Rezerwacja biletów

Promocja: Powrót 20% taniej!

Zarezerwuj bilet w obie strony, a otrzymasz rabat 20% na rejs powrotny w dowolnej taryfie


Zniżka 20% na bilet powrotny

Wybierasz się do Skandynawii? Od razu pomyśl o powrocie! Zrób rezerwację w obie strony, a rejs powrotny dostaniesz o 20% taniej. Samochodem, motocyklem i pieszo!

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

• 
Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Powrót 20% taniej” do 30.12.2018 (włącznie) oraz od 01.01.2019 do 30.12.2019. Promocja dotyczy wszystkich podróży transportowych z samochodem, z motocyklem oraz osób pieszych. Wyjazd i powrót musi odbyć się w tym samym rok kalendarzowym. Promocja nie dotyczy pakietów turystycznych;

Warunkiem skorzystania z promocji jest przejazd w obie strony w ramach jednej rezerwacji oraz tego samego roku kalendarzowego, czyli wyjazd i powrót do 31.12.2018 lub wyjazd i powrót od 01.01 do 31.12.2019. Promocją 20% objęte są tylko te składniki rejsu powrotnego, które występowały w rejsie „tam”. Dodatkowi pasażerowie, dodatkowa przyczepka lub inna kategoria pojazdu itp. nie będą objęte promocją.

Promocja dotyczy dowolnych rejsów powrotnych na trasie Gdynia-Karlskrona lub Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision, Stena Baltica oraz Stena Nordica. Wyjazd i powrót musi odbyć się w tym samym roku kalendarzowym.

Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach lub samoobsługowych kioskach na terminalu promowym Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl;

Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami, motocykli z pasażerami oraz pasażerów pieszych w dowolnej taryfie obowiązującej dla tej kategorii (samochody: Economy, Flexi lub Premium; motocykle i piesi: Economy i Flexi) i dowolnie wybranego wypłynięcia w ramach warunków promocji określonych wyżej; nie dotyczy innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itp);

Rabat 20% jest liczony od aktualnej ceny w danej taryfie; rabat 20% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.

Współistniejące promocje ŁĄCZĄ się z promocją „Powrót 20% taniej”, z tym zastrzeżeniem, że promocja „Powrót 20% taniej” jest aplikowana jako pierwsza.

Podróże z motocyklem są również objęte promocją na tych samych zasadach (w taryfach Economy i Flexi,). Motocyklem mogą podróżować maksymalnie 2 osoby (kierowca + pasażer).

Podróże pasażerów pieszych są również objęte promocją na tych samych zasadach (w taryfach Economy i Flexi).

Promocja naliczy się automatycznie przy wyborze podróży w obie strony; nie jest wymagany kod oferty.