Rezerwacja biletów

Atrakcje | Dzień dziecka z lego


Morska Akademia Superbohaterów


Akademia składa się z sześciu klas
MINECRAFT Z KLOCKÓW LEGO

Stwórz swój własny, niepowtarzalny kanciasty świat Minecraft z klocków Lego! Pomoże w tym prezentacja multimedialna. Dzięki niesamowitej dziecięcej kreatywności powstanie unikalny świat 3D a w nim Smok z Enderu, Portale, Moby i wiele więcej

WARSZTATY MINECRAFT

Fascynujące warsztaty, które przeniosą wirtualny świat Minecraft do rzeczywistości. Zabawy plastyczne, gry i animacje, podczas których dzieci będą budować miecze Minecraft, poszukiwać diaxów z mapą czy tworzyć bloki z surowców.

PAMIĄTKA MINECRAFT

Każdy stworzy własnoręcznie pamiątkę z rejsu! Podczas warsztatów, razem z animatorami najmłodsi będą malować t-shity lub worki à la Creeper. To miejsce na kreatywne wykorzystanie ulubionych motywów z gry i popisanie się umiejętnościami!

STREFA DUPLO

Dzieci w wieku 2-4 lata też uwielbiają klocki! Zabierz maluszki do wydzielonej strefy z dostępem do dużej kolekcji klocków Lego Duplo, na komfortowej wykładzinie. Tu najmłodsze dzieci będą się bezpiecznie bawić pod okiem animatora.

Klocki Lego
KONKURS LEGO

Tyyyyyyle klocków! A właściwie ile ? Weź udział w zabawie z nagrodami polegającej na odgadnięciu ile ważą lub ile jest klocków LEGO zamkniętych w pojemniku . Osoba typująca najbardziej zbliżoną prawdzie odpowiedź otrzyma nagrodę!

KINO MINECRAFT

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Wyświetlamy film Minecraft „Pętla czasu”, więc dołącz do swoich ulubionych bohaterów z gry i spędź z nimi wieczór.

Inne atrakcje


Małpi Gaj

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to wielopoziomowe konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Disco Kids

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.