Rezerwacja biletów

Nowy statek i jeszcze więcej rejsów dla pasażerów z Gdyni do Karlskrony!

Już pod koniec września powitamy nowy statek na linii promowej Stena Line z Gdyni do Karlskrony! To znana i lubiana Stena Nordica. Od września nawet 46 rejsów tygodniowo dla pasażerów między Gdynią a Szwecją!


Stena Nordica

Dzięki wprowadzeniu promu Stena Nordica nasi pasażerowie będą mogli wybierać spośród nawet 4 rejsów dziennie z Gdyni do Karlskrony. Łączna liczba kursów na tej trasie zwiększy się do rekordowej liczby 46 rejsów w obie strony tygodniowo!

Stena Nordica to statek zbudowany w r. 2000, oraz kilkakrotnie modernizowany. To wyjątkowa jednostka, która łączy wygodę podróżowania dla pasażerów z dużą pojemnością frachtową. Warto wspomnieć, że Stena Nordica pływała już na trasie Gdynia-Karlskrona do roku 2008, a także zimą 2018. Jednostka cieszyła się popularnością wśród pasażerów zmotoryzowanych i pieszych. Statek zabierze na pokład 450 osób i nawet 300 samochodów osobowych.

Od czasu budowy, wnętrza statku zostały przebudowane a ich styl zmordernizowany. Komfortowe i nowoczesne wnętrza cieszą oko oraz oferują wszystko, czego potrzeba w podróży. Na pokładzie pasażerowie mogą korzystać z wygodnych kabin, restauracji i baru, lub spędzić czas na pokładzie słonecznym.

Od końca września będziemy mogli zaoferować aż 46 rejsów w tygodniu, czterema statkami, z których każdy zabiera zarówno pasażerów jak i samochody. Są to: Stena Spirit i Stena Vision z ogromną ofertą rozrywkową dla pasażerów a także Stena Baltica oraz Stena Nordica, z wygodnymi kabinami i możliwością przewozu aut.

Linia promowa Stena Line z Gdyni do Karlskrony
prom Stena Nordica
Liczba pasażerów: 450
Czas rejsu: 10,5 godziny
Długość: 170 metrów
Szerokość: 26 metrów
Pojemność ładunkowa: 1950 m