Rezerwacja biletów
Już od 239 zł/os.

Wypłynięcie: 27.01.2019

Zimowe Szlaki Szwecji - biegówki z AZS

Zobacz jak piękna jest zima w Skandynawii! Wybierz się z nami oraz Akademickim Związkiem Sportowym na biegówki i wycieczkę w Szwecji.

Biegasz na nartach? A może chcesz się nauczyć? Zabierz się z nami w rejs, poznaj zimową Szwecję i spróbuj swoich sił na biegówkach. Nawet, jeżeli to Twój pierwszy raz na nartach, nic się nie martw, instruktorzy z AZS pomogą Ci postawić pierwsze kroki i zakochać się w tym sporcie. Rozruszaj mięśnie przy okazji rozkoszując się skandynawską zimą w plenerze. A po aktywnościach i odpoczynku jedziemy wspólnie na wycieczkę z przewodnikiem, która pozwoli Ci zobaczyć zabytki historycznego Kalmaru.


Zimowe Szlaki Szwecji - biegówki z AZS

Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień w Szwecji. Rano czeka na Ciebie śniadanie – szwedzki stół. Poranek spędzisz na nartach biegowych. Trening i trasę przygotowało dla Was AZS! Czekają Cię urozmaicone widoki i gwarantowany śnieg. Zobacz, jakie to niezwykłe doświadczenie – spróbować nart biegowych w ojczyźnie tego sportu: Skandynawii!


Kiedy się wysuszymy i chwilę odpoczniemy, czeka nas wycieczka. Przygotuj się na piękne widoki! Wycieczka z przewodnikiem da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca Kalmaru i spędzić trochę czasu wolnego w mieście. Następnie wracamy na statek i tańczymy do rana w świetnym gronie aktywnych ludzi!W cenie od 419 zł 239 zł na osobę:

● rejs promem do Szwecji tam i z powrotem;

● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;

● śniadanie w formie szwedzkiego stołu;

● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);

● rozgrzewka prowadzona przez naszych instruktorów;

● wejście na trasę biegówek;

● transport autokarem do tras i z powrotem;

● wycieczka autokarowa z przewodnikiem po Kalmarze;

● ubezpieczenie NW i KL.


Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.