Rezerwacja biletów

Ośrodek biegowy Karlsnäsgården

Wyjazd 09.06.2019


Ośrodek biegowy Karlsnäsgården
Ośrodek biegowy Karlsnäsgården

Miejsce sprawdzone i lubiane przez uczestników Biegowego Potopu oraz ekipę! To rozległy obszar rekreacyjny położony wśród lasów, pagórków, niedaleko malowniczej rzeki. Na miejscu: trasy biegowe (trial) do wyboru, trasy spacerowe, miejsce do przebrania się, prysznice, toalety, możliwość pikniku na trawie, kawa i herbata.


Karlsnäsgården jest terenem miejscowego klubu biegowego. Miejsce położone jest około 13 km na północ od Ronneby w malowniczym i relaksującym otoczeniu na brzegu rzeki. Na rozległym terenie znajdują się szlaki spacerowe oraz trasy biegowe.


Oprócz tego Karlsnäsgården oferuje również zaplecze dla biegaczy. Na miejscu znajduje się spory domek, a także szatnie, toalety i prysznic. Można się spokojnie przebrać i przygotować do dalszych wyzwań dnia. Osoby, które skończyły bieganie wcześniej, mogą się przejść korzystając ze ścieżek spacerowych – na przykład nad pobliską rzekę. Przed budynkiem na terenie ośrodka znajduje się otwarta przestrzeń, gdzie można przysiąść i napić się kawy lub herbaty przygotowanej przez ekipę Potopu.


Trasy biegowe

Karlsnäsgården oferuje ścieżki i trasy biegowe o długościach do 10 km. Nasze trasy 5, 10 i 15 km to powtórzona pętla. Biegamy na naturalnym podłożu, z daleka od asfaltu i betonu, między drzewami i w otoczeniu prawdziwej szwedzkiej natury.


Proponujemy obejrzenie filmu z poprzedniej edycji Biegowego Potopu – na filmie widzimy właśnie ośrodek Karlsnäsgården.

Po bieganiu

Po efektywnym bieganiu jedziemy wszyscy razem na wycieczkę autokarową. Poznamy Karlskronę i niecodzienny archipelag szkierowych wysp, na którym leży miasto. Potem wrócimy na statek, gdzie nastąpi podsumowanie imprezy. Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę do rana w gronie biegaczy!