Rezerwacja biletów

Wybrane wypłynięcia do 08.12

Samochodem po Skandynawii

Zabierz samochód i zwiedzaj jeszcze więcej!

Możesz wybierać: 3 lub 11 dni – weekend albo prawdziwy objazd Skandynawii. Samodzielnie i w Twoim tempie. Tak, jak lubisz!


Samochodem po Skandynawii
Samochodem po Skandynawii, 3 lub 11 dni

Zwiedzaj samochodem! Jeżeli chcesz zobaczyć większy kawałek Skandynawii, zabierz auto na weekend, podczas którego zdążysz zwiedzić Sztokholm, Kopenhagę, a nawet Oslo! Marzą Ci się fiordy lub chcesz poznać północ Norwegii? Zarezerwuj więcej czasu i odkrywaj nowe miejsca!

Skandynawia ze swoimi wygodnymi drogami to idealne miejsce na samochodowe wyprawy. Przed Tobą równe i prawie puste trasy prowadzące przez piękno szwedzkiej i norweskiej natury. Dzięki temu, ze masz ze sobą samochód, możesz zabrać rowery na dachu i zapakować do bagażnika wszystko, czego potrzebujesz. Tylko w ten sposób dotrzesz do pięknych zakątków Skandynawii. Wystarczy samochód i wolny weekend by złapać moc wrażeń!

Do Szwecji swój samochód przewieziesz bezpiecznie statkiem, a sam zaznasz uroków morskiego rejsu i przygotujesz się do dalszej jazdy. Dwa noclegi w wygodnej kabinie na statku masz już w pakiecie, a resztę zorganizujesz sobie samodzielnie – tak jak lubisz. Zmieniaj miejsca codziennie albo wybierz bazę wypadową. Wszystko zależy od Ciebie!

Przed Tobą niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja z odkrywania Skandynawii i pokonywania dalekich tras. Zabierz przyjaciół, albo jedź we dwoje. Skorzystaj z nowej promocji i przeżyj przygodę życia!

 

Rejs z 2 noclegami na statku i przewozem samochodu w obie strony. Powrót w ciągu od 3 do 11 dni. Wyjazdy statkami: Stena Spirit, Stena Vision i Stena Baltica (na Stena Baltica w cenę biletu w jedną stronę wliczono 2 posiłki).

 

Teraz, przy 4 osobach w samochodzie, wyjazd z samochodem już od 204 zł/os!

 

W cenie na osobę: 
• rejs promem w dwie strony;
• miejsce w kabinie 4-os. z łazienką i TV;
• rozrywka na statku podczas dnia
• przewóz samochodu w obie strony (dotyczy auta osobowego 2m/4,70 m, cena zależy od wielkości auta)..

 

*Uwaga: ograniczona liczba miejsc.

Specjalna oferta posiłków na promie


Tylko podczas Wielkiej Wyprzedaży
Danie dnia

Nasz klasyk z Food City! Obiad w zestawie z napojem, sałatką lub zupą także w wersji wegetariańskiej lub bezglutenowej


Cena od 40 zł/os.
Cena od 22 zł/os.

Śniadanie + lunch

Pyszna oferta! Śniadanie i lunch na statku podczas rejsu w jednym pakiecie w super cenie! Zapraszamy do restauracji Taste.


Cena od 75 zł/os.
Cena od 56 zł/os.

 

3-daniowe menu

Restauracja z obsługą kelnerską i pięknym widokiem na morze. Tu spotyka się przyjemna atmosfera z daniami najwyższej jakości.


Cena od 105 zł/os.
Cena od 84 zł/os.