Rezerwacja biletów

Wycieczki promem do Skandynawii: Szwecji, Danii, Norwegii

Odkryj urok rejsów turystycznych po Bałtyku i poznaj fascynującą Skandynawię!

Dzięki weekendowym rejsom promem oraz kilkudniowym wycieczkom do Skandynawii ze Stena Line, możesz przeżyć morską przygodę, bawić się na pokładzie, a później zwiedzić malowniczą Szwecję, intrygującą Danię i piękną Norwegię!


Aktualne propozycje I promocje


Sprawdź, jakie propozycje mamy dla Ciebie na najbliższe dni.
Wycieczki promem do Szwecji, Danii, Norwegii i rejsy turystyczne statkiem po Bałtyku

Linie Stena Line oferują tanie połączenia promowe i rejsy turystyczne do Skandynawii oraz po Morzu Bałtyckim. 

Nowoczesne promy, czyli takie jakie oferuje Stena Line, to jednostki bardzo dobrze wyposażone, wygodne i oferujące wiele atrakcji podczas rejsów turystycznych. Podczas rejsu promem można bowiem zrobić zakupy, zjeść posiłek w restauracji lub skorzystać z uroków baru. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby podziwiać piękne morskie widoki.

 

W ofercie Stena Line znajdują się również organizowane wycieczki do Szwecji. Na miejscu na podróżnych czeka przewodnik, który oprowadza ich po Karlskronie, czyli miasteczku, do którego płynie prom z Gdyni. Jest to wyjątkowe miejsce, bo bardzo oddaje skandynawski klimat. Obok zabytków sakralnych i świeckich, znajdują się tam również urokliwe uliczki i zabudowa, która świadczy o rybackim charakterze osady. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wycieczka do Skandynawii była okazją do dogłębniejszego poznania tego regionu. Rejs promem z powrotem do Polski można bowiem zarezerwować z kilkudniowym opóźnieniem, a w międzyczasie zapuścić się głębiej w kraj naszych północnych sąsiadów.

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign.

GlobalSign