazujemy najnowsze filmy po specjalnych cenach.