Rezerwacja biletów

Biegli z nami | Biegowy Potop


Angelika Cichocka
Angelika Cichocka

Jedna z najlepszych biegaczek średniodystansowych na świecie! Waleczna, charyzmatyczna i niezwykle sympatyczna Mistrzyni Europy na 1500 metrów z Amsterdamu! Medalistka Halowych Mistrzostw Europy z Sopotu i Pragi.

Magda Łączak i Paweł Dybek
Magda Łączak i Paweł Dybek

najpopularniejsza i najbardziej utytułowana para Polskiego Biegania ultra/trailowego.
Ich wspólna ilość zwycięstw i tytułów przyprawia o zawrót głowy.
To pierwsza w historii Biegu Rzeźnika PARA MIESZANA, która wygrała ten bieg w kategorii OPEN ustanawiając jednocześnie rekord trasy

Wojciech Kopeć
Wojciech Kopeć

Lekkoatleta, Długodystansowiec, Maratończyk... Jeden z najszybszych biegaczy w Polsce legitymujący się życiówką 2:17 w maratonie!!! Charyzmatyczny, otwarty, ciekawy świata. Okrzyknięty Ultra Debiutantem Roku, kiedy startując po raz pierwszy na dystansie powyżej 42 kilometrów wskoczył dwa tygodnie temu od razu na podium wymagającego Biegu Siedmiu Dolin 100 kilometrów w Krynicy!

Dominika Stelmach
Dominika Stelmach

Czterokrotna zwyciężczyni biegu Wings For Life (Na 4 kontynentach!) i rekordzista tej imprezy! (68km). Mistrzyni Polski w Maratonie 2017, wielokrotna mistrzyni kraju w biegach górskich. Prywatnie mama 2 chłopców. Wiele lat pracowała w korporacjach, ale rok temu postanowiła postawić tylko na bieganie!

Dominika Stelmach
Marta 'Franca' Franckowska

Kolorowa postać z dystansem - do siebie (przede wszystkim. ;) Niegdyś pokonała wyniszczającą walkę z anoreksją i bulimią ważąc 32kg - dziś pokonuje niezliczone ilości kilometrów przełamując własne słabości.

Kamil Leśniak

Jeden z najmłodszych ultrabiegaczy w Polsce jak i na świecie. Stara się łączyć pasję biegania z możliwością podróżowania. Kilkukrotny reprezentant Polski w mistrzostwach świata w biegach górskich. Chce czuć, że to, co robi daje mu przyjemność!

Maciej Borowicz

Maciej to rodowity Poznaniak, ambasador biegu z przeszkodami Runmageddon oraz OCR w Polsce. Instruktor zajęć grupowych zrzeszony w Fabryce Formy. Fan zdrowego stylu życia i dobrego odżywiania.

Beata Szymiczek

Trenerka personalna, fanka zdrowego stylu życia i jedna z sióstr duetu Fit Therapy. Uważa, że jedyną drogą rozwoju jest nieustanne podnoszenie poprzeczki a jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki wkładasz, aby go osiągnąć!

Sandra Kaczmarek

Autorka bloga mamaratonka.pl, biegaczka i mistrzyni zarządzania chaosem. Na swoim blogu z humorem i dystansem pisze o łączeniu pasji, czyli biegania, z macierzyństwem. W ciągu ostatnich trzech lat przebiegła siedem maratonów, a obecnie walczy o Koronę Maratonów Polskich.

Piotr Bętkowski

Startował w ponad 300 imprezach biegowych na 5 kontynentach. Siedem lat temu zaczął organizować cykl biegów City Trail z Nationale Nederlanden. Od lat bierze udział w ultrabiegach w górach, stając po drodze na podium wielu imprez, między innymi w Biegu Rzeźnika (dystans 78 km).

Chris Kwacz – On The Move
Chris Kwacz

Bieganie to jego hobby i sposób na życie, o czym pisze na swoim blogu On The Move. Biega z pasją na długich dystansach od pięciu lat. Na koncie ma kilkadziesiąt startów, ale ciągle chce więcej i więcej.

Zabiegani.tv
Zabiegani.tv

Znani są z tego, że kochają biegać i wspólnie tworzą popularny portal i kanał biegowy Zabiegani.TV – pierwszy na świecie talk-show w biegu. Prywatnie są parą, która razem pokonuje kolejne kilometry podczas biegów w Polsce i za granicą.

Action Twins
Action Twins

Ta sama pasja, ten sam stan umysłu, jeden cel, a ich dwie! Od najmłodszych lat entuzjastki aktywności fizycznej w każdej postaci. Aktualnie zapalone biegaczki i podróżniczki głodne wrażeń i przygód. Dzielą się i zarażają innych swoją pasją. Mówią o sobie siostry ksero, bądź dwa klony.

BIEGOmania
Biegomania

Andżelika z BIEGomania też #płynie z nami w biegowy rejs. Jest sportowym świrem i zaraża swoim optymizmem. Uwielbia biegać o poranku i robi to tak często, jak tylko możliwe. Do tego uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Mateusz Jasiński
Mateusz Jasiński

To człowiek-orkiestra! Instruktor lekkoatletyki, trener biegania, założyciel platformy TrenerBiegania.pl, uczestnik kilku ultramaratonów, w tym m.in. legendarnego, afrykańskiego Comrades na dystansie 89 km!

Dulnik Biega
Marcin Dulnik

Zaczął biegać, bo kolega namówił go do startu w "Biegnij Warszawo" na dystansie 10 km. Marcin kupił odpowiednie obuwie i pobiegł... bez żadnego przygotowania! :) Połknął bakcyla i dziś trenuje do każdego biegu, a ma ich za sobą całe mnóstwo, w tym półmaratony i 12 maratonów.

Małgorzata Kotowicz
Małgorzata Kotowicz

Jej pasją jest nauka i bieganie. Uważa, że nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego na co dzień zgłębia wiedzę o funkcjonowaniu człowieka. Biega w maratonach i popłynie również z nami na biegowy rejs.

Piotrek Tomczyk
Piotrek Tomczyk

Uważa, że życie bez pasji jest nudne, więc biega z zapałem od ładnych kilku lat. Zaczynał z powodzeniem na bieżni, osiągając bardzo dobre wyniki. Teraz próbuje swoich sił w biegach ulicznych. Na swoim blogu pisze o imprezach, w których bierze udział, udziela rad i wskazówek, zaraża swoją pasją innych.

Na dystansie
Na dystansie

Ona biega od zawsze, mimo że zdarzały się jej przerwy w treningach. Sport daje jej ogromną satysfakcję i pozwala na realizację marzeń. On biega od paru lat. Na początku biegał tylko wtedy, kiedy miał na to ochotę. Dziś biega według określonego planu. Ma przed sobą jeszcze wiele celów, a jednym z nich jest Ironman.

OCR Beast
Rafał Kasza

Zapalony sportowiec i wizjoner. Zbudował pierwszy w Polsce tor przeszkodowy, przygotowujący do takich biegów jak Spartan Race. Reprezentant Polski w biegach z przeszkodami. Jeden z czołowych zawodników Spartan Race w Europie i biegów przeszkodowych w Polsce.

Natalia Szwed
Natalia Szwed

Nazywa siebie zwariowaną amatorką biegania, która uważa, że aktywność fizyczna zmienia życie na lepsze :) Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do ludzi i życia. Marzy jej się bieg w maratonie.

Damian Bąbol
Damian Bąbol

Biega, bo dla niego to coś więcej niż pasja i sposób na spędzanie czasu. Kocha w biegu obcować z naturą, dotykać, słyszeć i czuć jej magię. Jest dziennikarzem sportowym i współtwórcą portalu Sport.pl i PolskaBiega.pl.

Piotr Ślęzak
Piotr Ślęzak

Biega od 2007 roku. Swój debiut miał podczas Biegu Sylwestrowego na dystansie 10 km w biegu ulicznym. Po tym starcie złapał biegowego bakcyla i dzięki odpowiednim treningom znacząco poprawił swoje wyniki.

Tomek Bomba i Ola Nicgorska
Tomek Bomba i Ola Nicgorska

Ona od 2 lat jest zapaloną triathlonistką! Każdego dnia musi znaleźć czas przynajmniej na jeden trening. Najwięcej satysfakcji daje jej pływanie, dlatego żartuje, że do Szwecji popłynie za promem. On jest instruktorem kulturystyki i ratownikiem WOPR, od 4 lat systematycznie biega i uwielbia to, co robi. Ciągle szuka granicy, którą mógłby przekroczyć.