Rezerwacja biletów

Do -50% w taryfie Economy

na rejsy do 6 stycznia

Na święta za pół ceny!

Tym razem pojedź na święta za morze!


Oferta Tygodnia

Tym razem pojedź na święta za morze! Zabierz tyle prezentów, ile zmieści Twój samochód i odwiedź rodzinę w Skandynawii! Teraz otrzymasz rabat nawet do 50% w taryfie Economy na wybrane wypłynięcia z Gdyni od 10 do 23 grudnia oraz wybrane wypłynięcia z Karlskrony od 26 grudnia do 6 stycznia 2019.

 

Szczegóły oferty:

Stena Line Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Na święta za pół ceny”, do 06.01.2019.

 

Stena Line Promocja dotyczy tylko wybranych wypłynięć  na trasie Gdynia-Karlskrona w terminie od 10.12.2018 do 23.12.2018 oraz Karlskrona-Gdynia od 26.12.2018 do 06.01.2019, statkami: Stena Spirit i Stena Vision.

 

Stena Line Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

 

Stena Line Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

 

Stena Line Rabat 50% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy dla samochodu z kierowcą; rabat do 50% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.

 

Stena Line Bilety zakupione w promocji obowiązują warunki taryfy Economy.

 

Stena Line Liczba miejsc w promocji „Na święta za pół ceny” jest ograniczona.

 

Stena Line Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.