Rezerwacja biletów

Atrakcje | Dzień dziecka z lego


Morska Akademia Superbohaterów


Akademia składa się z sześciu klas
MINECRAFT Z KLOCKÓW LEGO

Stwórz swój własny, niepowtarzalny kanciasty świat Minecraft z klocków Lego! Pomoże w tym prezentacja multimedialna. Dzięki niesamowitej dziecięcej kreatywności powstanie unikalny świat 3D a w nim Smok z Enderu, Portale, Moby i wiele więcej

WARSZTATY MINECRAFT

Fascynujące warsztaty, które przeniosą wirtualny świat Minecraft do rzeczywistości. Zabawy plastyczne, gry i animacje, podczas których dzieci będą budować miecze Minecraft, poszukiwać diaxów z mapą czy tworzyć bloki z surowców.

PAMIĄTKA MINECRAFT

Każdy stworzy własnoręcznie pamiątkę z rejsu! Podczas warsztatów, razem z animatorami najmłodsi będą malować t-shity lub worki à la Creeper. To miejsce na kreatywne wykorzystanie ulubionych motywów z gry i popisanie się umiejętnościami!

STREFA DUPLO

Dzieci w wieku 2-4 lata też uwielbiają klocki! Zabierz maluszki do wydzielonej strefy z dostępem do dużej kolekcji klocków Lego Duplo, na komfortowej wykładzinie. Tu najmłodsze dzieci będą się bezpiecznie bawić pod okiem animatora.

Klocki Lego
KONKURS LEGO

Tyyyyyyle klocków! A właściwie ile ? Weź udział w zabawie z nagrodami polegającej na odgadnięciu ile ważą lub ile jest klocków LEGO zamkniętych w pojemniku . Osoba typująca najbardziej zbliżoną prawdzie odpowiedź otrzyma nagrodę!

KINO MINECRAFT

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Wyświetlamy film Minecraft „Pętla czasu”, więc dołącz do swoich ulubionych bohaterów z gry i spędź z nimi wieczór.