Rezerwacja biletów

Lato -10% i możliwość zmiany rezerwacji!

W taryfach Economy oraz Flexi

Skorzystaj z wakacyjnej promocji i wybierz się promem z Gdyni do Karlskrony i z powrotem, z samochodem lub pieszo. Teraz na wybrane rejsy 10% taniej do końca lata w taryfach Economy oraz Flexi! Sprawdź oferty aż do 31.08.2020, rób rezerwację i pakuj się na wyjazd!


Trochę się wahasz? Wybierz taryfę Flexi - bilet możesz zmienić lub anulować aż do 24h przed wypłynięciem.


Letnia promocja Stena Line

Szczegóły oferty: 


  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Summer10”, od 26.05.2020 do 31.08.2020.

  • Promocja dotyczy wypłynięć na linii Gdynia-Karlskrona, w obu kierunkach w terminie od 27.05.2020 do 31.08.2020, statkami Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Balica i Stena Nordica (ograniczona liczba miejsc).

  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

  • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz Flexi; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

  • Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.

  • Rabat 10% jest liczony od aktualnej ceny odpowiednio w taryfach Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą / pieszego; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

  • Bilety zakupione w promocji „Summer10” obowiązują warunki taryfy Economy lub odpowiednio Flexi, z powyższymi wyjątkami.