Rezerwacja biletów

Z samochodem do -50% | zimowa wyprzedaż

Z Gdyni do Szwecji już od 149 zł z samochodem!

Zimowa Wyprzedaż to nawet 50% rabatu na wyjazd z samochodem do Szwecji. Wybrane wypłynięcia od 22.01 do 09.07.2020


Szczegóły oferty Zimowa Wyprzedaż:

Rezerwacje taniej przez Internet!

Stena Line  Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Zimowa Wyprzedaż”, od 22.01 do 10.02.2020.


Stena Line  Promocja dotyczy tylko wybranych rejsów od 22.01 do 09.07.2020 na linii Gdynia-Karlskrona, statkami Stena Spirit i Stena Vision (w obu kierunkach).


Stena Line  Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.


Stena Line  Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz pasażerów pieszych w taryfie Economy oraz wybranych rejsów turystycznych, nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, nie dotyczy innych usług (posiłków, kabin itd).


Stena Line  Rabat do 50% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy dla samochodu z kierowcą lub pasażera pieszego; rabat 50% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie, a także za przewóz przyczep.


Stena Line  Ceny zawierają opłaty portowe i opłatę ekologiczną. Rabat do 50% nie dotyczy opłat portowych i opłaty ekologicznej. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają żadnym rabatom.

 

Stena Line  Promocja -50% tylko dla uczestników programu Extra. Udział w programie jest gratis, więc zapisz się teraz, zaloguj się i skorzystaj z super cen!


Stena Line  Na bilety zakupione w promocji „Zimowa Wyprzedaż” obowiązują normalne warunki rezerwacji i anulowania dotyczące rejsów turystycznych i taryfy Economy.


Stena Line  Liczba miejsc w promocji „Zimowa Wyprzedaż” jest ograniczona.


Stena Line  Promocja dotyczy transportu samochodu do 4,7 m długości z pasażerami w taryfie Economy; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).