Rezerwacja biletów

Atrakcje | Ferie na statku

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.


Poznajmy się!
Poznajmy się!

Animatorzy postarają się, aby dzieci (i rodzice!) zapoznali się ze sobą. Dzięki temu nasz bal będzie jeszcze weselszy! W programie zabawy integracyjne, w tym tańce min. belgijka, zabawy familijne, angażujące do wspólnej zabawy całe rodziny. Dorośli - przygotujcie się na zabawne sytuacje sprawdzające czy macie sprawność i dystans do siebie!

Karnawałowa podróż
LODOWY LABIRYNT

Lodowy labirynt to tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami, gdzie najmłodsi poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi, by ruszyć w dalszą podróż.

WYSPA DŹWIĘKÓW

W Zimowej Krainie czeka na odkrycie wiele talentów. Na Wyspie Dźwięków dzieci poznają różne instrumenty i same będą mogły wykonać proste grzechotki.

Klaun z dziećmi
Warsztaty cyrkowe

Teraz potrzeba koncentracji! Przed dziećmi nauka żonglowania, wirujące talerze, diabolo, niskie szczudła. Te aktywności pobudzają wyobraźnię dzieci, uczą współpracy. Niespodzianką będzie występ akrobatyczno-taneczny.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.