Rezerwacja biletów

Atrakcje | Rejs rodzinny

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Karaibskie opowieści
Karaibskie opowieści

Najpierw wykonamy pirackie rekwizyty: opaski na oko, szable, ozdoby i biżuterie. Tak przygotowani stworzymy improwizowany spektakl teatralny, w którym każde dziecko będzie miało swoją rolę!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Piracka fiesta

Zabawa na całego! Mali piraci będą mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach, wśród nich: zabawy ruchowe i pirackie, bańkopiłki, gigantyczna jenga, kreatywne klocki Bamp.

Budowa EKOstatków
Warsztaty EKOstatki - 26.08

Prowadzi Ewa z bloga “Moje Dzieci Kreatywnie”
Każde dziecko czasem marzy, aby zostać małym konstruktorem, wynalazcą lub architektem! Podczas warsztatów artystycznych poznamy podstawowe techniki tworzenia statków z recyklingu, czyli z eko materiałów. Patyki, słomki, pudełka, nakrętki, balony, rolki i wszystko, co znajdziemy wokół nas, może się przydać. Warsztaty trwają ok. godziny lekcyjnej i są dodatkowo płatne – 20 zł/dziecko.

Disco Kids

Trochę ruchu i skupienia nad wspólną choreografią! Tańczymy z najmłodszymi, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Dzieci na pokładzie słonecznym z Happy'm
POKŁAD OTWARTY

Poczuj trochę morskiej przygody! Wyjdź na pokład otwarty i zobacz, jak wygląda morze po horyzont, a niedaleko Szwecji możesz podziwiać szkierowe wysepki.

Małpi gaj: dziewczynki na zjeżdżalni
Sala zabaw

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to dwupoziomowa konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.