Rezerwacja biletów

Połączenia promowe do Danii, Niemiec

Rezerwacja biletów na promy

Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie, z historią ponad 50 lat sukcesów w tej branży.

Stena Line stawia na wysoką jakość usług, dzięki czemu jest wiodącym przewoźnikiem promowym na rynkach wielu krajów. Co roku połączenia promowe Stena Line wybiera 7 milionów pasażerów!


Mapa linii Stena Line
Promy do Norwegii, Danii, Niemiec i wielu innych państw

Linie Stena Line to tanie połączenia promowe i rejsy turystyczne do Norwegii i innych krajów skandynawskich 

Promy Stena Line oferują transport morski na czterech trasach do Norwegii oraz innych krajów skandynawskich. Aby dostać się promem z Polski do Norwegii trzeba najpierw dojechać do duńskiego portu w Frederikshavn, gdzie jest już bezpośrednie połączenie promowe z Oslo. Promem do Norwegii płynie się ponad dziewięć godzin, więc jest to wystarczająco dużo czasu, aby potraktować rejs, nie tylko jako sposób na dotarcie do celu, ale również możliwość miłego spędzenia wolnego czasu. Na pokładzie promu do Oslo znajdują się bowiem sklepy i restauracje, a także strefy rozrywek, czyli coś dla każdego.

 

Na naszej stronie znajdziesz połączenia promowe, sprawdzisz cenę oraz kupisz bilety promowe online. Warto jeszcze wspomnieć, że dla podróżnych płynących do Norwegii oferowane są specjalne pakiety różniące się ceną. Osoby, którym zależy na czasie, mogą zdecydować się na pakiet premium, który gwarantuje śniadanie na pokładzie oraz priorytetowy zjazd z promu. Daje również możliwość na zmianę daty rejsu, nawet w dniu wypłynięcia bez dodatkowych kosztów. Bez względu jednak na wybrany pakiet, czy przyczynę podróży – pracę lub wypoczynek – nie ulega wątpliwości, że przeprawa promowa to najlepszy sposób na dotarcie do Norwegii. Podróż sama w sobie jest przyjemnością, a dodatkowo na miejscu ma się od razu możliwość skorzystania z własnego samochodu, który znacznie ułatwi pobyt już na miejscu. Bezpieczne i tanie promy Stena Line odpływają codziennie

 

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej.

GlobalSign