Rezerwacja biletów
Do -50 % na powrót

Wypłynięcie: do 31.12.2022

Samochodem po Skandynawii

Zabierz samochód i zwiedzaj jeszcze więcej!

Możesz wybierać: długi weekend albo prawdziwy objazd Skandynawii. Samodzielnie i w Twoim tempie. Tak, jak lubisz!


Samochodem po Skandynawii

Nowość! Zwiedzaj samochodem! Jeżeli chcesz zobaczyć większy kawałek Skandynawii, zabierz auto na weekend, podczas którego zdążysz zwiedzić Sztokholm, Kopenhagę, a nawet Oslo! Marzą Ci się fiordy lub chcesz poznać północ Norwegii? Zarezerwuj więcej czasu i odkrywaj nowe miejsca!
Skandynawia ze swoimi wygodnymi drogami to idealne miejsce na samochodowe wyprawy. Przed Tobą równe i prawie puste trasy prowadzące przez piękno szwedzkiej i norweskiej natury. Dzięki temu, ze masz ze sobą samochód, możesz zabrać rowery na dachu i zapakować do bagażnika wszystko, czego potrzebujesz. Tylko w ten sposób dotrzesz do pięknych zakątków Skandynawii. Wystarczy samochód i wolny weekend by złapać moc wrażeń!

 

Do Szwecji swój samochód przewieziesz bezpiecznie statkiem, a sam zaznasz uroków morskiego rejsu i przygotujesz się do dalszej jazdy. Rejs masz już w pakiecie, a resztę zorganizujesz sobie samodzielnie – tak jak lubisz. Zmieniaj miejsca codziennie albo wybierz bazę wypadową. Wszystko zależy od Ciebie.

 

Przed Tobą niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja z odkrywania Skandynawii i pokonywania dalekich tras. Zabierz przyjaciół, albo jedź we dwoje. Skorzystaj z nowej promocji i przeżyj przygodę życia!

W dwie strony z samochodem promami Stena Line pojedziesz znacznie taniej. Zapakuj, co tylko potrzebujesz, bo promem przewieziesz wszystko. Teraz możesz wyjechać od czwartku do soboty i otrzymasz aż 50% rabatu na wybrane rejsy powrotne.

 

Wyjazd samochodem promami Stena Line
Promocja dla osób samodzielnie organizujących wyjazd z samochodem do Skandynawii. Przewóz samochodem z pasażerami oraz lub samochodu z przyczepą campingową promami Stena Line na linii Gdynia-Karlskrona. Wyjazd z Gdyni od czwartku do soboty. Samodzielnie zorganizowany pobyt, a następnie powrót dowolnym rejsem w ciągu 10 dni w danym roku kalendarzowym, z rabatem do 50% na przewóz samochodu wraz z pasażerami lub samochodu z przyczepą campingową + -50% na powrotną kabinę.

 

Jak rezerwować tańszy wyjazd z samochodem?
Znajdź najlepiej pasujący termin i rozpocznij rezerwację rejsu z samochodem, pasażerami lub przyczepą w obie strony. Wypłynięcie z Gdyni zaplanuj na dowolny rejs od czwartku do soboty, a rejs powrotny – w ciągu 10 dni od dopłynięcia do Karlskrony. W rejsie tam możesz skorzystać z dowolnej promocji i dowolnej taryfy, w rejsie powrotnym wybierz taryfę Economy lub Flexi oraz cenę regularną. Otrzymasz do 50% rabatu na przewóz samochodu, pasażerów i przyczepy w rejsie powrotnym + kabiny!