Rezerwacja biletów

Atrakcje | Rodzinny weekend

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Akademia małego żeglarza
Akademia Małego Żeglarza

Główka pracuje! Żeglarz musi nie tylko być sprawny ruchowo, ale także mieć jasny umysł. Zagrajcie z nami w gigantyczną Jengę, mega bierki, różne rebusy, a swoje zdolności plastyczne wykorzystajcie w zabawach z użyciem piasku kinetycznego, folii, sznurków, koralików i…chrupek Playmais!

Żeglarskie harce na wesoło
Żeglarskie harce na wesoło

Aby zostać prawdziwym żeglarzem, trzeba sobie radzić w każdej sytuacji. Zapraszamy Was do udziału w naszych zabawach ruchowych, podczas których wykorzystamy różne liny, piłki, chusty, tunele, a nawet hula-hop! Czekają na Was tory przeszkód i zwariowane bańko-piłki. Co powiecie na chodzenie po linie i wirujące talerze? Gotowi na takie wyzwanie?

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy weźcie udział w niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, pełnej tańca, humoru i wspólnych zabaw. Zaczynamy od animacji tanecznych oraz nauki układu choreograficznego.

 

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi to to, co tygryski lubią najbardziej! Jeśli i Ty masz ochotę na odrobinę fantazyjnego makijażu - koniecznie odwiedź naszych animatorów, którzy namalują na Twojej buzi małe dzieło sztuki. Tylko dzisiaj możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. C-View Bar to miejsce, które w ciągu chwili zmienia się w kino z prawdziwego zdarzenia. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne z programowalnym sprzętem LED IMAGE POIS, które dzięki wbudowanym diodom LED mogą w kontrolowany sposób zmieniać kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Razem z naszą nową maskotką morświnem Happy i jego pomocnikami dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o życiu w morzu – faunie i florze, a potem sprawdzicie zdobytą wiedzę w quizie edukacyjnym! Czy morświn to ryba czy ssak?

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.