Rezerwacja biletów

Rezerwacje rejsów z zaproszeń i voucherów

Gratulujemy otrzymania zaproszenia na rejs. Dzięki temu możesz teraz przeżyć prawdziwą morską przygodę ze Stena Line


Rezerwacje rejsów z zaproszeń i voucherów

Przez tę stronę możesz samodzielnie sprawdzić dostępność miejsc i zrobić rezerwację. Najpierw przygotuj otrzymane zaproszenie. Sprawdź datę ważności, rodzaj rejsu oraz warunki (osoba towarzysząca, standard kabiny). Zalecamy dokonanie rezerwacji jak najszybciej, ponieważ miejsc na rejsy szybko ubywa, a ważności zaproszenia nie można przedłużyć. Przypominamy, że zaproszeń nie wolno odsprzedawać i odstępować. Zaproszenie jest skierowane do Ciebie oraz osoby towarzyszącej.

Przez tę stronę możesz zarezerwować rejs bez zejścia na ląd (24h na promie) oraz rejs z zejściem na ląd (36h, dwa noclegi na promie, jeden dzień w Szwecji). Twój rejs jest bezpłatny dla 2 osób, (czyli dla Ciebie oraz drugiej osoby dorosłej lub dziecka) w ramach podanych warunków. Możesz też zmienić standard kabiny na wyższy, dodać posiłki, dołożyć zabranie pojazdu (tylko w rejsie z zejściem na ląd)
i opłacić te dodatkowe usługi pod koniec rezerwacji na tej stronie. Dodatkowe osoby towarzyszące powinny zrobić osobną rezerwację.

Przygotuj się na morską przygodę i już dziś zarezerwuj rejs!