Rezerwacja biletów

Promocja: Powrót 20% taniej!

Zarezerwuj bilet w obie strony, a otrzymasz rabat 20% na rejs powrotny w dowolnej taryfie i dowolnego dnia do 30.12.2018

Wybierasz się do Skandynawii? Od razu pomyśl o powrocie! Zrób rezerwację w obie strony, a rejs powrotny dostaniesz o 20% taniej. Bez żadnych ograniczeń: dowolnego dnia, w dowolnej taryfie. Samochodem, motocyklem i pieszo! Promocja trwa do 30.12.2018.

Oszczędaj ze Stena Line. Rejs powrotny 20% taniej!

    SZCZEGÓŁY OFERTY:

    • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Powrót 20% taniej” do 30.12.2018 (włącznie). Promocja dotyczy wszystkich podróży transportowych z samochodem, z motocyklem, oraz osób pieszych. Promocja nie dotyczy pakietów turystycznych;
    • Warunkiem skorzystania z promocji jest przejazd w obie strony w ramach jednej rezerwacji. Promocją 20% objęte są tylko te składniki rejsu powrotnego, które występowały w rejsie” tam”. Dodatkowi pasażerowie, dodatkowa przyczepka itp. nie będą objęci promocją.
    • Promocja dotyczy dowolnych rejsów powrotnych do 31.12.2018 (włącznie) na trasie Gdynia-Karlskrona lub Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Baltica.
    • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach lub samoobsługowych kioskach na terminalu promowym Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl;
    • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami, motocykli z pasażerami oraz pasażerów pieszych w dowolnej taryfie (Economy, Flexi lub Premium) i dowolnie wybranego wypłynięcia w ramach warunków promocji określonych wyżej; nie dotyczy innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków)
    • Rabat 20% jest liczony od aktualnej ceny w danej taryfie; rabat 20% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.
    • Biletów zakupionych w promocji „Powrót 20% taniej” dotyczą warunki anulowania, zmian itd. takie jak bardziej rygorystycznej wybranej taryfy
    • Współistniejące promocje ŁĄCZĄ się z promocją „Powrót 20% taniej”, z tym zastrzeżeniem, że promocja „Powrót 20% taniej” jest aplikowana jako pierwsza.
    • Podróże z motocyklem są również objęte promocją na tych samych zasadach (w taryfach Economy i Flexi,). Motocyklem mogą podróżować maksymalnie 2 osoby (kierowca + pasażer).
    • Podróże pasażerów pieszych są również objęte promocją na tych samych zasadach (w taryfach Economy i Flexi, jako że nie ma taryfy Premium dla pasażerów pieszych).
    • Promocja naliczy się automatycznie przy wyborze podróży w obie strony; nie jest wymagany kod oferty.     

    Jak skorzystać z promocji?

    Zrób rezerwację z samochodem, motocyklem lub pieszo w taryfach EFP w obie strony. Rejs powrotny musi nastąpić nie później niż 31.12.2018 i odbyć się statkami Stena Spirit, Stena Vision lub Stena Baltica w dowolnej taryfie i dowolnym wypłynięciu. Rabat 20% otrzymasz tylko na te elementy rejsu powrotnego, które były też w rejsie wyjazdowym (np. jeżeli wraca z Tobą więcej pasażerów, niż wyjeżdżało, to te dodatkowe osoby nie będą objęte promocją). Promocja nie dotyczy kabin i innych dodatków. Inne promocje łączą się z promocją „Powrót 20% taniej”, ale rabat jest obliczany najpierw dla tej promocji, a dopiero potem na inne. Jeżeli w rezerwacji wybrałeś dwie różne taryfy, to całą rezerwację obowiązują warunki taryfy bardziej restrykcyjnej. 

    Miłej podróży!