Zaoszczędź do 25% na rejsie powrotnym

Zarezerwuj jednocześnie rejs w obie strony i zaoszczędź na podróży powrotnej.

 

Dotyczy taryf Economy, Flexi i Premium w przypadku rezerwacji dokonanych w Polsce. Dotyczy również podróży samochodem, motocyklem i pieszo.

Wielkie oszczędności na podróży powrotnej

Zaoszczędź do 25% na rejsie powrotnym

Wykorzystaj zniżkę

Warunki

 • Zniżka dotyczy rezerwacji dokonanych w ramach oferty „Zniżka na podróż powrotną”, która dotyczy wszystkich podróży z samochodem, motocyklem i pieszo. Oferta nie dotyczy pakietów obejmujących podróż i zakwaterowanie oraz rejsów rozrywkowych;
 • Warunkiem skorzystania z oferty jest podróż w obie strony w ramach jednej rezerwacji, tj. wypłynięcie i powrót. Oferta obejmuje tylko te kategorie cenowe i składniki rejsów powrotnych, które zostały wykorzystane w ramach rejsu wyjazdowego. Do oferty nie kwalifikują się dodatkowi pasażerowie, dodatkowa przyczepa ani pojazdy innych kategorii itp. Oferta nie dotyczy także wypłynięcia i powrotu w dwóch różnych kategoriach cenowych, np. rejsu wyjazowego z taryfą Economy dla samochodu i pasażerów oraz rejsu powrotnego tylko z pasażerami (bez samochodu).
 • Promocja dotyczy wszystkich rejsów powrotnych na trasie Gdynia–Karlskrona lub Karlskrona–Gdynia na następujących statkach: Stena Spirit, Stena Estelle i Stena Ebba.
 • Promocja dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych w Polsce (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach biletowych lub kioskach samoobsługowych w terminalu promowym Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod numerem: +48 58 660 92 00) lub za pośrednictwem strony internetowej www.stenaline.pl;
 • Promocja dotyczy przewozu samochodu z pasażerami, motocykli z pasażerami i pasażerów pieszych w dowolnej taryfie obowiązującej dla danej kategorii (samochody: Economy, Flexi lub Premium; motocykle i piesi: Economy i Flexi) oraz wybranego wypłynięcia zgodnie z warunkami oferty określonymi powyżej; nie dotyczy innych podróży, w tym rejsów turystycznych i rozrywkowych, nie dotyczy innych usług (kabiny, posiłki itp.);
 • Rabat jest obliczany na podstawie aktualnej ceny w danej taryfie; Rabat jest również odliczany od dopłat za przewóz pasażerów samochodem (maksymalnie 8 osób), jak również za przewóz przyczep.
 • Obowiązujące równocześnie promocje można łączyć z ofertą „Zniżka na podróż powrotną”, z zastrzeżeniem, że ofertę „Zniżka na podróż powrotną” stosuje się jako pierwszą. Mogą istnieć wyłączenia.
 • Oferta obejmuje również podróże z motocyklem na tych samych warunkach (w taryfach Economy i Flexi). Motocyklem mogą podróżować maksymalnie 2 osoby (kierowca + pasażer).
 • Podróże pasażerów pieszych są również objęte ofertą na tych samych warunkach (w taryfach Economy i Flexi);
 • Rabat będzie obliczany automatycznie przy wyborze podróży w obie strony; kod promocyjny nie jest wymagany;
 • Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają zniżkom.

Warunki przewozu Stena Line mają zastosowanie do wszystkich rezerwacji. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Warunki przewozu.

Wielkie oszczędności na podróży powrotnej

Zaoszczędź do 25% na rejsie powrotnym

Wykorzystaj zniżkę

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.