Rezerwacja biletów

Atrakcje | Dzień dziecka z lego


Morska Akademia Superbohaterów


Akademia składa się z sześciu klas
Klasa 1. Warsztaty LEGO

Sprawdzana będzie cierpliwość i precyzja podczas budowania postaci Marvela, a wyścig Batmobili to doskonały sprawdzian zdolności inżynierskich.

Klasa 2. Z wizytą u Spidermana

Uczestnicy muszą pokonać ooostrozniepajęczynowy labirynt.

Klasa 3. Trening z IronManem

Ta klasa ma za cel poprawę sprawności fizycznej. Mali uczniowie pokonają tor przeszkód, zagrają w RAZ DWA TRZY Superbohater patrzy!, wprawią się w rzucie młotem Thora do celu, i wypróbują miażdżąca pięść HULKa.

Klasa 4. Quiz wiedzy o superbohaterach

Bo wiedza to największa moc!

Klasa 5. Miasto Batmana

Tworzenie komiksów o przygodach w Gotham City – trening wyobraźni!

Inne atrakcje


MAKIJAŻ DLA SUPERBOHATERA

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać Superbohaterem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Maly kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Małpi Gaj

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to wielopoziomowe konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Disco Kids

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.