Rezerwacja biletów

Atrakcje | Dzień dziecka z lego


MORSKA AKADEMIA SUPERBOHATERÓW

Morska Akademia Superbohaterów to niezwykłe miejsce, które bawiąc – uczy! Najmłodsi na chwilę staną się tu superbohaterami Marvela i odkryją świat LEGO.

MODELE SUPEBOHATERÓW z LEGO

tu sprawdzana będzie cierpliwość i precyzja podczas budowania z LEGO modeli postaci Marvela, w tym SpiderMan, Capitan America, Kobieta KOT, IronMan, Hulk oraz inne. To wcale niełatwe zadanie!

ZABAWY RUCHOWE

Trochę ruchu się przyda! Zaczniemy od zaprawy fizycznej z największym siłaczem uniwersum Marvela, czyli Hulkiem, a następnie uczestnicy muszą pokonać tor przeszkód Spidermana.

WARSZTATY KREATYWNE

Uczestnicy będą mogli pokazać swoje talenty podczas tworzenia komiksów o przygodach Batmana w Gotham City. Stworzymy tez z niczego słynną tarczę Capitana America oraz miecz Thora!

KONKURS LEGO

Tyyyyyyle klocków! A właściwie ile ? Weź udział w zabawie z nagrodami polegającej na odgadnięciu ile ważą lub ile jest klocków LEGO zamkniętych w pojemniku . Osoba typująca najbardziej zbliżoną prawdzie odpowiedź otrzyma nagrodę!

STREFA DUPLO

Dzieci w wieku 2-4 lata też uwielbiają klocki! Zabierz maluszki do wydzielonej strefy z dostępem do dużej kolekcji klocków Lego Duplo, na komfortowej wykładzinie. Tu najmłodsze dzieci będą się bezpiecznie bawić pod okiem animatora.

Inne atrakcje


MAKIJAŻ DLA SUPERBOHATERA

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać Superbohaterem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Maly kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Małpi Gaj

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to wielopoziomowe konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Disco Kids

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.