Rezerwacja biletów

Atrakcje | Rejs z Lego i Minecraft

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.


MINECRAFT Z KLOCKÓW LEGO

Stwórz swój własny, niepowtarzalny kanciasty świat Minecraft z klocków Lego! Pomoże w tym prezentacja multimedialna. Dzięki niesamowitej dziecięcej kreatywności powstanie unikalny świat 3D a w nim Smok z Enderu, Portale, Moby i wiele więce.

WARSZTATY MINECRAFT

4-godzinne warsztaty, które przeniosą wirtualny świat Minecraft do rzeczywistości. Zabawy plastyczne, gry i animacje, podczas których dzieci będą budować miecze Minecraft, poszukiwać diaxów z mapą czy tworzyć bloki z surowców.

PAMIĄTKA MINECRAFT

Każdy stworzy własnoręcznie pamiątkę z rejsu! Podczas warsztatów, razem z animatorami najmłodsi będą malować t-shity lub worki à la Creeper. To miejsce na kreatywne wykorzystanie ulubionych motywów z gry i popisanie się umiejętnościami!

STREFA DUPLO

Dzieci w wieku 2-4 lata też uwielbiają klocki! Zabierz maluszki do wydzielonej strefy z dostępem do dużej kolekcji klocków Lego Duplo, na komfortowej wykładzinie. Tu najmłodszych dzieci będą się bezpiecznie bawić pod okiem animatora.

MINECRAFT DISCO

Wieczorem razem z ze Stevem i Alexem z gry Minecraft bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, pełnej tańca, humoru i wspólnych zabaw. Zaczynamy od animacji tanecznych oraz nauki układu choreograficznego.

ZMIEŃ SIĘ NIE DO POZNANIA

Malowanie buzi to to, co tygryski lubią najbardziej! Koniecznie odwiedź naszych animatorów, którzy namalują na Twojej buzi małe dzieło sztuki. Tylko dzisiaj możesz zostać kotem, misiem, albo postacią z Minecraft, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

KINO MINECRAFT

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Wyświetlamy film Minecraft „Pętla czasu”, więc dołącz do swoich ulubionych bohaterów z gry i spędź z nimi popołudnie.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.