Zaoszczędź nawet do 50% na kabinach podczas dziennych rejsów do Szwecji

Poznaj komfortowe, nowoczesne kabiny zaprojektowane tak, aby Twoja podróż była jak najbardziej przyjemna.

 

Ciesz się spokojem w jednej z naszych wygodnych kabin podczas całodziennego rejsu na trasie Gdynia-Karlskrona. Zrelaksuj się w nowoczesnej kabinie wyposażonej nie tylko w łóżka i łazienkę, ale również telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Dopłyniesz do Szwecji wypoczęty i gotowy do dalszej podróży.

 

Zarezerwuj kabinę w rejsie dziennym na Stena Spirit, Stena Estelle lub Stena Ebba i zaoszczędź do 50% ceny w porównaniu do rejsów nocnych.

 

Pamiętaj, że wybierając dowolną kabinę z oknem na promie Stena Spirit lub dowolną kabinę na Stena Estelle i Stena Ebba, otrzymujesz śniadanie wliczone w cenę biletu.

 

Poznaj komfortowe, nowoczesne kabiny zaprojektowane tak, aby Twoja podróż była jak najbardziej przyjemna.

 

Ciesz się spokojem w jednej z naszych wygodnych kabin podczas całodziennego rejsu na trasie Gdynia-Karlskrona. Zrelaksuj się w nowoczesnej kabinie wyposażonej nie tylko w łóżka i...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Podróżuj ze Stena Line

Kabiny nawet za pół ceny w rejsach dziennych

Zaoszczędź do 50%

Warunki

  • Oferta dotycząca tańszych kabin dotyczy wszystkich typów kabin, wyłącznie podczas rejsów dziennych
  • Kabiny w zależności od typu mają różne poziomy cen - maksymalnie do 50% tańsze w porównaniu do rejsów nocnych
  • Oferta nie dotyczy dodatków rezerwowanych w kabinie
  • Oferta nie jest ograniczona czasowo, ani nie jest dodatkowym rabatem. Prezentuje jedynie możliwość oszczędności przy wyborze rejsu dziennego
  • Różnica cenowa nie jest widoczna w dialogu rezerwacyjnym (jedynie w momencie porównywania ceny kabiny danej kategorii w rejsie dziennym i nocnym)
  • W przypadku rezerwacji rejsu dokonywanych poza stroną internetową obowiązuje dodatkowa opłata. W przypadku chęci dodania telefonicznie samej kabiny do istniejącej rezerwacji, opłata nie jest naliczana.

Warunki przewozu Stena Line mają zastosowanie do wszystkich rezerwacji. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Warunki przewozu.

Podróżuj ze Stena Line

Kabiny nawet za pół ceny w rejsach dziennych

Zaoszczędź do 50%

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.