Rezerwacja biletów

Wyprzedane

Bal u Królowej Śniegu

Ferie Stena Line 2020

Wybierz się na zupełnie inny wyjazd na ferie! Przenieś się do Zimowej Krainy, która skrywa wiele tajemnic i atrakcji. Dzieci poznają je wszystkie podczas rejsu przygotowanego specjalnie dla nich.


Warsztaty z Ewą z Moje dzieci kreatywnie
Warsztaty z Ewą z bloga Moje Dzieci Kreatywnie

Ewa z bloga Moje Dzieci Kreatywnie poprowadzi twórcze warsztaty dla najmłodszych z lepienia w glinie samoutwardzalnej. Dzieci będą lepić bałwanki, latarnie morskie, a chętni nawet statki. Młodzi uczestnicy warsztatów poznają podstawowe techniki lepienia w glinie, konstruowania i łączenia elementów, a stworzone prace zabiorą do domu! Wykonane figury po wyschnięciu są twarde i trwałe, więc będą wspaniałą pamiątką z rejsu.


Warsztaty (płatne dodatkowo) odbędą się podczas rejsu 22.02.2020, na statku Stena Vision (wypłynięcie z Gdyni o 09:00), godziny rozpoczęcia warsztatów na statku: 11:00, 13:00, 16:00 oraz 17:15


Cena: 25 zł/dziecko – do zakupienia tylko w punkcie informacji na pokładzie. Warsztaty przeznaczone dla dzieci 3-10 lat. Czas trwania warsztatu 1 godzina.

Bufet All inclusive
Promocja! Kolacja dla dziecka GRATIS!

Zarezerwuj bufet kolacyjny all inclusive dla osoby dorosłej, a bufet dla do 3 dzieci w wieku do 6 lat otrzymasz GRATIS w restauracji na pokładzie!

Kup teraz bufet kolacyjny all inclusive dla dorosłego. Na pokładzie przyjdź do restauracji Taste z dziećmi, a otrzymają kolację bufetową gratis.

Dotyczy maksymalnie 3 dzieci w wieku do 6 lat, na jedną osobę dorosłą. Warunkiem skorzystania jest dokonanie rezerwacji bufetu kolacyjnego w przedsprzedaży lub jego zakup na pokładzie oraz stawienie się z dziećmi w restauracji. Dzieci wchodzą na kolację bez rezerwacji.