Wybierz się na 36-godzinny krótki rejs ze Szwecji do Niemiec

Pozwól sobie na relaksujący krótki rejs na promie o przestronnych wnętrzach i dużej ilości świeżego powietrza, ze zniżką na zakupy na pokładzie i dobrym jedzeniem. Krótki rejs z Göteborga do Kilonii obejmuje dwa noclegi na pokładzie, w przytulnej kabinie, oraz jeden dzień, który możesz wykorzystać na zwiedzanie i poznawanie Kilonii oraz położonego w niej słynnego centrum handlowego CITTI.  Ponadto w naszym sklepie pokładowym możesz zaoszczędzić nawet 60% w porównaniu z zakupami w Szwecji.

 

Regulamin

 

Wszystkie rezerwacje i podróże podlegają Warunkom przewozu Stena Line:

 

  • Przykładowa cena za osobę w dwuosobowej kabinie standardowej z łóżkami piętrowymi w przypadku dwóch osób dzielących kabinę. Cena zawiera opłatę portową i opłatę ekologiczną. Miejsca zależne od dostępności. W przypadku wszystkich krótkich rejsów obowiązują warunki taryfy Economy. Dostępność terminów jest ograniczona; rejsy nie odbywają się w lipcu.
  • Z przyczyn związanych z pandemią COVID-19 może zaistnieć konieczność modyfikacji programu rozrywkowego a niektóre punkty na statku mogą być niedostępne, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami dotyczącymi zdrowia publicznego. 
  • Do przekroczenia granic państwowych konieczne może być wykonanie testu na obecność COVID-19 i/lub przedstawienie dowodu szczepienia. Przed podróżą sprawdź najnowsze informacje.

Popłyń z Göteborga do Kilonii

Wybierz się na krótki rejs do Niemiec

Ciesz się relaksującym minirejsem!

Popłyń z Göteborga do Kilonii

Wybierz się na krótki rejs do Niemiec

Rozpocznij podróż
Powrót

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.