Rezerwacja biletów

Atrakcje | Ferie na statku - Zimowa wyprzedaż

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.


Zimowa kraina

Na ferie przeniesiemy się do Zimowej Krainy. To świat pełen atrakcji dla małych i dużych. Wszystkim kieruje Królowa Śniegu oraz dziecięca wyobraźnia!

Karnawałowa podróż
LODOWY LABIRYNT

Lodowy labirynt to tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami, gdzie najmłodsi poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi, by ruszyć w dalszą podróż.

WYSPA DŹWIĘKÓW

W Zimowej Krainie czeka na odkrycie wiele talentów. Na Wyspie Dźwięków dzieci poznają różne instrumenty i same będą mogły wykonać proste grzechotki.

WYSPA BAŁWANKÓW

Wspaniała zimowa wyspa! Tutaj dzieci będą mogły z balonów o różnych kształtach stworzyć wesołe bałwanki, czyli mieszkańców wyspy.

WYŚCIGI RENIFERÓW

Zamieniamy się w gibkie renifery! Dzieci zakładają reniferskie nogi i muszą pokonać tor przeszkód w grupach oraz wykonać rzut piłką do celu czy skoki.

ZIMOWE LATARNIE MORSKIE

Zimowa morska magia? Tak, trzeba ją zachować na pamiątkę. Dlatego dzieci przygotują zimowe latarnie morskie, które zabiorą do domu.

ZIMOWE UKLADANKI

Kiedy na całym świecie jest biało, trzeba nas więcej aby ułożyć obrazek z fragmentów. Dzieci będą współpracować, aby stworzyć zimowy pejzaż.

Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.