Rezerwacja biletów

Atrakcje | Rejs rodzinny

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Karaibskie opowieści
Karaibskie opowieści

Najpierw wykonamy pirackie rekwizyty: opaski na oko, szable, ozdoby i biżuterie. Tak przygotowani stworzymy improwizowany spektakl teatralny, w którym każde dziecko będzie miało swoją rolę!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Piracka fiesta

Zabawa na całego! Mali piraci będą mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach, wśród nich: zabawy ruchowe i pirackie, bańkopiłki, gigantyczna jenga, kreatywne klocki Bamp.

Budowa EKOstatków
Warsztaty EKOstatki - 26.08

Prowadzi Ewa z bloga “Moje Dzieci Kreatywnie”
Każde dziecko czasem marzy, aby zostać małym konstruktorem, wynalazcą lub architektem! Podczas warsztatów artystycznych poznamy podstawowe techniki tworzenia statków z recyklingu, czyli z eko materiałów. Patyki, słomki, pudełka, nakrętki, balony, rolki i wszystko, co znajdziemy wokół nas, może się przydać. Warsztaty trwają ok. godziny lekcyjnej i są dodatkowo płatne – 20 zł/dziecko.

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Dzieci na pokładzie słonecznym z Happy'm
POKŁAD OTWARTY

Poczuj trochę morskiej przygody! Wyjdź na pokład otwarty i zobacz, jak wygląda morze po horyzont, a niedaleko Szwecji możesz podziwiać szkierowe wysepki.

Małpi gaj: dziewczynki na zjeżdżalni
Sala zabaw

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to dwupoziomowa konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.