Oferta na przygodę z kamperem

Niesamowite widoki, malownicze drogi i tajemnicza Północ. Teraz dotrzesz tam znacznie taniej dzięki promocji, w której zaoszczędzisz na wydatkach na podróż powrotną!


Wyprawa do Skandynawii to spełnienie marzeń każdego kochającego przygody podróżnika. To ucieczka od zadymionej cywilizacji w piękno nieskażonej przyrody. Prawdziwa odskocznia od codzienności w krainę niezrównanego piękna i intrygującej kultury.

 

Już niedługo możesz przeżyć przygodę swojego życia. Skandynawia jest przecież bardzo blisko! Szwecję od Polski dzieli zaledwie jedna noc podróży promem. Promy Stena Line wypływają z Gdyni do Karlskrony w Szwecji nawet trzy razy dziennie, a rejs trwa zaledwie 10,5 godziny. To wystarczająco dużo czasu, by dobrze odpocząć i przygotować się do dalszej podróży, a jednocześnie zasmakować morskiej przygody na wielkim statku. Z Karlskrony dojedziesz bezpiecznymi i wygodnymi drogami w głąb Szwecji i dalej do Norwegii.

 

Podróż powrotna z kamperem, vanem osobowym lub przyczepą kempingową na promach Stena Line jest znacznie tańsza! Zapakuj potrzebne rzeczy bez ograniczeń – prom przewiezie wszystko. Teraz możesz wypłynąć od czwartku do soboty i zaoszczędzić na wybranych podróżach powrotnych.

 

Prom przewiezie bezpiecznie Twój kamper do Szwecji, a Ty zasmakujesz uroków morskiej przeprawy i przygotujesz się do dalszej podróży. Zorganizuj swoją przygodę, tak jak lubisz. Wybierz jedną bazę wypadową lub każdego dnia zmieniaj miejsce. Wybór należy do Ciebie!

 

Przed Tobą niezapomniane przeżycia i satysfakcja z odkrywania Skandynawii. Zaproś znajomych, skorzystaj z nowej promocji i przeżyj przygodę – teraz w dużo niższej cenie!

 


Podróż z kamperem promami Stena LinePromocja dla osób organizujących własną wycieczkę kamperem do Skandynawii. Transport kampera z pasażerami lub samochodu z przyczepą kempingową na promach Stena Line na trasie Gdynia-Karlskrona. Wypłynięcie z Gdyni od czwartku do soboty. Samodzielna organizacja pobytu, a następnie powrót dowolnym rejsem w ciągu 10 dni w danym roku kalendarzowym – oszczędność na przewozie kampera z pasażerami lub samochodu z przyczepą kempingową.Jak zarezerwować tańszą podróż z kamperem?Znajdź najbardziej odpowiadający Ci termin i rozpocznij rezerwację rejsu w obie strony ze swoim kamperem/vanem osobowym/samochodem, pasażerami lub przyczepą. Zaplanuj wypłynięcie z Gdyni dowolnym rejsem od czwartku do soboty, a rejs powrotny w ciągu 10 dni od przybycia do Karlskrony. W rejsie powrotnym możesz skorzystać z dowolnej promocji i dowolnej taryfy. W podróży powrotnej wybierz taryfę Economy lub Flexi oraz cenę regularną. Zaoszczędzisz na transporcie swojego kampera czy vana osobowego/przyczepy kempingowej, pasażerów i przyczepy w rejsie powrotnym!

Niesamowite widoki, malownicze drogi i tajemnicza Północ. Teraz dotrzesz tam znacznie taniej dzięki promocji, w której zaoszczędzisz na wydatkach na podróż powrotną!


Wyprawa do Skandynawii to spełnienie marzeń każdego kochającego przygody podróżnika. To ucieczka od zadymionej cywilizacji w piękno...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Superoszczędności na podróży powrotnej

Kamperem do Skandynawii

Oszczędź do 50% na podróży powrotnej

Warunki

  • Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają zniżkom
  • Transport kampera, vana osobowego lub samochodu i przyczepy kempingowej z pasażerami na promach Stena Line na trasie Gdynia-Karlskrona.
  • Wypłynięcie z Gdyni od czwartku do soboty. Samodzielna organizacja pobytu, a następnie powrót dowolnym rejsem w ciągu 10 dni w danym roku kalendarzowym.
  • Cena zawiera opłatę portową i opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają zniżkom.
  • Zniżka dotyczy osób, pojazdów oraz przyczep w rejsie powrotnym.

Warunki przewozu Stena Line mają zastosowanie do wszystkich rezerwacji. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Warunki przewozu.

Superoszczędności na podróży powrotnej

Kamperem do Skandynawii

Oszczędź do 50% na podróży powrotnej

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.