Zrób sobie wreszcie wolne od codzienności, bo przecież zasługujesz na odpoczynek i dobrą zabawę! Dzień Kobiet to Twoje święto, więc uczcij je wyjątkowo. Zbierz koleżanki i przyjaciółki, bo w grupie będzie Wam jeszcze weselej, i wybierzcie się na jedyne takie wydarzenie: Rejs na Dzień Kobiet ze Stena Line.
Podczas tego niepowtarzalnego wyjazdu na statku spędzisz noc i cały następny dzień. Zaczynamy wieczorem i to od razu mocnym akcentem. Tym razem to panowie przygotowali coś specjalnego dla kobiet: taniec i muzykę. To będzie szalona dyskoteka z przystojnym konferansjerem i szarmanckim DJ. Kiedy atmosfera będzie już odpowiednio gorąca, czas na jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Gwiazdą wieczoru będzie Felicjan Andrzejczak. To on nagrał wraz z Budką Suflera tak znane przeboje jak „Jolka, Jolka pamiętasz” czy „Noc komety”.
Dużo wrażeń? A to przecież dopiero początek. Cały następny dzień jest wypełniony atrakcjami, abyś poczuła się wyjątkowo. Najpierw coś dla ciała i ducha, więc zajrzyj do pokładowego SPA, gdzie odpoczniesz w saunie lub jacuzzi, albo wykorzystaj trochę czasu na wizytę na pokładzie otwartym i napawaj się widokiem morza po horyzont. Po morskiej bryzie rozgrzeje Cię na pewno lunch all inclusive, z piwem i winem - bez ograniczeń. Chcesz się poczuć jeszcze bardziej kobieco? Weź udział w konsultacjach indywidualnych, warsztatach i wykładach ze specjalistkami i przejdź metamorfozę wewnętrzną a potem pokaż się światu dzięki mini-sesji fotograficznej. To będzie niezapomniany czas więc zabierz koleżanki i ruszajcie w rejs.
24-godzinny rejs z noclegiem na statku oraz rozrywką i aktywnościami specjalnie dla Pań.
Wypłynięcie: 07.03.2020
Szukasz jeszcze tańszej oferty? Zbierz koleżanki i płyńcie razem w kabinie 4-osobowej. Razem jest fajniej! I do tego taniej.
W cenie od 209 zł na osobę:
• rejs promem;
• rozrywka na pokładzie (m.in. dyskoteka);
• miejsce w kabinie 2-os. z łazienką;
• obiad w formie szwedzkiego stołu, all inclusive (z winem i piwem);
• koncert Felicjana Andrzejczaka;
• warsztaty i wykłady z metamorfozy wewnętrznej:
- „Moc Kobiecej Autoprezentacji” - Agnieszka Nadstawna - Coach, trener oraz licencjonowany konsultant MindSonar
- „Uchwycona Kobiecość, co nasz zdjęcia mówią o nas?” - Ewa Rykowska - Fotograf
- „Co wiemy o kobiecej seksualności?" - Monika Kowalczyk - Psycholożka, seksuolożka i coach
• mini sesja fotograficzna.
Udział w warsztatach i indywidualnych sesjach jest w cenie rejsu, lecz na spotkania indywidualne z prowadzącymi obowiązują zapisy. Zapisy odbędą się na pokładzie podczas rejsu.
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.