Rezerwacja biletów
Taniej do 20%

Wypłynięcie: do 23.12

Do Szwecji samochodem

Prom to najwygodniejszy sposób na podróż do Skandynawii!

Zapakuj wszystko i ruszaj w drogę. Promem Stena Line dopłyniesz z Gdyni do Karlskrony, a swoim samochodem pojedziesz dalej w głąb Szwecji albo do Norwegii, we własnym tempie.


Wybierz taryfę Economy lub Flexi i skorzystaj ze zniżki. Jeżeli Twoje plany są już sprecyzowane, wybierz najtańszą taryfę Economy. Potrzebujesz elastyczności? Sprawdź wyjazd w taryfie Flexi, dzięki czemu bilet zmienisz lub anulujesz nawet na 24h przed rejsem. Zarezerwuj też rejs powrotny, bo oferta łączy się z promocją 25% na powrót.

Promy Stena Line kursują normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Sprawdź nasze informacje dotyczące środków bezpieczeństwa.

 

Szczegóły oferty:

  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Do Szwecji samochodem”, od 06.10.2021 do 18.10.2021, do godziny 11:59

  • Promocja dotyczy wybranych wypłynięć od 07.10.2021 do 23.12.2021 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz na trasie Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.

  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

  • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami oraz osób pieszych w taryfie Economy i Flexi; nie dotyczy taryfy Premium, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

  • Rabat jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep czy osób pieszych. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

  • Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie lub fotelu lotniczym jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.

  • Promocja „Do Szwecji samochodem” łączy się z promocją „Powrót -25%” pod warunkiem zarezerwowania takiej samej taryfy na wyjazd i powrót. W taryfie Flexi promocja „Do Szwecji samochodem” nie łączy się z dodatkowymi promocjami na taryfę Flexi.

  • Bilety zakupione w promocji „Do Szwecji samochodem” obowiązują zwykłe warunki odpowiednio taryfy Economy i taryfy Flexi. Taryfa Economy jest bezzwrotna. W taryfie Flexi do 24h przed wyjazdem możliwe jest anulowanie rezerwacji za opłatą manipulacyjną w wysokości zaledwie 12 zł oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zmianie terminu może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu. Więcej informacji o taryfie Flexi oraz o taryfie Economy.

  • Liczba miejsc w promocji „Do Szwecji samochodem” jest ograniczona.