Rezerwacja biletów

Jesienna wyprzedaż rejsów i wycieczek!

Do Szwecji już od 149 zł z samochodem! Rejsy turystyczne już od 109 zł!
Tysiące biletów o cenach obniżonych nawet do 50% aż do 30.12.2017!


Szczegóły oferty Jesienna wyprzedaż:

Stena Line Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji Jesienna Wyprzedaż od 24.08 do 05.09.2017.
Stena Line Promocja dotyczy tylko wybranych wypłynięć od 24.08.2017 do 30.12.2017 na trasach Gdynia-Karlskrona, Sassnitz-Trelleborg, Rostock-Trelleborg (w obu kierunkach).
Stena Line Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.
Stena Line Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz pasażerów pieszych w taryfie Economy, nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, nie dotyczy innych usług (posiłków, kabin itd). Specjalne ceny dotyczą też wybranych rejsów turystycznych.
Stena Line Rabat do 50% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy dla samochodu z kierowcą lub pasażera pieszego; rabat 50% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie, a także za przewóz przyczep.
Stena Line Ceny zawierają opłaty portowe i opłatę ekologiczną. Rabat do 50% nie dotyczy opłat portowych i opłaty ekologicznej. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają żadnym rabatom.
Stena Line Na bilety zakupione w promocji „Jesienna Wyprzedaż” obowiązują warunki taryfy Economy.
Stena Line Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.