Rezerwacja biletów

Promocja: Powrót 25% taniej!

Zarezerwuj bilet w obie strony, a otrzymasz rabat 25% na rejs powrotny w dowolnej taryfie

Wybierasz się do Skandynawii? Od razu pomyśl o powrocie! Zrób rezerwację w obie strony, a rejs powrotny dostaniesz o 25% taniej. Samochodem, motocyklem i pieszo! 


 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Powrót 25% taniej” do 10.12.2022. Promocja dotyczy wszystkich podróży transportowych z samochodem, z motocyklem oraz osób pieszych. Promocja nie dotyczy pakietów turystycznych i rejsów rozrywkowych;

  • Warunkiem skorzystania z promocji jest przejazd w obie strony w ramach jednej rezerwacji, czyli wyjazd i powrót do 11.12.2022. Promocją 25% objęte są tylko te kategorie cennikowe i składniki rejsu powrotnego, które występowały w rejsie „tam”. Dodatkowi pasażerowie, dodatkowa przyczepka lub inna kategoria pojazdu itp. nie będą objęte promocją. Promocją nie będzie objęty też wyjazd i powrót w dwóch różnych kategoriach cennikowych, np. wyjazd w taryfie Economy w kategorii samochód i pasażerowie a powrót pasażerów pieszych (bez samochodu).

  • Promocja dotyczy dowolnych rejsów powrotnych na trasie Gdynia-Karlskrona lub Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision, Stena Nordica.

  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach lub samoobsługowych kioskach na terminalu promowym Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl;

  • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami, motocykli z pasażerami oraz pasażerów pieszych w dowolnej taryfie obowiązującej dla tej kategorii (samochody: Economy, Flexi lub Premium; motocykle i piesi: Economy i Flexi) i dowolnie wybranego wypłynięcia w ramach warunków promocji określonych wyżej; nie dotyczy innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych i rozrywkowych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itp);

  • Rabat 25% jest liczony od aktualnej ceny w danej taryfie; rabat 25% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.

  • Współistniejące promocje mogą łączyć się z promocją „Powrót 25% taniej”, z tym zastrzeżeniem, że promocja „Powrót 25% taniej” jest aplikowana jako pierwsza. Mogą być wyłączenia.

  • Podróże z motocyklem są również objęte promocją na tych samych zasadach (w taryfach Economy i Flexi,). Motocyklem mogą podróżować maksymalnie 2 osoby (kierowca + pasażer).

  • Podróże pasażerów pieszych są również objęte promocją na tych samych zasadach (w taryfach Economy i Flexi).

  • Promocja naliczy się automatycznie przy wyborze podróży w obie strony; nie jest wymagany kod oferty.