Rezerwacja biletów

Z samochodem do -25% | Zimowa Wyprzedaż

Z samochodem lub pieszo nawet -25% w taryfie Economy i Flexi aż do lipca!

W Zimowej Wyprzedaży wyjazdy z samochodem i pieszo aż do 08 lipca 2021 na wybrane wypłynięcia są tańsze nawet o 25% od cen regularnych! Szukasz ofert na zimę, majówkę, początek lata? Rób rezerwację teraz!


Wybierz taryfę Economy lub Flexi i skorzystaj ze zniżki. Jeżeli Twoje plany są już sprecyzowane, wybierz najtańszą taryfę Economy. Potrzebujesz elastyczności? Sprawdź wyjazd w taryfie Flexi, dzięki czemu bilet zmienisz lub anulujesz nawet na 24h przed rejsem. Zarezerwuj też rejs powrotny, bo oferta łączy się z promocją 25% na powrót.

Najwyższy rabat tylko dla uczestników programu Extra. Udział w programie jest gratis, więc zapisz się teraz, zaloguj się i skorzystaj z super cen.
Spiesz się, bo Zimowa Wyprzedaż trwa tylko do 25.01.2021, a najlepsze okazje znikają pierwsze!

Promy Stena Line kursują normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Sprawdź nasze informacje dotyczące środków bezpieczeństwa na stronie https://www.stenaline.pl/bezpieczenstwo-na-morzu

Szczegóły oferty Zimowa Wyprzedaż:

Rezerwacje taniej przez Internet!

Stena Line  Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Zimowa Wyprzedaż”, od 11.01.2021 do 25.01.2021.


Stena Line  Promocja dotyczy wybranych wypłynięć od 12.01.2021 do 08.07.2021 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz na trasie Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.


Stena Line  Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.


Stena Line  Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami oraz osób pieszych w taryfie Economy i Flexi; nie dotyczy taryfy Premium, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).


Stena Line  Rabat jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep czy osób pieszych. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.


Stena Line  Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie lub fotelu lotniczym jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych do 08.07.2021 włącznie.

 

Stena Line  Promocja „Zimowa Wyprzedaż” łączy się z promocją „Powrót -25%” pod warunkiem zarezerwowania takiej samej taryfy na wyjazd i powrót. W taryfie Flexi promocja „Zimowa Wyprzedaż” nie łączy się z dodatkowymi promocjami na taryfę Flexi.


Stena Line  Bilety zakupione w promocji „Zimowa Wyprzedaż” obowiązują zwykłe warunki odpowiednio taryfy Economy i taryfy Flexi. Taryfa Economy jest bezzwrotna. W taryfie Flexi do 24h przed wyjazdem możliwe jest anulowanie rezerwacji za opłatą manipulacyjną w wysokości zaledwie 12 zł oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zmianie terminu może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu.


Stena Line  Do uzyskania najniższej ceny konieczne jest posiadanie numeru w programie Extra dla stałych klientów Stena Line oraz bycie zalogowanym na swoim koncie Extra podczas dokonywania rezerwacji. Udział w programie Extra jest bezpłatny – można zapisać się do programu poprzez stronę www.stenaline.pl/extra.


Stena Line  Liczba miejsc w promocji „Zimowa Wyprzedaż” jest ograniczona.